Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selam kızlarrr geldimm:)jujucum bu arada hoşbulduk canım evet yeniyim aranızda ve çok hevesliyim vermek için:)bugun işlerim vardı dışardaydım sabah yarım simit yedim başka biraz önce galeta yedim biraz peynirle o kadar başka yemedim:)

Pembecik hoşgeldin canım,nickin de çok şekermiş....Yediklerin biraz sağlıksız olmuş,akşama toparlarsın umarım,sebze veya protein yemelisin canım....opuyorumnanaktan

pembecik az yemek yada hiç yememek kilo verdimiyo canım ozman metobolizma kitleniyo ve hiç veremiyosun 3 öğün ara öğünlerde meyve gibi yersen daha güzel kilo verirsin hayatım ama belki söylediğin bugun içinliktir yinede bizden ufak hatırlatmalar sana

süpersiniz kılzar efferin size yarında aynı performansı bekliyorum
ben bir küçük tabak tavuklu pilav yedim yanında bir kase salata ile
başka bişi yemedim artı bir bardak gazoz içtim
bu akşamı böye kapatırım :KK43:
herkese hayırlı akşamar uzanmma laızm biraz kenmi beynimi yorgun hissediyorm bugün :S

ebrucum güle güle canım benim yarın dinlenmiş olarak geldiycem ama yarın seni göremeyebiliriz 23 nisan çünkü

selamm nickimide beğenmişsinizzz çok teşekkürler evet bugun az yedim çünkü dışarıda işlerim vardı ama akşam salata et yiyorum menüm bu birde meyve:)ekmek yok

selam kızlar belki yarın yazamam diye şimdiden yazıyım kilomu :

74.2 çok sevinçliyim =)

bugün geç kalktım yeşil çay içtim tavuk yedim meyve ve salatalık yedim bol bol.Akşamda 1-2 tane kuru pasta aşırdım.Gece yine çay içicem :)))

geçmiş sayfaları okudum da :KK70:

Merak etmeyin sözünüzden çıkmam çok usku bir öğrenci olurum ben.Paylaşım derken kilo verme ile ilgili haberleri paylaşabiliyormuyuz burada?bilmiyorumkismile

slm kızlar. bugün öğlen bir çıktım akşam 7 de geldim.ama gelir gelmez misafirleri karşıladım.
leylacığım oğluna geçmiş olsun. bu montiye pazartesi başlıyacağız. :teytey::teytey:

ebrucuğum sanada çok geçmiş olsun canım.pınarcığım hoş geldin ee sen nelerv yaptın verdinmi kiloları

asim teprik ederim canım.
kızlar sabah benim nete zor giriliyor kilom 70 ama girerbilirsem yeniden tartılırım. ama değişiklik olacağını sanmıyorum

yarın bende oğluşumu bayrama götüreceğim......

heyoo kızlarrr 75 kiloydum 73 çıktım aynı tartıda:)

pembecik senide tebrik edrim canım. hadi bu günlerin kıymetini bil. dikkat edersen çok çabuk verirsin:nazar::nazar:
mistikmor hoş geldin canım aramıza. vereliniortakayrıca tebrikler
ayy ne zor nikin varmış yaa. anlamı ney acabaaaaCADIARZUCADIARZU

günaydın kızlar

ben akşam yine sapıttım ya off. toparlayamıyorum kendimi.

geçen defa kilo verdiğimde sabahları limonlu ılık su içiyordum. dün montiyi okurken aebenin sabahları greyfurt suyu içtiğini hatırladım. hemen limon aldım marketten ve bu sabah itibariyle tekrar başladım aklinialirimsmile

