Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

pideesempatiksalakcinni yarımını ye ama 1 tanesi 4 dilim ekmeğemi ne tekabül ediyordu. yarım ye kenerlarınıda ye. yanındad ayranı olsun. afiyet olsun kilo olmasın.:1hug: salatasınıda yemeyi ihmal etme :roflol:

valla mı kız lülülülülülü peki yarısını yicem :lepi: tabi kalanını bırakmaya gönlüm el verirse kaydirigubbakcemile3

yok yok asicim tü kaka hele kara kara hiç güzel değil sen yeme sakın canım
kahveyi yanlız iç ole daha güzel boyle kahve aroması ağzına geliyoo hmmmm nefis nefis zemuszemus

bayağıdır kahvede içmiyorum ay bugün çok iştahlıyım hemen su içmeliyim lülülülülülü iştahımı kesiyor :lepi:

kız o senin lakabın delüü tabiki unutmayacaklar:roflol::roflol:
ama sakın kaynananlar duymasın lakabını yoksa bir ömür senle giderler:roflol:

allah korusun. geçen akşam eşime spora mı gitsem dedim. o da ben diyete başlayınca hemen sabote eder. çok mu kilom varmış da ben takmışım kafayı. bende dedim ki hiç olmasın dimi ama :lepi: kayınvalidem de tabii gençsin daha. vermelisin dedi guclubacismile mutlaka vericem mutlaka bayanssulusmile

benimde makinam var artık jujucum kaydirigubbakcemile3 ölçü kaplarıyla ver sen bana tarifi Şeniz

delikafaduldenhe işte oydu adı Şeniz bende koltukmu neydi yazacaktım:roflol:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

vayy dora hanımcımmmm aklinialirimsmile
işin sırrını biliyor da bize söylemiyor. demek kekik çayı hee kaydirigubbakcemile5
beşi bir yerdenin içinde de kekik var. bu akşam kesin almalıyım sengözlerimebaksanab

kızlar bugün çenem çok düşük:roflol:. şunuda söylemem lazım arkadaşımın teki sıcak su içmekle 2 aya kalmadan 5 kilo vermiş. yataktan kalkar kalkmaz ilk işi 2 bardak sıcak su. ve aralardada tabiki sıcak suyla......

ben bu kekik çayını yapalı başçavuşun eşeği gibi bağırıyorumya:sm_cool: vucutta kilo yapmıyormuş. yediklerimizi çabuk hazmedip detoks gibi atıyormuş diye. bende tv deki bitki drlerinin yalancısıyımsempatiksalakcinni

canım ozaman ölçü kabi ile veriyorum ... fransız ekmeği deniyor buna...

1+8/1 ölçek bardak su
1 küçük ölçek kaşığı tuz
1 büyük ölçek kaşık şeker
1 büyük ölçek kaşık z.yağı
1 ölçek bardak tam tahıllı un
2 ölçek bardak un
1 küçük ölçek kaşık aktif kuru maya...

bunları sırası ile koy mayanın su ve tuz ile etkileşime girmemesine dikkat et...

makinede 700-750 gr olarak ayarla ben renk olarak açık seçiyorum hep... program sekmesinden de fransız ekmeğini bul .. ok...

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
insan kendisinden kilolu insanların yanında kendini iyi hissediyor kaydirigubbakcemile3 yok kötüyüm yaa kaydirigubbakcemile3
ama kilo vermek için zayıflarla takılmak lazım aklinialirimsmile

benim 1 gün iznim var jujucum. sen benim halimi düşün. ne zaman temizlik yapıcam veletle. pazar günü camları sildim sabah kahvaltıdan önce. yanıma geliyor. şakayla itecek diye ödüm patladı. 5. kat kafamçokkarıştı zaten korkuyorum silmeye. o geldikçe ben sakın itme bak dedim. aklında olmasa da aklına soktum. neyseki paramparça olmadan hallettim kaydirigubbakcemile3

hayırlısı olsun canım bebek için de :1hug:

vayyyy aklinialirimsmile
sende de ne sırlar varmış bööööleeeeeee sempatiksalakcinni

hadi canım dora ciddimisin kız sıcak su ile mi vermiş... anam bende denesem mi... hoşşşşşş çinliler hep sıcak su işiyor billilerde zaten dal gibiler

valla seninki benden zormuş neyseki sitenin bahçesine iniyor benimki ... evde rahat temizlik yapabiliyorum ...

bu sıcak su işini bende okumuştum deneyelim kızlar ne olucak ya deneye deneye ben deneme tahtası oldum zaten

başçavuşun eşeği haa kaydirigubbakcemile3 sabah sabah neşelendirdiniz beni. halbuki canım çok sıkkındı. gece arabamızın camını kırıp teybi çalmışlar kızlar :gitme: bir o eksikti şu an :gitme:

deneyeceğim canım. tam unu 2 ölçeğe çıkartıp unu azaltsamda olur mu acaba CADIARZU

hadi canım dora ciddimisin kız sıcak su ile mi vermiş... anam bende denesem mi... hoşşşşşş çinliler hep sıcak su işiyor billilerde zaten dal gibiler

bak çinlilerin sıcak su içtiğinide ben bilmiyordum.
vallaha ne kaybedeceksinki ben 1 koca bardak içtim bile.delikafadulden:içelim:
bu hafta ful bir deneyim bakaılım. nasıl olacak. kız niye yalan söleyimmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile3 tabiki ciddiyimmmm. hatta halende devam ediyor:içelim:

valla seninki benden zormuş neyseki sitenin bahçesine iniyor benimki ... evde rahat temizlik yapabiliyorum ...

