Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

slm aebenim nasılsın...

ikracım 1 ayda sağlıklı olanı 2 kilo yani uzmanlar haftada 0,50 hedefleyin diyor ki sen zaten üstünde vermişsin yani ne yapıyorsan aynen devam.....

hayırlı cumalar aeben hoşgeldin
sağğol ikra ... hep yazayım diyorum unutuyorum nicin çok güzel ..hep o sure geliyor aklıma her nicini gördügümde ....(ikraa bismi rabbukellezi alak .)...:1hug:
slm aebenim nasılsın...

ikracım 1 ayda sağlıklı olanı 2 kilo yani uzmanlar haftada 0,50 hedefleyin diyor ki sen zaten üstünde vermişsin yani ne yapıyorsan aynen devam.....
selam jujum nasılsın . leylamla senin sağlık problemleriniz vardı geçen gün öyle gözüme çarptı çok geçmiş olsun ...leylamın oğluşmu hastaydı ? ..

simitlerini yedigim üzülme şişliktir sen çok şişersin merak etme iner geri 2 haftadır çok güzel gidiyorsun sen istikrarını bozma gerisi gelir.:1hug:

nerde o gestapo ebru .hehe . hayret bugün gelmemiş bi durummu var .?

haklısın jujucum ben boyle hem sağlıklı beslenip hem kilo verebiliyodum
ne gerek var dimi detokslara :kedi:

Selaaaam kizlar.. nihayeeeetttt. bu gun tartildim veeee tartidaki kiloooommm : 67.6 :sm_cool:
yani 1.9 kilo vermisim :lepi: kilo veren arklari tbrk ediyorum, vermeyenler de sakin ama sakin morallerini bozmasinlar ben kac haftadir kilo aliodum vermek yerine. Bu hafta diyetimi hic bozmadim ve hareket etim bolca. Karsiligini da gordum cok sukur:) devami da gelir insss. Sakin ama sakin pes etmeyin :lepi:
gercekten isin sirri hareketdeymis bunu da anladim. hepinizi opdummm kocamaaan :)

kızlar cuma üyeleri paylaşım alanında bir problem mi var geçen haftaki listeleri bulaıyorum

**** 2.TAKIM 149 .ETAP ****
dora( 71.5 / 72.0 / -0.5 / -0.70% )
samanyolu( 63.4 / 63.4 / 0.0 / 0.0% )
moda makyaj ( 68.0 / 67.0 / 1.0 / 1.47% )
EBRULUM ( 80.8
asi_bulut( 61.7 / 61.9 / -0.2 / -0.32% )
LeyL35 ( 73.4 / 72.9 / 0.5 / 0.68% )
*JUJU*( 72.8 / 73.3 / -0.5 / -0.69% )
ikraaa( 84.6 / 84.4 / 0.2 / 0.24% )
zümrütüanka ( 78.5
TonTonTonDardanelTon( 69.5 / 67.6 / 1.9 / 2.73% )

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 724.4

ebru halen yok CADIARZU
ben derdini paylaş dediğimde sorunlu kadın olmak istemiyorum demişti. neyse ki jujuyla paylaşmış. geçmiş olsun diyorum. anlatmak, karşındakinin seni anlaması biraz rahatlatmıştır umarım...

aebenim hoş geldin cicim. sizi de hiç ziyaret edemedim. ne durumdasın canım. koruma programı nasıl gidiyor :1hug:
ben bu hafta böyle oldum ama önümüzdeki hafta yine düzelecek. eminim. emin olmak istiyorum aklinialirimsmile

Ebrulum canim senden gercekten cok ozur diliyorum bi defa sana evet bir az problemli gozukuosun demistim. sen bana bakma sakin. ben daha 18 yasindayim ve cok tecrubesizim. on yargili davranmisim galiba. Sorry.

koruma güzel gidiyordu asim yanlız 10 gün yatılı misafirim gelene kadar ...kaydirigubbakcemile3
tabi 2. aşama vs uctu mecburen ebnde bi nefes almış oldum yedim hepsinden .kaydirigubbakcemile3
65 geri başadım tabi geri indim eski halima 1kilo kaldı ama bu sefer koruma yapmıyorum 5. li rakamları görmek adına tekrar sıvadım kolları ve monti amcama bıraktım kendimi.:lepilumunekankayizsmile

bende eminim canım moralini bozma inersin tekrar yeterki isteeee...a.s:1hug:

Ebrumumu uzdünüz bakiyim ...alsanaalsanasmile

Doktora felan gıtmıŞ olabılır ebrum.... Olgun kadındır Öle alınmaz ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…