akşam yemeklerini tamamen düzene koymalıyım artık. akşamları mümkün olduğunca az yeyip bir de spor ekledim mi tamamdır. evdeki pc de tam düzelmedi. bu akşam bakıcam yine :1ninca: bir düzelse walk at home başlıcam hemen
asicim bende walk at home u yapiyorum evde oldukca,ama cogunlukla fitness centere gidiyorum.
canlarım günaydınnnnnnnnnnn
ikracım çok öpütm seni
kızlar madem takımı kapatmıyoruz herkes elinden gelenin daha fazlasını yapacak o zman olurmu
şimdi gelelim kısacık bana
ikracım dün kaç defa girdim ama yazamadım yazacak zman bulamadım ki ne telefonum susuyor ne kapım acayip geciyor ya hayrılsıı bakalım akşamda oğluşun gözlerii yine şişti :KK43:((((((
sabah aldım yine dr a götürdüm eve yeni geldim anlyacagınız enfesksiyonua rtmış yiice aman işte böyle geceiyor .:KK43:ilaçları degiştirdik geldik
ne yedim bugün itibari ile bir simit yedim başkada bişi yemedim
bugün bana heres zayıfladın sen dedi durdu ama devede kulak misali nasıl anlıyorlar anlamadım :KK43:
kızlar takımı kpatmıyoruz tamam ama lütfen kıprırdayın biraz hep beraber kıpırdayalım
moda sana laf atıyorum bak sende elinden gelenin daha fazlasını yapmaya calış oldumu güzelim
ben birde juju hanıma bir bakayım durun kulagından tutayım iyice bir hemen geliyorum
ebrucum canim benim,inan canim elim cikolataya giderken sizi düsünüp,en fazla zar buyuklugunde yiyorum,gercekten kendimi bayagi bi zorluyorum,ders calisirken iyice zor oluyo,cunku sürekli karnim acikiyo.ama benim kocis kilo verirken benim verememem beni deli ediyo,kocis basladigindanberi 5 kilo verdi,ben hala ayni kilodayim,ay umarim yarin sabah tartida degisiklik olur,yoksa iyice moralim düsecek.
bu arada güzel olan birsey belimden incelmisim:)
canlarım
asicim bulutum seni çok seviyorum olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan
doracım snei çok seviyorum kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan
jujum seni çok seviyorum sempatiksalakcinni olumunekankayizsmileopuyorumnanaktan
modacım snei çok seviyorum yerimseniben opuyorumnanaktan
samanyolum seni çok seviyorum opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
ebru cadısı zümrtü oluyor kendisi seni çok seviyorum olumunekankayizsmile:eek:lmaz:eek:puyorumnanaktan
leyloşum :sinifsinif: :sinifsinif:alsanaalsanasmile opuyorumnanaktan seni çok seviyorum
ikrcım seni cok seviyorum opuyorumnanaktan
vereliniortak
vereliniortak

vereliniortak
anlatıkmı kızlar ben herkesi çooook seviyorummmmm kıskanmayalım lütfen kalbim kocamannnnnnnn sadece kalbimmi her yerim kocaman opuyorumnanaktan :roflol: :roflol: :roflol:
bende seni cok seviyorum ebrucum:)
Arkadaşlar beni aranıza kabul ettiğiniz için çok teşekkürler.Evet gelelim bugün neler yediğime sabah 2 dilim çavdar ekmeği kaşar peyniri beyaz peynir salatalık ve domates zeytin öğle bir tabak çorba ve patatesli yumurta yedim ekmeksiz aradada eti form yedim ve bol su içtim:)
hosgeldin pembecik
Merhaba arkadaşlar ben mistik;

173 boyundayım 75 kiloyum.Başlangıçta 83 kiloydum.Şu anda diyet yapıyorum.Bu tarışmanın motivasyonumu arttıracağına inanıyorum.Hepinizi öpüyorum ve tabi ki tavsiyelerinizi bekliyorum.
hosgeldin mistikmor
dün akşam kardeşimdeydim. elmalı kurabiye vardı. ben elmalı içi kurabiyesiz bile çok severim. hele kurabiyenin içindeyse bayılırım. kurabiyelere şöyle bir baktım. şimdi bunu yersem bugünkü diyetim boşa gidecek dedim kendi kendime. canım bile çekmedi. zaten tadını biliyorum diye kandırdım nefsimi :sm_cool:
bravo sana asicim,tebrik ederim
mrb kızlar a.s.
oğluşum ameliyatını oldu,bugün eve geldik çok şükür! kendimi biraz yorgun hissediyorum,dinleneyim gelirim a.s.

leyl35 cim canim cok gecmis olsun.

zümrütcüm sanada büyük gecmisler olsun,insallah bir daha olmaz,cok cok gecmis olsun canim

