Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ozman montiye pazartesi başlayalım derim ben kimler var

doracım süt tamam ama tabi bide yağsız olucak pirinç katıcaksan içine o asla yok

ben varım mesela. an azından 2 hafta bir denemek isterim...
sütlü çorba erişteliydi ikracığım. şu elde kesilen erişte varya ondangamyoncuiremsu

günaydın kızlar. sabah beri netim yine açılmadı. sinir oldum. sabah ekmek yokmuştu az peynir ve 4 yeşil zeytin yedim. az önce yeniden çay demleyip 1 tane eticin yedim. artık kahvaltı ve ara öğün sayılsın olmazmııı

bu gün toplantım var ama oğlumu götüremiyorum. ben orda sıkılıyorum diyorda başka bişi demiyorguclubacismile
bugün kendimi çok daha iyi hissediyorum. dün alt komşum ne kadar çok zayıflamışın dedi. yok yaa bu hafta almışımdır kesin bi dünya yedim dedim. yok yok çok incelmişin vallaha dedi.........
ve bunun üzerine sabah tartıldım birde ne göreyimm ben 1. yada 2 fazla beklerkennn hiç kilo almamışım. çok mutlu oldum:teytey: ve yeniden moralim düzeldi motivasyanum tavan yaptı:1rolleyes::teytey:
aslında ooo kadar çokkk yedimki anlatamam ama sırf moral bozgunluğundan . demekki yaramadı bu kez ve ilk kezzzz:roflol:

erişteyi bilmiyorum doracım ama makarna olarak sadece spagetti serbest sanırım
oda çok pişmemesi gerekiyomuş

ben bu hafta başlıyacağım bugun tartıldım kilomda bi değişiklik olmamış
oysaki oyle abartı bişey yemiyorum size yazıyorum önceki yediklerimin en az 3de biri kadar yiyorum

asicim sende iyice araştırırsın dorada bende diğer katılmak isteyen arkadaşlarda bu sayede yanlış bişey yaptığımız zaman birbirimizi uyarırız d

canlarım günaydınnnnnnnnnnn
ikracım çok öpütm seni
kızlar madem takımı kapatmıyoruz herkes elinden gelenin daha fazlasını yapacak o zman olurmu
şimdi gelelim kısacık bana
ikracım dün kaç defa girdim ama yazamadım yazacak zman bulamadım ki ne telefonum susuyor ne kapım acayip geciyor ya hayrılsıı bakalım akşamda oğluşun gözlerii yine şişti :KK43:((((((
sabah aldım yine dr a götürdüm eve yeni geldim anlyacagınız enfesksiyonua rtmış yiice aman işte böyle geceiyor .:KK43:ilaçları degiştirdik geldik
ne yedim bugün itibari ile bir simit yedim başkada bişi yemedim
bugün bana heres zayıfladın sen dedi durdu ama devede kulak misali nasıl anlıyorlar anlamadım :KK43:
kızlar takımı kpatmıyoruz tamam ama lütfen kıprırdayın biraz hep beraber kıpırdayalım
moda sana laf atıyorum bak sende elinden gelenin daha fazlasını yapmaya calış oldumu güzelim
ben birde juju hanıma bir bakayım durun kulagından tutayım iyice bir hemen geliyorum

erişteyi bilmiyorum doracım ama makarna olarak sadece spagetti serbest sanırım
oda çok pişmemesi gerekiyomuş

ben bu hafta başlıyacağım bugun tartıldım kilomda bi değişiklik olmamış
oysaki oyle abartı bişey yemiyorum size yazıyorum önceki yediklerimin en az 3de biri kadar yiyorum

asicim sende iyice araştırırsın dorada bende diğer katılmak isteyen arkadaşlarda bu sayede yanlış bişey yaptığımız zaman birbirimizi uyarırız d

işte bazen metobolizmayı şaşartmak gerekli derlerya. bende inanki o kadar çok kilo almış hissediyordumki kendimi. hem aynaya bakmak istemedim. hem tartılmak......
benim eşimde diyordu akşam yok yaa kilo filan almamışın. sana öyle geliyor diye
birazda psikolojikmidir nedir. bazen de hiçç yemem o zaman kendimi tığ siklet gibi hissederim ama tartı aynıdır:roflol::roflol:

ebrucuğum çok geçmiş olsun paşana canım. ben elimden geleni yapacağım ama bazen netin azizliğine uğruyorum. şimdi çocuklar bazlama istedi onu pişireceğim ama bak ben yemiyeceğim size söz kendime çavdar ekmeği almak için uçacağım evden az sonra:eek:

aşkolsun hayatım ben hep yazarım birde müsait olabilsem çıkmam burdan da işte naparsın kader
bir tanesi kaydirigubbakcemile3

