Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

**** 2.TAKIM 149 .ETAP ****
dora( 71.5/72.0/-0.5/0.70&#37
samanyolu( 63.4 / 63.4/ 0.0 / 0.0%)
moda makyaj ( 68.0 / 67.0 /1.0/1.47%)
EBRULUM ( 80.8
asi_bulut(/ 61.7 )
LeyL35 ( 73.4
*JUJU*( 72.8 / 73.3 /-0.5/-0.69%)
ikraaa( 84.6 /
zümrütüanka ( 78.5
TonTonTonDardanelTon( 69.5

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 724.4

Son düzenleme:
takımı toparlanmış görmek en azından toparlanma çabalarını görmek mutlu etti beni... sanırım ben ve esru dışında motivasyonunu bozan yok ne mutlu....

ebrum aslında rahatsızlıklarının sonucuna ulaşmadığından sıkıntıda... göğsündeki sıkıntısı bitmeden böbreğinde kum çıkmış artı kadın doğumluk bir durumda olabilirmiş vs vs yani anlıcanız onun ruh halini anlıyorum şuan öle kendi ile iç içe sıkıntıda ki buraya ayıracak gücü bulamıyor....

ama işn... atlatacak .... kötü bişi çıkmıcak ebrumda....

doracım ben kilo vermedim aldım... - değerleri yazmamışsın...

ve evet haklısın...... üzgün olmak yetmiyor.... toparlanmak lazım da... böle hormonal kilo almaya nasıl dur dicem bilemiyorum

dora( 71.5/72.0/-0.5/-0.70&#37
EBRULUM ( 80.8
asi_bulut(/ 61.7 )
LeyL35 ( 73.4 /72.9/0.5/0.68%)
*JUJU*( 72.8 /73.3 /-0.5/-0.69%)
ikraaa( 84.6 /
zümrütüanka ( 78.5

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 724.4

ve evet haklısın...... üzgün olmak yetmiyor.... toparlanmak lazım da... böle hormonal kilo almaya nasıl dur dicem bilemiyorum

jujum eminimki sendeki kilo değildir sadece ilaçların etkisinden su toplanmasıdır. ilaçları kesince çok kısa zamanda artılara geçersin canım. moralini bozma yaniii.
ilaçlarında çok şükür bir ömürlük değilya bir müddettlik..Şeniz
değerleri düzelttim canım.

takımı canlanmış görmek benide daha fazla şevke getirdi.
bu gün oldukça kendimi kilolu hissediyorum:gitme:
sanki her yanım lop lop etmiş gibi:gitme:
bu hafta sonu kaçamağı yasağı koyyorum kendime ce za olsun buda bana. birde ben tartıldığım günde nasıl olsa tartıldım diye fazla kaçırıyordum. işte tek tek hatalarımı yazıyorum. bunlarda benim kilo vermeme engel hatta böle almama vesile oldu işte:tomato::tomato:

dora( 71.5/72.0/-0.5/-0.70%)
EBRULUM ( 80.8
asi_bulut( 61.7 / 61.9 / -0.2 / -0.32% )
LeyL35 ( 73.4 /72.9/0.5/0.68%)
*JUJU*( 72.8 /73.3 /-0.5/-0.69%)
ikraaa( 84.6 /
zümrütüanka ( 78.5

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 724.4

leylacığım tebrikler canıma.s. emin adımlarla ilerliyorsun. asiciğim hadi bakalım bu haftada asıl bombayı senden bekliyoruzŞeniz

Günaydın kızlar,hayırlı Cumalara.s.
500 gr vermişim hayret ettim,bu hafta sabit kalırım diye düşünüyordum...
Jujucum polikistik over olan çok zor kilo verir biliyormuydun bilmiyorum...ben de var...hormon hapı kullanıyorum...ilk başlarda kilo aldım ama senin gibiydim yani bu haplar bana kilo aldırır düşüncesindeydim...artık hiç düşünmüyorum ve bol bol biberiye çayı içiyorum..sen de kafana takma bence,herşey olacağına varır...kilo alsan bile yemene dikkat et,dengeli beslen...nasıl olsa kilo alıyorum diyerek yemeğe sarılma olurmu?
Samanyolum babana çok geçmiş olsun a.s.