kizlar o kadar canim slkklnki anlatmam,simdi ben bauphysik diye bi dersin alistirma dersine kayit oldum.bununda yapilmasi gereken 15 tane ödevi var.1 .soru
deponun tavanin kalinligiyla ilgili.simdi benim bi depo bulup onun kalinligina göre isiyi nasil duvardan gecirdigini bunun daha az kayibi olmasi icin neler yapmam gerektigini falan heasplayip bulmam lazim.bu sadece 1.soru ,bunun gibi 16 soru var.ve benim 30 unda bu odevi teslim etmem gerekiyo,yoksa dersten kalicam.ama o kadar canim slkiliyoki,cunku yardimci olucaqk hic insan yok,ve almanca o kadar iyi olmadigi icin yanimda oturanada soramiyorum,cunku o kadar konusamiyorum,üfff ben ne yapacagm bilmiyorum,zaten calis calis iyice bunaldim,vakitte cok az kaldi,offf offf.yarin sinavim vardi,ona da girmeyecegim ,kendimi sildim,baska derslerimde var cunku.ayyy iyice bunladim ben,
bide yediklerime dikkat etmege calisiyorum.cunku 5 temmuzda tr ye geliyorum(Allah kismet ederse)
bide ben aylardir diyette olmama ragmen,kocis yeni baslamasina ragmen benden daha cok kilo vermesine cildiriyorum,adam manken gibi olucak bense sisko.ay cok zor veriyorum ben.iyice hareketsiz oldugumdan sanirim.bu son gunler dersten kafami sadece yemek ve wc icin kaldiriyorum.ama cok az ve slk yiyorum,benim dr nin verdigi diyeti uyguluyorum.
umarim yarin tarti yüzümü güldürür.
kizlar burdaki saat farkindan dolayi beni bekleyin,sabah tartilip yazicam.
bide normalde kaca kadar en gec kilomuzu giriyoruz..

kizlar hepinizi öpüyorum,görüsürüz yarin

bide bende montiyi yapmak istiyorum,fakat nasl olucak hicbir fikrim yok.basligi inceleyek kadarda vaktim yok.neyse bakalim artik.

kızlar herkese günaydın....
Malum 23nisan ve bende izinliyim bugün içiçn ilk ve son mesajım yaniii...cep telefonumdan yazmaya çalışıyorum ama baya bir zor.....Kilom 73.90 hesaplama yapamadım rica etsem siz yaparmısınız...
Pazrtesi günü görüşürüz evi temizleyeceğim pasta börek yapacağım off off çok işim var çok

günayydın bayanlar :KK70:

Az önce tartıldım kilom ::
74.1

ben dışarı çıkıcam birazdan ne zaman dönücem bilmiyorum.Hepinizi öpüyorum :1hug:

günaydın kızlar

pembecik ve mistikmor tebbrik ederim sizi kızlar dikkat edersiniz kilolaeını çabuk çabuk verirsiniz

modacım işin zor canım gerçekten ya keşke anlasakda sana yardımcı olsak ama netten araştıran biçok kişi ödevini netten araştırıyo hem türkçe araştırırsın eşinde almancaya çevirir aklıma bitek bu geldi eşininde kilo vermesi çok normal canım ilk za<manlar daha fazla kilo veriyosun daha sonra vücüt onada alışıyo kilo vermende duruyo canım onu çok fazla takma kafana

kızlar ben 200de almışım :sinifsinif: 83,200 kilom

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ben bugünü cumartesi falan sanıyyordum birden aklıma geldi yaaaaaaaa inanamadım
asi de yoktur o zman herkes tati,ldedir
ben lisetyi bulup çekip getreyim
pembecik me mistik cim kızlar siz bu hafta liseteye girmiyorsunuz eger paylaşım düzenli olursa haftaya listedesiniz oldumu fıstıklar bugün kilo bildiriminiz iyi oldu bugünki kilonuzdan gecerli olcak kilonuz çünki
ben şu lisetyi bir düzenleyeyim
okula gitcem çok işim var ooooooooyyyyyy oyyyyyyyyyyyyyy

**** 2.TAKIM 153 .ETAP ****

dora( 70.5 /70.0 / 0.5 / 0.71 &#37; )
samanyolu( 64.4/
moda makyaj ( / 67.0 /
EBRULUM ( 80.0 /79.8 / 0.2 / 0.25 % )
asi_bulut( 61.3
LeyL35 ( 72.5 /
*JUJU*( 74.0 /73.9 / 0.1 / 0.14 % )
ikraaa( 83.0 /83.2 / -0.2 / -0.24 % )
zümrütüanka ( 77.0 /

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 649.7 /

Son düzenleme:
günaydın kızlarrrr bugun kü kilom 72.9 çıktım sabah aç tartıldım:) sabah ise 1.5 dilim çavdar ekmeği domates peynir maydanoz yumurta yedim:)

afiyet olsun pembecik
kızlar nerdesiniz ya sizdemi unuttunuz bugünün cuma oldugunu yapmayın vaktim yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :KK43:(((((((((((

bir dilim ekmek peynir domates ve maydanoz yedim bende
kızlar şimdilik çıkıyorum toparlamam gerekn işler var inşallah kilo bildirimleri tam olur
zümrütttttttttttttttttttttttttttttttttt seni öldürcemmmmmmmmmmmmmmm

X