canım yanlış anlama merak ediyorum görüyorum seni birden çıkoyosun acaba bi,şey mi oldu diyorum :1hug:a.s.opuyorumnanaktan

ebrucum oğluşuna çok geçmiş olsun bi ay çekersiniz sanırım
bu arada montiyi yapıyoruz sende varmısın bak bu hafta yarışımızda başlıyo

işte bazen metobolizmayı şaşartmak gerekli derlerya. bende inanki o kadar çok kilo almış hissediyordumki kendimi. hem aynaya bakmak istemedim. hem tartılmak......
benim eşimde diyordu akşam yok yaa kilo filan almamışın. sana öyle geliyor diye
birazda psikolojikmidir nedir. bazen de hiçç yemem o zaman kendimi tığ siklet gibi hissederim ama tartı aynıdır:roflol::roflol:

aynen canım kilo verdiğim haftalar kendimi incelmiş hissetmiyodum ama şimdi kilo veremiyorum eşim annem herkes bayağı zayıfladın sen yüzün süzülmüş gibi birsürü şeyler soylüyolar bende anlamadım bişey

ebrucum oğluna çok geçmiş olsun canım

doracım montide beyaz un yasak canım. dolayısıyla erişte yasak ama az pişmiş spagetti serbest bilmiyorumkismile bak yine kafam karıştı şimdi. bu adamın da bir dediği bir dediğini tutmuyor ya da ben anlayamıyorum laelaelaelaelae

ikracım senin o beş günlük diyetin metabolizmanı şaşırtmış olmasın. kilo veremediğin için diyorum :bbo:

asicim olabilir canım

canım un yasak ama sadece makarnaladan spagetti serbest oda çok fazla sıkıştırılmış olduğu için sanırım daha bilimsel bi açıklaması var yani ve çok pişmemesi gerekiyomuş

hmm işte bunun için kitabı okumak şart deniyor.
bende topiğinden sorarak öğrenmeye çalışıyorum biraz. eski takımdan arkadaş açtı zaten o topiği

kızlar fıstıklar teşekkkür ederim
ikracım meak etme yanlış anlaşılacak bişi yok canım seni seviyorum ben ;:KK66:
efet bende varım montiyede bugün şunu ye deyin bana bende yiyeyim hazıra konyaım olurmu :)))))))))) bakmadım hiç çünki onun içinde ayrı vakit lazım şimdi bana bendeo vakityok
okulda toplantı vadı gidemedim öğleden sonra okula gececgim kermez falan var bende sınıf temsilcisiiym ya başımda bir o işler eksikti tam olsun dedim anlayacgınız görüşmem gereken bazı kişiler var
o yüzden öğleden sonra yokum fıstıklar
ben herkesle yarışa varımmmmmmmmmmmm

işte evde olmanın bir güzel yanı daha
evde olsam bende daha kolay yapardım montiyi. ama burda ne çıkarsa şansımıza. bir de her yemekte patates oluyor yaww

ebrucum ben de seni seviyorum. sen bana söylemesen de :umursamaz: kaydirigubbakcemile3

tamam ebru biz sana soyleriz sende yersek

asicim bizde yapabildiğimiz kadar yaparız canım yasak olanları yemeyiz örnek menülere uyarız yapmaya çalışırız

evet ikracım en azından başlayalım. zamanla rayına oturturuz

bu arada monti zaten tamamen diyet esasına dayanıyor. zaten şeker yasak un yasak. onları yememek lazım normal diyette de

ama montide tam yasak. bir kere deldin mi yasağı kilo veremiyorsun bilmiyorumkismile

evet asicim mantık şu gibi geldi bana 3 temel öğün var ara öğün yok sadece ikindide açlığı bastrmak için yenilebilir
sebze süt ürünleri et yani protein her öğünde olmalı
süt ürünleri yağsız olucak
mesela sabah yağsız peynir sebze domates salatalık yeşillik gibi tam tahıllı ekmek sadece ekmeği sadece sabah yiyebiliyoruz
öğlen özellikle eti bu öğünde yemeği tavsiye ediyolar mesala tavuk ayran yada yoğurt salata gibi
akşamda sebze yemeği yine yanına yağsız yoğurt gibi
sence doğru anlamışmıyım

evet ikracım ama ara öğün benim kafamı karıştırdı. olmamalı yazıyor. ama diğer sayfalarda yapanlar var. sordum şimdi aebene. cevap verir birazdan.

öğle yemeğimi yedim az önce. bol patatesli et soteydi. patateslerini ayırarak yedim. geriye 2 kaşık kadar et kaldı. salata ve ayranla yedim. bakalım inşallah tutturabiliriz

X