Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Ay inanmıyorumm nazcımmm demekk lüks arabadann inip dilenmeye başladılarrrr,doracımm aslındaa sendee haklısınn bendee çokk korkarımm öyle insanlardaannnn biride benii durudurmuşş kalemm satmayaa çalışıyoo yokk almicamm dedimm uzaklaştımm ordann
babamm banaa anlşatırdıı eskidenn garajlardaa çokk yaparlarmışş bunuuuu,,ağbii parasızz kaldımm memleketee gidecekk paramm yokk derlermişşş babamdaa vermiş paraa sonraa yıllar sonraa aynıı adamıı yinee görmüşşş kardaşş dahaa senn gidemedinmii demişş babamdaaa memleketee

eşim herzamann tembihlerr benii çokk dikkatlii ol diyee
ya etraff çokk kötüü yaaa

sonundaa regl oldumm kuşş gübüü hafifledimm nerdeyseeee
şişliklerr uçupp gittiii
geçmişi okuyamıyorumm çünküüü yinee misafirlerimm var benimm şuann temizlikk yapıyorumm akşamm akşammm

ebrucumm çokk güldümm kızz demekk hayatt hikayenii anlattıracaktıı amann açmayalıkk kızlar kapıyııı

o zaman ara öğünümü tadımlık yaparım ben de :) sağol laracım sanada kolay gelsin
afiyet olsun canım yedin dimi?Nasıl omuşşşşşşkaydirigubbakcemile2

Tamam kız oldu bu iş benimkinin şeysi iyileşsin biz bi gelelim adını koymak lazım hemen:dance:

Merhaba kizlar Şeniz

Ilk sinavimi atlattim carsamba, simdi birdahaki carsambaya yine hazirlanacagim, ama cok uykuluyum canim hicbirsey istemiyor

Hic tartilmiyorum, simdilik keyfim iyi, sonra tartiya cikinca büyük soku yasamam insallah lmaz:
Ders calistigim icin sürekli canim birseyler yemek istiyor, kendimi kandiriyorum günlerdir öyle corba iciyorum umarim kilomu koruyabilirim CADIARZU

****2.TAKIM- 142.ETAP****

dora( 73.5 / 74.0 /-0.5/-0.68%):gitme:
samanyolu( / 64.0 /
moda makyaj ( 67.0
EBRULUM ( / 82.0 /
karabiber01( 66.5 /
asi bulut( / 64.1 /
misnewmoon ( / 71.5 /
OİRPATA ( 103.0 /
harikulade ( 66.8
Lara ( 71.0 /

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 729.4 /

ALLAH seni ne yapmasın kıs bu similleri düşürdügün halimi....sempatiksalakcinni:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: he hemşomun maşallahı var ....

AYYY okuyana kadar başım döndü,ne güzel muhabbet etmişsiniz.Kıskandım valla...yerimseniben.
orbişim hedef yok en çok kim ne kadar kilo verirseeeeeee datlım :lepi: :lepi: aslında birinci bellide sonuncu kim ? :lepi: :lepi: :roflol: :roflol:
Ya bende isterim bende.Yoksa gizli gizli yarışma mı yapıyorsunuz aranızda bakem...lmaz:Ya valla tatil yüzünden tersim döndü.kafamçokkarıştı
Gece 1 de yat 10 da kalk.Pazartesi düzene giricez inşaallah...Artık bende sabahçı olurum...:roflol:

bu harika bir fikirrrrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile5
göbek yarışması vardıya o hareketleri buraya kopyalayıp hergün yapanları işaretlerizzzzz.kaydirigubbakcemile5

Bu spor yarışına bende varım.Gerçekten iyi olur,hırslanırız...a.s

laracım bişi yaptım yok bugün o pasta eridimi die düsünüyom 2 miles yaptım onuda aksam yemginden sonra yaptım fazlasını yapamadım sabah güzel oluyo :)

