Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

vallla canım benim motivasyonum bitmiş degil hevesimde hiç kırık degil gayet yiiyim az düşer gibi olsamda topalrıyorum çok şükür sayenizde
ama
burası böye devam ederse cok azimliler bile yıkılır gider
mesela jujum
artık kesin kesin toparlanma zamnı gelemdi mi eski muhabbebtlerimizn yanında solda sıfır kalır buraya yazdıklarımız
dora mesela evet annen var şu an ya annen gelmeden önce sende de var kabul et
asi asi patronuda olsa mutlaka ugrardı ama kaç gündür ses soluk yok :S

ben sizden güç alarak 6 kiloya yakın verdim
yok arkadaşlar bu takım olmasada olur derlerse
yapıcak bişey yok
kimseyi zorlayamayız
ama ben asla kapatılmasını istemem
nekadar paylaşım az olsada girip bişeyler yazarak kendimi motive etmeye çalışıyorum

ikracım biliyorum canm en iyisini yapıyorsun ki sen kedin için kilo veriyorsun o yüzden devam canm senle ben devam ederizzzzzzzzkaydirigubbakcemile5

ebrucum burda boyle paylaşım olduğu zaman inan daha çok şevkleniyorum
bişey yiyecek olsam hafta sonu hesap vericekmiş gibi hissedip
hemen vazgeçiyorum aman öbür türlü amannn bu hafta alırım sonta nasıl olsa veririm diye hep erteliyebiliyorum bugun mesela 5günde olan diyete başlıyacaktım çok yorgun hissettim kendimi yapamadım ama bırakmadım da kendimi bakalım sonumuz hayır olur inşallah

Bende kendimi buraya karşı sorumlu hissediyorum,her fırsat bulduğumda girmeye çalışıyorum,tek başıma da olsam birşeyler yazıp çıkıyorum,ama paylaşım olmuyor ki...Yaptıklarımızı anlatsak fikir alış verişinde bulunsak daha iyi olur diye düşünüyorum...Yoksa sadece cuma günleri kilo bildirir çıkardık....Bazen yazdıklarımız arada kaynayıp gidiyor,cevap bile yazılmıyor....

samanyolu cuma günleri sadece kilo bildirmek için boyle bi topikde durmaya gerek yokki canım
birbirimizi motive etmek ben daha önce çok defa kilo vermeye çalışmış ama başaramamış biriyim
ama buraya giridiğim zaman kendimi sorumlu hissediyorum
hala ilk zamanlardaki kahveye şeker attığımı soylediğimde doracım bana onu şekersizde içebileceğimi
okadar güzel bi dille ifade ettki hala yazdığı hep gözümün önüne gelir
buna benzer biçok şey var yeme düzenim bile oturdu burda

Son düzenleme:
ıkracım sana tamamıyla katılıyorum,ama ne bileyim daha iyi paylaşım olmalı diye düşünüyorum.Şurda bir kaç kişi kaldık...Sanki ben grubu kapatalım demişim gibi oldu,ben sadece hevesim kalmadı dedim....:1no2:Neyse sağlık olsun,....

Son düzenleme:
İkracım sana tamamıyla katılıyorum,ama ne bileyim daha iyi paylaşım olmalı diye düşünüyorum.Şurda bir kaç kişi kaldık...Sanki ben grubu kapatalım demişim gibi oldu,ben sadece hevesim kalmadı dedim....:1no2:Neyse sağlık olsun,....

yok canım ben oyle algılamadım sadece sende daha fazla paylaşım olmasını istiyosun okadar

ebrucumda birden gitti sanırım misafiri geldi

kızlar herkese iyi akşamlar
bugun yediklerimide yazayım da
sabah 2 dilim ekmek az tulum peynir
arada kahve ve çikolata kaçak yok dedim ama :sinifsinif:
öğlen yağsız türlü
akşamda sanırım tavuk yerim

ebrucum seni gördüm canım aşağıda çıkıyorum iyi akşamlar canım opuyorumnanaktan

İkracım sana tamamıyla katılıyorum,ama ne bileyim daha iyi paylaşım olmalı diye düşünüyorum.Şurda bir kaç kişi kaldık...Sanki ben grubu kapatalım demişim gibi oldu,ben sadece hevesim kalmadı dedim....:1no2:Neyse sağlık olsun,....