benimki daha küçük canım. 3,5 yaşını bile doldurmadı. hiç izin vermez temizlik yapmama. süpürgenin sesinden başı ağrıyormuş. cam silme kovasına oyuncaklarını atar, ellerini sokar guclubacismile
geçen ikimiz evde yalnızken süpürdüm ama tam iki saatte yerlere yatıp ağladı bırakayım diye :1ninca:

bu sıcak su işini bende okumuştum deneyelim kızlar ne olucak ya deneye deneye ben deneme tahtası oldum zaten
:roflol::roflol:

asiciğim çok büyük geçmiş olsun canım. bak ne aklıma geldi bundan 8 sene önce bir pazar günüydü ve biz uyuyoruz. acı acı çalan tele uyandım ve açtım. eşinizle görüşmek istiyoruz biz karakoldan aruyoruz dediler. ve ben bir teleşe eşimi uyandırdım.
şu pilakalı araba sizinmi dediler eşimde evet dedi. peki arabanız nerde dediler kapıdaaa dedi eşim:1no2:
bir bakarmısınız dediler ve eşim camdan bir baktı araba yok:roflol: ay şimdi güldüğüme bakmayın o zaman çok üzülmüştüm.
bizim arabayı çalmışlar içini boşaltıp boş bir arsayada bırakmışlar bizim ruhumuz duymamıştı taki polis arayıncaya kadar:roflol:

asicim çok geçmiş olsun canım ya
aynı olay 1 yıl önce bizimde başımıza geldi annemlerde kalmıştık hemde o gün
eşim o günden beri kalmaz zaten annemlerde
insanlara para kazanmak ne kadar kolay mallarını gasp etmek allah akıl fikir versin
doğru yola sevketsin onlarıda

kızlar şimdi çıkmak zorundayım. inşallah öğle sonu yine gelirim. öptüm hepinize az yemeli bir gün diliyorummm:))

ay yine sizinkiler insaflıymış da arabayı bıramışlar boş cüzdan gibi kaydirigubbakcemile3 valla benimde güldüğüme bakmayın. çok canım sıkıldı :sinifsinif: hiç kimse mi duymuyor bunu yaaa. hadi ben ölü gibi uyuyorum bu ara kaydirigubbakcemile

sağol ikracım. her gece aklıma gelir şimdi. 3-5 ay önce başka bir arabanınkini de çalmışlardı bizim evin önünden. bu sabah baktım da bir tek bizim arabanınkini çalmışlar sanırım. her gece ava çıkıyorlar herhalde alsanaalsanasmile camı kırmışlar ya o canımı sıktı çok mafoldumben haram olsun inşallah kaydirigubbakcemile

Asicim geçmiş olsun canım,üzülme cana geleceğine mala gelsin diyoruz ama yine de üzülüyor insan..Alarm var mıydı arabanızda....:1shok:

yok yok yemeyecegm merak etmen
gari yok tamam
;
sabah sabah dünya kadar iş yaptım yol ne perde kaldı ne cam epey kalori harcamışımdır zaten :)))))))))) zil çaldı kızlar cagırıyor gittim ben :))))))))
Ayy gene temizlik yapmış bu kız....Zaten ya gezer ya da temizlik yapar...Diyete gelince tık yok....:roflol:Yer aşureleri oturur,nerde o korularda yürüyen,zıp zıp zpılayan Ebru....Ebruuuu geri dön artık......
Valla Doracım sana ne güzel moral olmuştur,onların yanında zayıf kalmak...Bence bu hafta böyle azimli olmanın sebebi bu...Umarım yakında 65 kiloya inersin...opuyorumnanaktan

Jujum sıkma canını bilirsin bu durumda moral de çok önemli.Kendini rahat bırakmalısın...Herşey olacağına varır....olumunekankayizsmile

asicim mayanın şekerle etkileşimine izin ver maa oldumu :)
cok gecmiş olsun bu arada allahım krousun kimsenin başına gelmesin
doracım sizin ki daha kötü olmuş :)
ikra evet süper gidiyor
bende kahve iöçmeye gittim ya brovniyi dayadılar önüme :) bir küçük dilim yedim :)
vallaaa iğrendim kendimden
jjujum ütü istemiyor bazı perdeler o yüzden bende atıyom mis gibi kokuyor :) ütülenecekleri sallıyom :))))))))))))
işte böyle bana gelince hüsrana ugramazsın umarım

geçmiş olsun şeker

samanyolucum tebessümle izliyorum yazdıklarınızı harikaısnız siz süpersiniz
valla gelirken kahveden arkadaşkla konuştuk ta ben cok üşüyorum ya donuyorum hatta bir gün yürüyüşten geldim zangır zangır titriyorum hastalandım acayip o yüzden bu havalarda cıkmak istemiyorum artık hasta olmak istemiyorum
napıyım benim hayatta böyle :)
kızlar doyamadık biz dediler öğleden sonrada bana geccekler anladıgım kadarı ile :))))))))))))
biz beraber olcaz diye koştur koştur yapıyoz işleri :)))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…