Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

SılvıyacıĞım sÖyledıklerınde Çok haklısın tatlım.bende o akŞam salata yedım aÇ bırakmadım kendımıı..
DÜn dıyet harıkaydı hıÇ bır Şekılde bozmadım..
BugÜnde aynı Şekılde ama hafta ıÇı yaptıĞım hatalar yÜzÜnden malesef yıne kılo veremedım Çok ÜzgÜnÜmmmmm

Kocaeli (58.7///% )
singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (69.9/69.7/0.2/0.28%)
bahar_0186 (/67/67/0/0%)
EN-FUR-TU (73.5///%)
Silviya (84.2///%)

2. TAKIM TOPLAM KıLO (546.1///%)

merhaba kızlar, bugün pek düzenli olmadıyediklerim

kahvaltı :nesfit müsli süt
ara yok
öğle: patates salatası 1 bardak fanta (dışardaydım ikram edildi mecbur kaldım)
ara yok
akşam: yoğurtlu haşlanmış karnabahar ve çorba

yarın sonuç ne çıkacak hiç bilmiyorum umarım düşüş vardır :Saruboceq:

kızlar siz ne kadar siyah çay tüketiyorsunuz?ben felaket bir çay tiryakisiyim ve çayı 16 yıldırda şekersiz içerim.biraz kabızlığın dışında bir sorunum yok ama diyette ne kadar içmem gerektiğini bilmiyorum.
bu arada sadece pazartesinden beridir ne yazıkki 500 gr gitmiş kızlar.

papatyacım
siyah çay kahve gibi içecekler diüretiktir yani vücuda verdiği sıvıdan daha fazlasını uzaklaştırır.umarım en azından açık içiyosundur.ayrıca bunlar yanında su tüketimini dahad arttırman gerekir.şekersiz olduğu için kalori hesabında bi zararları yoktur ama aşır tüketimide önerilmez. ayrıca 500 gr gayet iyi keşke her hafta düzenli olark 500 gr kaybetsen. handemicim sende 200 gr ı küçümseme.hiç vermemiş olmaktna iyidir.

SİlvİyacıĞım sÖyledİklerİnde Çok haklısın tatlım.bende o akŞam salata yedİm aÇ bırakmadım kendİmİİ..
DÜn dİyet harİkaydı hİÇ bİr Şekİlde bozmadım..
BugÜnde aynı Şekİlde ama hafta İÇİ yaptıĞım hatalar yÜzÜnden malesef yİne kİlo veremedİm Çok ÜzgÜnÜmmmmm

baharcım umarım haftaya daha dikkat edersin ve sonuç olarak kayıp yaşarsın.

kızlar bugün tekrar uğramayabilirm.eğer gelemezsem yarın görşrüz.sanırm bu hafta bildim sırası 2. takımda zaten artık bildirmler geç oluyo bu yüzden sorn olmayacağını düşünüyorum.kocaelicim çok yoğun zaten bildirmlerle ben ilgilenicem inşallah.bu arada enfurtu hala kayıp zatne çiçektne hiç haber yok :KK43:

Silvişim yarın malesef yoğun olacağım önemli bir toplantı beni bekliyor ama sana elimden geldiğince destek olmaya çalışacağım tabiki...
Bu sabah uzun zamandır giymediğim bir bluzumu giydim tam eskisinden daha iyi duruyor diye düşünürken adet oldum ve aşırı şiş halde dolanmaya başladım:KK43:((Sabah tartılacağım verdiğimi düşünüyordum çünkü hiç kaçamak yapmadım ama şişlik yüzünden almış bile gözükebilirim tartıda. Bu haftalık beni mazur görün kızlar:KK43:(
Bu sabah: 3 dilim etimek ve peynir
Öğle: Fırında tavuk ve makarna
Ara: 1 meyva
Akşam: 1 dilim tavuk, fasülye yemeği ve salata yedim. Bol su içtim ve tabiki yeşil çay. Malum neden yüzünden ağrılarım oldu ve sporuma gidemedim:KK43:((

