Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

asicim mayanın şekerle etkileşimine izin ver maa oldumu :)
cok gecmiş olsun bu arada allahım krousun kimsenin başına gelmesin
doracım sizin ki daha kötü olmuş :)
ikra evet süper gidiyor
bende kahve iöçmeye gittim ya brovniyi dayadılar önüme :) bir küçük dilim yedim :)
vallaaa iğrendim kendimden
jjujum ütü istemiyor bazı perdeler o yüzden bende atıyom mis gibi kokuyor :) ütülenecekleri sallıyom :))))))))))))
işte böyle bana gelince hüsrana ugramazsın umarım

iyi yapıyon şeker..ben de tüllere aynı muameleyi uyguluyorum
nasılsın şeker
bu arada takımda yer varsa gelebilirim

jujum sende mi döndün şeker
mezun olmuştun sanki doğrumu hatırlıyorum

samanyolucum tebessümle izliyorum yazdıklarınızı harikaısnız siz süpersiniz
valla gelirken kahveden arkadaşkla konuştuk ta ben cok üşüyorum ya donuyorum hatta bir gün yürüyüşten geldim zangır zangır titriyorum hastalandım acayip o yüzden bu havalarda cıkmak istemiyorum artık hasta olmak istemiyorum
napıyım benim hayatta böyle :)
kızlar doyamadık biz dediler öğleden sonrada bana geccekler anladıgım kadarı ile :))))))))))))
biz beraber olcaz diye koştur koştur yapıyoz işleri :)))))))))))))

Canım ya takılıyorum ben sana,sakın alınma.opuyorumnanaktan
Ne güzel böyle candan arkadaşlarının olması valla imreniyorum sana....

samanyolucum merak etme tatlım asla alınmam sana
canım çok yii çok has bazen insanın kafasını dinleywesi geliyor aama :KK43: yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum bazennnnnn kendi başıma kalmak istiyorum olmuyo :KK43:

canım çok yii çok has bazen insanın kafasını dinleywesi geliyor aama :KK43: yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum bazennnnnn kendi başıma kalmak istiyorum olmuyo :KK43:

Evet canım bende bazen tek başıma kalmayı severim,habersiz gelen misafirden hoşlanmam,kimseye habersiz gitmem...aslında bu aralar senin seni mutlu edecek şeylerle meşgul olman gerek..

akrep var var gel tek kişilik yerimiz daha var
senden ilham alırızzzzzzzzz

tamamdır şeker..
epey şiştim disipline girmem lazım..ben de sizlerden güç alıcam tatlışım çok teşekkür ederimopuyorumnanaktan

tamamdır şeker..
epey şiştim disipline girmem lazım..ben de sizlerden güç alıcam tatlışım çok teşekkür ederimopuyorumnanaktan

EEE o zaman hoşgeldin Akrep diyebilirim.a.s...Bak çok azimli ol bizi de hareketlendir olur muı...Kaç kilo vermen gerekiyor....

EEE o zaman hoşgeldin Akrep diyebilirim.a.s...Bak çok azimli ol bizi de hareketlendir olur muı...Kaç kilo vermen gerekiyor....
bi monti kaçagı yakaladım ...kaydirigubbakcemilesırnaşık şeyŞeniz
nasılsın saman yolum .....

akrebim 2. takımamı giriyorsun hadi hayırlı olsun ....a.s.

akrep hoşgeldin çok azimli ol ki özellikle ebruyu hareketlindirmemiz lazım

Asicim geçmiş olsun canım,üzülme cana geleceğine mala gelsin diyoruz ama yine de üzülüyor insan..Alarm var mıydı arabanızda....:1shok:

alarm yoktu canım. amannn ne olacak diye kasko bile yaptırmadık kaydirigubbakcemile

ikra evet süper gidiyor
bende kahve iöçmeye gittim ya brovniyi dayadılar önüme :) bir küçük dilim yedim :)
jjujum ütü istemiyor bazı perdeler o yüzden bende atıyom mis gibi kokuyor :) ütülenecekleri sallıyom :))))))))))))

sağol ebrucum
benim hiçbir tülüm ütü istemiyor allahtan. yoksa heeççç yıkamazdım herhalde kaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun şeker

sağol akrepcim
kaç kilo oldun bakalım

Canım ya takılıyorum ben sana,sakın alınma.opuyorumnanaktan
Ne güzel böyle candan arkadaşlarının olması valla imreniyorum sana....