canım cım
hayır
sen demedin canm
dora yazmış ya şevkim kalmadı gib bişi senden önce yazdım ben o mesajı
sende üzerine yazınca o zmna kapatalım dedim
evet ikinizede her söylediğinize katılıyorum fıstıklarım
herşey dhaa güzel olacak inanıyorum
ayrıca evet kapı çaldı arkadaş geldi özür dilerim sizi bıraktım :)

iyi aşamlar güzelim
bende öpüyorum çok hemde
yediklerin iyi canm ya
hadi beraber başlayalım birşeylere bakalım hangimiz daha cok kilo vercez

hımmm bak gaza geldim işte seni geçerim haberin olsun olumunekankayizsmile sempatiksalakcinni

canım cım
hayır
sen demedin canm
dora yazmış ya şevkim kalmadı gib bişi senden önce yazdım ben o mesajı
sende üzerine yazınca o zmna kapatalım dedim
evet ikinizede her söylediğinize katılıyorum fıstıklarım
herşey dhaa güzel olacak inanıyorum
ayrıca evet kapı çaldı arkadaş geldi özür dilerim sizi bıraktım :)
Tamam canım,bende herşeyin daha güzel ve bol paylaşımlı olmasını istiyorum.Burada çok güzel dostluklar kurduk...Şurada yaza ne kaldı,artık toparlanalım di mi amayerimseniben
hımmm bak gaza geldim işte seni geçerim haberin olsun olumunekankayizsmile sempatiksalakcinni
İkracım sende olmasan ne olurmuş halimiz bilmem...opuyorumnanaktan
Önümüzdeki 3 gün kermeste görevliyim,yarın sabah 9 gibi evden çıkıcam akşam 5 gibi dönerim...Diğer iki gün öğleden sonraları gidicem,haber vereyim de kaçtı demeyin sakın...:roflol:Akşam dönünce girmeye çalışırım.Yiyecek kermesi olacak,ama söz 1 tane kurabiye bile yemicemmmHepinizi öpüyorum,iyi akşamlar...

sakin bu takim kapatilmasin,bu takim kapatilirsa ben sisko kalirim,olmazzz.
ben giremiyorum,paylasimdada bulunamiyorum;biliyorum.
gercekten okulum derslerim cok yogun,bu cuma sinavim var.ve arada yetistirmem gereken ödev teslimlerim var.ama firsat buldukca girip okuyorum.hatta diyetten sogudugumda hemen okuyorum.
bide ebrucum bana hic laf atmiyorsun,darildim sana :umursamaz:
ebrucum senin bana attigin laflar olmasa istanbuldan bi 5 kilo olarak ayrilirdim.
lütfen kapanmasin.
bide ben 67 yim halen.ama arada kacamak yaptim ve spor yapamadim,cünkü vaktim kalmadi.
ama istesem kendimi iyice programlayaip spora gidebilirdim,yuhhhh bana.

samanyolucum vakit devir degismiz,bizim zamanimizda erkekler bizim pesimizden kosardi:) masallah ogluna:)

günaydın kızlar

samanyolucum kolay gelsin canım kermes işleri zordur özellikle okadar yiyeceği bir arada görüpde yemezsen valla takdireşayan

modacım sakın silme resmini bende görmek istiyorum seni ama arkadaş değilmişiz :sinifsinif:

ebrucum gaza geldiğimi duyunca ses çıkmadı seni bekliyorum aklinialirimsmile

bugun daha güzel bi gün olucak sanırım içimde oyle bi his var

akşam sadece tavuk yedim çok azda çorba içtim
eşim dün yanıma geldi hayatım sen gerçekten bayağı zayıfladın dedi
sonra durup durup yok yok sen gerçekten zayıfladın değince ben kuğu gibi oldum
tabi hala şişko kuğu
ayyyy nasıl mutlu oldum anlatamam :eek: :jeyyar:
daha durrr dedim yeni başlıyoruz
onun oyle demesi bile beni inanılmaz motive zemuszemus