merhabalar çıtır adaylarıı.
maalesef yazdıklarınızı okuyamadım.çünkü bilmediğim bir nedenden dolayı buradan hiç mesaj gelmedi bana.
neyse maalesef kocaelcim bende senin gibi adet olmak üzereyim ve tartıya çıkınca inanamadım.inşaallah haftaya böle olmaz.bugün oruçtum.gece kalkıp peynirli tost ve çay içitim.akşamda bulgurlu yoğurtlu değişik bi yemeğmiz var ondan yedim.yanında ekmek yemesem iyiydi ama çok azcıcık yedim inanın.bol bol su içiyorum ki,arayı kapatayım.
moralim daha iyi bugünlerde.alıştım artık evdeki duruma.allahtan gitmelerine az kaldı.
hepinize kolay gelsin diyorum vee kilomu hesaplayayımda yazayım bari.

2. TAKIM **96. ETAP**

Kocaeli (58.7///% )
singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (69.9///%)
bahar_0186 (/67///%)
EN-FUR-TU (73.5/73.9/0.4/%-0.54)
Silviya (84.2///%)

Son düzenleme:
inşaallah yapabilmişimdir.kilo alımında hesabı yaparken kafam karışıyor ya.neyse ben şu hesaplama sayfasına bi bakayım ...

2. TAKIM **96. ETAP**

Kocaeli (58.7///% )
singing kettle (72/72/0/0% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (69.9///%)
bahar_0186 (/67///%)
EN-FUR-TU (73.5/74.2/0.4/%-0.54)
Silviya (84.2///%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (546.1///%)

slm kızlar ne zamandır topiğe ugrayamıyorum.yuz karasıyım zaten verdiğim kıloları yıne aldım.off offff.60 kıloya kadar düşmüşken 65 oldum tekrar.istediğinizi diyebilirsiniz
ı'm sorry

2. TAKIM **96. ETAP**

Kocaeli (58.7///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (69.9///%)
bahar_0186 (/67///%)
Silviya (84.2///%)

son durum böyleymiş ben yeniyim nasıl yapıldığını anlamadım bunun mazur görün ekliyemedim kendimi, ama 56 ile başlamıştım bugun tartıda tam 55 çıktım. Silviya bu hafta deneme sürecünde olduğumu yazmışsın o yüzden eklenip eklenmiceğimi bilmiyorum, eklenicekse benide eklerseniz sevinirim.

5812396]2. TAKIM **96. ETAP**

Kocaeli (58.7///% )
clementine212 (57.3/57.3/00/%00)
çiçek (63.5///%)
handemi (69.9///%)
bahar_0186 (/67///%)
Silviya (84.2///%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (546.1///%)

clmentineceim battı balık yan gider hesabı haftasonu yinede çok yememye çalış bence.tamam belki önüne geln şeylere dayanamz ve hepsindne tatmak istersin ama en azından porsiyonlarını küçük tut böylece daha az zararla çıkmış olursun. anlaştık mı yerimseniben

galiba gidemiyorum bile, kocaeli'cim de tavsiyede bulunmuş. offf çok üzgünüm kızlar :KK43:
iyi geceler herkese...

merhaba kızlar

bugün sabah bir bardak süt nesfit ve müsli yedim
ara yok
öğlen yarım tavuk göğsü ızgara salata ve iki kaşık makarna
ara bir bardak sür bir muz
akşam bir kase çorba iki kaşık makarna salata
ara 3 kuru kayısı ve iki ceviz
çok düzenli olmadı akşam yemeği liste dışına çıkdım ama kalkıp özel bişey yapamadım çok yorgundum evde ne varsa onu yedim

didi cim sanırım sen duruma göre haftaya ekleniceksin bu hafta senin deneme süren tabi ben yanlış bişey yazmış olmim silviş daha iyi açıklicakdır sana
acaip canım tatlı istiyo şuan kendimi çikolata dolu bi havuza atabilirim yada şu reklamlardaki çikolata adamdanda olabilir yüzümü gözümü bulaya bulaya yemek istiyorum çikolata valla
yada aklıma vurdu ekler pasta olsa şöle veya nutellalı krep