aynen aslında bende imreniyorum. dertleşecek bir sürü insan var çevrende ne güzel :1ninca:
ilk evlendiğim zamanlarda ben de yalnız kalamadığım için bunalıma girmiştim kaydirigubbakcemile3 insan bazen kendiyle başbaşa olmak istiyor. hele şimdi hiç özel zamanım kalmadı ya neyse :1ninca:

asim ne olsu kıs arabaya hırsızmı girdi ? geçmiş olsun zaiyat varmı .?

aben hoşgeldin benim bu monti diyetinde çok kafam karıştı
nedenki ilk sayfayı 2 gün önce yeniden düzenledim okudunmu ?
çok kolay aslındada çalışiyorsan ögleni zor biraz .

bak saman yolu çözdü linke bile ugramıyor .:dilcikar:kaydirigubbakcemile3
geçen gün menünü gördüm gayat iyidi sadece sabah yumurta yemiştin okdar .... ondan gelmiyorsun dimi küçük kaçamaklardan amann okadar kadı kızındada olur bacım gel sen gel naniknanik

Son düzenleme:
asim ne olsu kıs arabaya hırsızmı girdi ? geçmiş olsun zaiyat varmı .?

sorma canım
camı kırıp teybi çalmışlar. ama en çok camın kırılmasına canım sıkıldı niyeyse :1ninca:
artık güvende olduğunu düşünemeyeceğim sanırım ondan

ya nebileyim sabahları kolay dediğin gibi
öğlen biraz zor bide yenmemesi gerekenler karışık gibi ben bi tekrar inceliyeyim ozaman

başçavuşun eşeği haa kaydirigubbakcemile3 sabah sabah neşelendirdiniz beni. halbuki canım çok sıkkındı. gece arabamızın camını kırıp teybi çalmışlar kızlar :gitme: bir o eksikti şu an :gitme:

deneyeceğim canım. tam unu 2 ölçeğe çıkartıp unu azaltsamda olur mu acaba CADIARZU
canım geçmiş olsun öncelikle arabanız için........

ekmek konusunda ben denemedim 2 ölçekle sen dene bakalım güzel oluyorsa bende öyle yaparım
bak çinlilerin sıcak su içtiğinide ben bilmiyordum.
vallaha ne kaybedeceksinki ben 1 koca bardak içtim bile.delikafadulden:içelim:
bu hafta ful bir deneyim bakaılım. nasıl olacak. kız niye yalan söleyimmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile3 tabiki ciddiyimmmm. hatta halende devam ediyor:içelim:

bende başlayayım ozaman...

Ayy gene temizlik yapmış bu kız....Zaten ya gezer ya da temizlik yapar...Diyete gelince tık yok....:roflol:Yer aşureleri oturur,nerde o korularda yürüyen,zıp zıp zpılayan Ebru....Ebruuuu geri dön artık......

Valla Doracım sana ne güzel moral olmuştur,onların yanında zayıf kalmak...Bence bu hafta böyle azimli olmanın sebebi bu...Umarım yakında 65 kiloya inersin...opuyorumnanaktan

Jujum sıkma canını bilirsin bu durumda moral de çok önemli.Kendini rahat bırakmalısın...Herşey olacağına varır....olumunekankayizsmile
valla artık sıktığım yok özellikle bu ay pek umursamıyorum.. dedim ya kefirin etkisi oldu kefir asabiyeti önlüyormuş benim sinirleride yatıştırdı anlayacağınız...

ebru aklıma gelmişken sen neden içmiyorsun sende ben gibi bunalım takılıyordun bak beni toparladı sakinleştiriyor sennide kendine getirir die drüşünüyorum...
ikra evet süper gidiyor
yok anam ütü istese de istemesede öyle vırt zırt çıkarıp yıkayamam zaten sayacım akıllI(AKILSIZ) gece yıkıyorum çamayşırları ama fatura hala yüksek...
iyi yapıyon şeker..ben de tüllere aynı muameleyi uyguluyorum
nasılsın şeker
bu arada takımda yer varsa gelebilirim
oooooooooooooooooo eski kırıklar toplandık desene sende geldin demek akrebim hoş geldin....
jujum sende mi döndün şeker
mezun olmuştun sanki doğrumu hatırlıyorum
hıııııııııııııı sorma ne utanç verici durum hem 62 ile mezun ol hem 74 le geri gel ayıp bana dimi,...

valla istiyor insan kafayı dinlemek de ne yalan sölim bendede komşu yok... tam takır kuru bakır

X