Erimistir dert etme oirpata
Viva kolay gelsin canim basarilar
Dora LYL'i unutmayin canim

kız ebru göreyim yarın seni bakalım ne kadar verdin :))))beni ise hiç sormayın reglim gecikti sinirlerim bozuk yavvvv kurtarın beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

harikam durum vahimmmmmmmmmmmm
yarınaaaa
yarından sonrası için çok güzel günler beni bekliyor birtanemmmmmm
uzun diye okumadınız dimi gecmişi:))))))))))))))))) iyi geceler bebkimmmmmmm

okudum kız... ben seni cok merak ettim sen hep böyle uzun uzun yaz emi seni yasından küçük sanıyolarmış dimi eee... kendine bakan hatunsun sen olsun okadar hele bi zayıfla fıstık olcaksın fıstık
ayrıca benim korkum su kistmi olustu yoksa diye düsşünüyorum yine geciktiği için bi kac ay önce yasadım kabus gibi hormonların alt üst oluyo Rabbim tekrar yaşatmasın korkuyorum cidden((((((((((

Harikacım korkma o kadar stresli günler yaşıyosun bi de üstüne diyet olur öyle.Ama yaptır tabi kontrollerini.
Aytenimm regl döneminde 1 dilimcik pasta yemişin nie korkuyosun kii.afiyet şeker olsun kilo olması işallahguclubacismile ben regl döneminde sıkmadım hiçbi diyetimde kendimi12 kilo verdiğim diyetler dahilzemuszemus
Ebru bacımm koysan şu fotonuda görsek senii,pozitif enerji kaynaam benimŞeniz
Tabi senin de ablaların ablası dora ablacımm.Pek bi güldüm hikayelerine ama kolu fena yapmışınn geçmiş olsunnŞeniz

Samanyolu sende de foto yok galiba ıst in neresindeydin sen komşu falan çıkamışız?Aynı sorularım
lara içinde geçerli.
Spor konusuna gelince benim zaten aytenim e verdiğim söz varrolumunekankayizsmile walk at home ile zayıflayanlar grubunu kurcaz bizzkaydirigubbakcemile2

Diyet tam gaz devam ama bu gaz olayı yine başladı off ne etki yapıo bi anlasamm
Dün simit yedim midem yandı ne nane hatunum diyorum bazen kendime

Kızlarr hemenn evdenn çıkmamm lazımmm kilomm aynıı veremedimmm hatta fazlaa gözüküyordumm bennn regl olmadığımm içinn amaa neysee aynıı kiloyaa gerii geldimmm

****2.TAKIM- 142.ETAP****
dora( 73.5 / 74.0 /-0.5/-0.68%):gitme:
samanyolu( / 64.0 /
moda makyaj ( 67.0
EBRULUM ( / 82.0 /
karabiber01( 66.5 / 66.5/0.0 /0.00%):

asi bulut( / 64.1 /
misnewmoon ( / 71.5 /
OİRPATA ( 103.0 /
harikulade ( 66.8
Lara ( 71.0 /

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 729.4 /

günaydın kızlar.
ben bugünden sonra yediğimi içtiğimi listelemeye başladım. böylelikle akşam yatarken daha huzurlu yatardım önceleri. eğer yediğim içtiğim fazlaysada canım sıkkın olurdu.
o gün iyi isem başına gülen bebek kötü ise somurtan bebek çizerdim.
akşam alış verişe çıktım.
sadece bir pantolonla geri döndüm.
kıyafetler güzel ama içine girecekte hayır yoktu:gitme::gitme:
bu bana dahada iyi gaz oldu.
ay sonuna 3 kilo verip 3 te gelecek ay derken toplamda 9 kiloyla başaracağıma inanınyorummm:lepi::lepi:
bu sabah çok dikkatli yedim
öğleye bir başsağlığı için evden çıkmam lazım.
ama ordanda haberli bir yere gideceğim. kendime sözzz verdim çok dikkat edecem. gelişmeleri akşam yazarımmvereliniortak
bu hafta almış görünüyorum ama hem suçlusu belli hemde 3. 4 günden hastalanmam lazımkötükedihüso
bu önümüzdeki hafta benden 1 kilo düşecektirdelikafaduldendelikafadulden

laracığım leylayı unutmadımda artık ebru gelince geniş kapsamlı kilosunu bulur ekler diye düşündüm.
saat11 de ulusta buluşmam var oraya yetişeceğim
size kolay gelsin. ebrucuğuma el atmayı unutmayın haaaopuyorumnanaktansırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…