ahı ahı ahı ben gidim yatim bi soğuk su içip yatim çok kötüyüm çok

Silvişim yarın malesef yoğun olacağım önemli bir toplantı beni bekliyor ama sana elimden geldiğince destek olmaya çalışacağım tabiki...
Bu sabah uzun zamandır giymediğim bir bluzumu giydim tam eskisinden daha iyi duruyor diye düşünürken adet oldum ve aşırı şiş halde dolanmaya başladım:KK43:((Sabah tartılacağım verdiğimi düşünüyordum çünkü hiç kaçamak yapmadım ama şişlik yüzünden almış bile gözükebilirim tartıda. Bu haftalık beni mazur görün kızlar:KK43:(
Bu sabah: 3 dilim etimek ve peynir
Öğle: Fırında tavuk ve makarna
Ara: 1 meyva
Akşam: 1 dilim tavuk, fasülye yemeği ve salata yedim. Bol su içtim ve tabiki yeşil çay. Malum neden yüzünden ağrılarım oldu ve sporuma gidemedim:KK43:((

kocaelicm sıkma canını bayanların olmazsa olmazı.bikaç günlük şişilik gelir geçer her nekadar bu regl olayıdan yakınsakta herşeyin normla olduğunun sağlıklı olduğumuzn göstergesi aslında.canın sağolsun var tartıda bikaç yüz gr. fazla çıkta sağlıklı ol şeker.haftaya alırız sonucu. ayrıca listelri kafana takma.nede ols gece 21 e kadar zamanımız var geç te olsa ben hallederim.

merhabalar çıtır adaylarıı.
maalesef yazdıklarınızı okuyamadım.çünkü bilmediğim bir nedenden dolayı buradan hiç mesaj gelmedi bana.
neyse maalesef kocaelcim bende senin gibi adet olmak üzereyim ve tartıya çıkınca inanamadım.inşaallah haftaya böle olmaz.bugün oruçtum.gece kalkıp peynirli tost ve çay içitim.akşamda bulgurlu yoğurtlu değişik bi yemeğmiz var ondan yedim.yanında ekmek yemesem iyiydi ama çok azcıcık yedim inanın.bol bol su içiyorum ki,arayı kapatayım.
moralim daha iyi bugünlerde.alıştım artık evdeki duruma.allahtan gitmelerine az kaldı.
hepinize kolay gelsin diyorum vee kilomu hesaplayayımda yazayım bari.

mesaj gelmedi derken ne kast ettin bilmioyrum enfurtuucm acaba maile geln mesajlarımı?eğer öyle ise şart değil ki sonuçta geri sayfalara bakıp okuyablirisn yazılan mesajları nede olsa silnmiş değiller.Alalh orucunu kabul etsin canım.ama uzun süre burayı boş bırakma.her nekadar katı şekilde uygulanmasada kuralalrımzı var ve paylaşım gerekli biliyosun.

slm kızlar ne zamandır topiğe ugrayamıyorum.yuz karasıyım zaten verdiğim kıloları yıne aldım.off offff.60 kıloya kadar düşmüşken 65 oldum tekrar.istediğinizi diyebilirsiniz
ı'm sorry

ayşecim merhaba.bizde sendne çok farklı değiliz malesef ama çabalıyoruz işte..görüşmek üzere iyi bak kendine...

2. TAKIM **96. ETAP**

son durum böyleymiş ben yeniyim nasıl yapıldığını anlamadım bunun mazur görün ekliyemedim kendimi, ama 56 ile başlamıştım bugun tartıda tam 55 çıktım. Silviya bu hafta deneme sürecünde olduğumu yazmışsın o yüzden eklenip eklenmiceğimi bilmiyorum, eklenicekse benide eklerseniz sevinirim.

didcim bu hafta listede yer alamyacaksın ama haftaya inşallah. zaten haftaya girdiğin andan itibaren verdiğin tüm kilo hesaba alınacak.yani başlangıcın 56 eğer haftaya 54 çıkarsan 2 kilo vermiş olarak görüneceksin.