leylacığım tebrikler canıma.s. emin adımlarla ilerliyorsun. asiciğim hadi bakalım bu haftada asıl bombayı senden bekliyoruzŞeniz

teşekkürler canıma.s.eminim hepimiz ulaşıcaz hedeflerimizezemuszemus
zaten buradan hedefe ulaşmadan ayrılmak yok...

günaydın kızlar
bir eksi bildirimde benden :gitme: olmadı böyle moralim çok bozuldu :gitme:
dün sabah 61.5 çıkmıştım. umarım şişliktir sadece. gerçi yüzüğüm bile parmağımı boğuyor. 2 haftadır güzel gidiyordum. bugün böyle olunca şevkim kırıldı sanki :sinifsinif:
akşam kötü yedim. miktarlar fazla değildi ama yine de yediğime pişman oldum. 3 gündür 200 tane ip atlıyorum akşamları. hatta akşam en az 500 olacak diyordum ama uyuyakalmışım mafoldumben
mart sonuna kadar 61 i sabitlicem diyordum olmadı offfff mafoldumben

jujucum sen ilaç kullanıyorsun. senin vücudun su topluyordur bence de. şişlik kolay iner canım sen yağ yapıcı şeyler yeme yeter :1hug: bu arada durum nedir. var mı gelişme. doktor ne diyor :1hug:

samanyolucum babana çok geçmiş olsun canım...

leylacım senin kilo veremediğin hafta yok maaşallah

doracım sen de almışsın kilo. neden böyle olduk yaaa :1closedeyes:

asiciğim benim nedenim belli canım:kedi::kedi:
ama seninki kilo değildir. bak gör yarın daha hafif geleceksin. sakın şevkin kırılmasına.s.
olsun bak 200 gr neki. ya 1 kilo fazla gelseydin demi yaniiiisırnaşık şey

asicim sabahları tartı fazla gösterebiliyor bazen...uyandıktan en az 1 saat sonra tartılırsan gerçek kilonu görebilirsin...
bende şaşırdım doğrusu bu hafta kilo vermeme,hiç beklemiyordum :) doğrusu pek dikkatte etmedim bu hafta,sadece su içmeye devam ettim...günde en az 2 lt su içiyorum...

valla sağolun kızlar.... bende öyle umuyorum inş şişliktir die... malum buralarda havalar ısındı artık o koca götümü göbeğimi örtecek giysilerde giyemeyeceğim.... vermem lazım hemde en kısa yoldan....

reglimi bekliyorum asim... bu ay da normal yolları denedi doktor olmazsa önümüzdeki ay aşılarız dedi bakalım inş hiç gerek kalmaz

günaydın arkadaşlar
samanyolu babana çok geçmiş olsun rabbim şifalar versin
jujucum tamamen horman haplarından kilo alışın canını sıkma düzelicek
doracım bende seni ve asiyi kilo verirsiniz diye düşünüyorum ama olabilir sıkmayın canınızı
bu bizi daha çok şevke getirsin haftaya en az 1er kilo vermiş olatak dönelim hepimiz
leylacım tebrik ederim sanırım en çok kilo verenizimiz sen ve moda
modayıda tebrik ederim
ben detoks yapmama rağmen sadece 200gr vermişim kilom 84,4 bilmiyorumkismile

bol şans diliyorum jujucum...

ikraacım detoks işe yaramadı demek. olsun canım. sen eski usül devam et. daha iyi veriyordun o zaman. bir de aklıma şu geliyor. duraklama dönemine girmemişizdir inşallahhhh eyvahedigeldismile

leylacım doracım sağolun canlarım. umarım dediğiniz gibidir de tıkır tıkır düşer. tamam veremesem anlayacağım da almak ne oluyor kaydirigubbakcemile

dora( 71.5 / 72.0 / -0.5 / -0.70% )
samanyolu( 63.4 / 63.4 / 0.0 / 0.0% )
moda makyaj ( 68.0 / 67.0 / 1.0 / 1.47% )
EBRULUM ( 80.8
asi_bulut( 61.7 / 61.9 / -0.2 / -0.32% )
LeyL35 ( 73.4 / 72.9 / 0.5 / 0.68% )
*JUJU*( 72.8 / 73.3 / -0.5 / -0.69% )
ikraaa( 84.6 / 84.4 / 0.2 / 0.24% )
zümrütüanka ( 78.5

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 724.4

inşallah asicim girmemişizdir ben 1 ayda 4,4 verdim
bu hafta bişey yok sağlık olsun napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…