Son düzenleme:
günaydın ikracımmmmmmmmmm
anca günaydın oldu anlatayım
dün arkadaşım geldi koclarda yok oh ne ala biz de pijama partisi yaptık teferruata girmeyecegim :))))))))
akşam yediklerim bol meyve deli kız gelirken soguk hava deposundan meyve getirmiş yaz meyveleri onları yedik
sabah ta börek yaptırdım kahvaltıya tabi bende yedim az önce gittiler bende kızlara bir bakayım dedim ama kzıların yerinde yeller var
ikracım sen de olmasan bu takımın hali harap
moda cım resmini gördüm öyle cok bir kilon yok altında sterç tarzı ve üzerinde tunik oldugu için dhaa cok belirgin olmuş hatların fazlalıklar dhaa cok ortaya cıkmış tabi ( tabi fazlalık denirse birde sne beni görsen ) benöyle bir kıyafet giysem :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ikracım canm benim tamam canm yarın yapalım başlayalım
ya ne zmna ne olacagını kestiremiyorum kızlar ben yogun oldugum için girmeiyorum
yoksa can atıyorum emin olun buna oldumu fıstıklarım

ikracım benle başa çıkabilecegini sanıyorsan yanılırsın
bak daha önce leyla ve dora da dedi bunu bana :))))))))))) ama sonuç ortadaydı:))))))

Merhaba arkadaşlar,yine yalnızım...:gitme:Toplantıdan geldim,notları çok güzel ama kızlar oğlumu rahat bırakmıyormuşmafoldumbenValla şaşırdım kaldım,eskiden erkekler kızların peşinden koşuyorlardı...Rehberlikle falan konuştum,güçlü olması lazım dedi,kızlara kanmamalıymış...Yakışıklı olmasaydı böyle olmazdı dedi,çocuğun tipini mi değiştiricem kızlar asılmasın diye....:roflol:Geldim aldım karşıma anlattım,çocuk yemin billah ediyor valla anne benim onlarla işim olmaz,onlar peşimde diye....gülermisin,ağlar mısın....
ayyy düşününce güzel ama iişin içine girince olay zorlaşıyor samanyolum

tamam samnyolum
hevesimiz kalmadı
bitti o zman
herkes kesin karar versin tamammı devammmı
böyle devam edilecekse hiç edilmesin hiç birbirimize fadamız olmuyor çünki
evet soruyorum tamammı devammmı kızlar ???????????
canımmm benim takımın kapatılmasından yana değilim tabikiiii

vallla canım benim motivasyonum bitmiş degil hevesimde hiç kırık degil gayet yiiyim az düşer gibi olsamda topalrıyorum çok şükür sayenizde
ama
burası böye devam ederse cok azimliler bile yıkılır gider
mesela jujum
artık kesin kesin toparlanma zamnı gelemdi mi eski muhabbebtlerimizn yanında solda sıfır kalır buraya yazdıklarımız
dora mesela evet annen var şu an ya annen gelmeden önce sende de var kabul et
asi asi patronuda olsa mutlaka ugrardı ama kaç gündür ses soluk yok :S
ebrucuğum bu ara annemden ziyede çok şeylerle uğraştım canım. inan o kadar çok bunalmıştımki anlatsam sayfalar yetmez

hadi bakalım canım hodrimeydan
yarın başlıyoruz gelsende gelmesen de ben burdayım bekliyorummm boshayallersmile bayanssulusmile
senide dorayı asiyi modayı samanyolunu ben herkesi merak ediyorum aslında

X