merhaba kızlar

bugün sabah bir bardak süt nesfit ve müsli yedim
ara yok
öğlen yarım tavuk göğsü ızgara salata ve iki kaşık makarna
ara bir bardak sür bir muz
akşam bir kase çorba iki kaşık makarna salata
ara 3 kuru kayısı ve iki ceviz
çok düzenli olmadı akşam yemeği liste dışına çıkdım ama kalkıp özel bişey yapamadım çok yorgundum evde ne varsa onu yedim

didi cim sanırım sen duruma göre haftaya ekleniceksin bu hafta senin deneme süren tabi ben yanlış bişey yazmış olmim silviş daha iyi açıklicakdır sana
acaip canım tatlı istiyo şuan kendimi çikolata dolu bi havuza atabilirim yada şu reklamlardaki çikolata adamdanda olabilir yüzümü gözümü bulaya bulaya yemek istiyorum çikolata valla
yada aklıma vurdu ekler pasta olsa şöle veya nutellalı krep

ahı ahı ahı ben gidim yatim bi soğuk su içip yatim çok kötüyüm çok

handemicim liste olayı bize bi kalıp olsun diye verdim.çok kazı olarak uygulanma şartı yok.ama yazdıklarım yanlışta anlaşılmasın.yani ufak esnemeler kabul görebilir.zaten ev durmuna göre siz kendiniz idareediceksiniz yani herkesin ev şartlarını bilemem ki kimisi hergün farklı pişirir kimiside fazla bişirşik 2-3 gün aynı yemeği yer.mesela sağ olsun benim annem yemek pişirince kazanla pişiryo ve 1 haftaya bititiremiyoruz ( sadece 2 kişi yaşıyoruz ) sizde kendinizi evdeki durma göre ayarlarsınız sadece porsiyonlar eski yeidkleirnize ornala küçük olur. hamurlardan kızartmalardan ve tatlılardan uzak durdumu zaten iş çözülüyo. ayrıca çikolata krizin tutmuş madem 1 parmakcık yiyebilirdin.kendin bikaçgün sıkıp çikolata havuzuna atmaktnasa az bi parçayla nefsini körelt. zaten kaçamak hakkımız var biliyosun.

herkese iyi geceler diyp artık kaçıyorum kızlar.hoşçakalın

2. TAKIM **96. ETAP**

Kocaeli (58.7/59.1/-0.4/-0.68% )
singing kettle (72/72/0/0.00% )
clementine212 (57.3/57.3/0/0.00%)
çiçek (63.5///%)
handemi (69.9/69.7/0.2/0.29%)
bahar_0186 (67/67/0/0.00%)
EN-FUR-TU (73.5/73.9/-0.4/-0.54%)
Silviya (84.2///%)

Günaydın herkese. Silvişim bi sen birde çiçek kaldı..Listemizin son hali budur.. Handemim negüzel anlatmışsın çikolata krizini. Tut kendini arkadaşım. Dün bana da bi ara geldiler hemen krom hapımı içip bol bol su içtim:) Ben kaçıyorum kızlar...

ellerin dert görmesin kocaelcim bende listeyi toparlayım kilomu gircektim sen toparlamışsın bile.banada sadece kilomu eklemek düştü yapıyorum hemen.

2. TAKIM **96. ETAP**

Kocaeli (58.7/59.1/-0.4/-0.68% )
singing kettle (72/72/0/0.00% )
clementine212 (57.3/57.3/0/0.00%)
çiçek (63.5/63.5/0.0/0.00%)
handemi (69.9/69.7/0.2/0.29%)
bahar_0186 (67/67/0/0.00%)
EN-FUR-TU (73.5/73.9/-0.4/-0.54%)
Silviya (84.2/83.5/0.7/0.83%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (546.1/546.0/0.1/0.02%)

selam kızlar tartıya çıktım 500 gr bile bana mutluluk veriyor.midem küçüldü.artık kilolarımı vereceğime inanıyorum.kayınvalidemde yarın gidicek ekliptik aletimi oturma odasına getirebilirim artık.yani sporada başlarsam daha çabuk kilo verebilirim.kızlar müthiş heveslendim.
dün daha azaltttım yediklerimi iş çıkışında yaklaşık 1,5 saat yürüdüm.akşam 6kaşık kabak yemeği yedim.
silviyacığım günlük 2 litreden daha fazla su tüketiyorum, yaptığın açıklamalardan sonra valla çok rahatladım.hayatta bırakamayacağım tek şey çay.marankinin beden temizliğinde çay yasaktı ya deli oldum o hafta.
neyse kızlar sonra görüşürüz hepinizi öpüyorum.

X