Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

oir canım sende bi dilim pasta sana helal olsun keyifle ye şimdi birdilim pasta atıyorum 150 kalori ise bu bana kilo aldırmaz dediğinde 120 cal ,niye yedim ki dediğinde 200 cal gibi olur arasıra ödülü hak edicezzzz hatta nefsimize ızdırap çektirmiycez zevk alacağız ona göre bir yol tutturmalı........

ölede ne bilim yav :KK43:( neyse spor yapınca bişi kalmaz die umud ediyorum:))

leylacım tekrarı olur ki olacak :) her ay:pP ben didimdi regli dönemimde yaparım ben kacamak:)))

ebrucum ödülümü aldım da keske zevkle yeseydim:p sabh sabah kedi gibi saklı gizli:) aliş bi görseydi direk kacırıdı:))

ebruuuu DORA GACISI sana tas attı bak:))) tepsi dioo dibi dio aha kızısmıs ortam valla ebru ben olsam doraya 1aylık bi yarısa sokar ay sonunda bakam kim kime laf sölüyo yapardim:pPPP

doracımm kız yatakda spormu yapılır:pPP neyse ben size halaaaa diyorum gelin walk home 3 milesi yapınnnnn cidden işe yarıcakkkk :)) tek link atarım ben size face de bende ekli iseniz atarımm...zemuszemus

leyla ile doradan ses cıkmadıgına göre çal gayret :)))))))))))) spor yapıyorlardır
şimdi siz çal gayret te ne dersiniz :)))))))))))))))))))

burdaydım canımcım..5 dk sonra kalkıyorum..dediğim gibi mutfağaa...hiçbişeyin tadına bakmadan geçirmem lazım bu börek gününükafamçokkarıştı

orbişimmmmmmmmm yaptık ya kuzum bir aylık yarışa soktuk ya birbirimizi iteliyoruzzzzzz
ama görcekler kim birinci:)))))))))))))
bencede görmesin aliş
benimkide gidip gelip laf söyleyemeyeck bana gariiiiiiiiiiiii:)))))))))))))))) buda ege den gari:))))))))))

Ya kızlar dr arkadaşım diyet max la 2 ayda 19 kg verdi başka bir dr akadaşımda kullanalım diyor napsak acaba sizin bilginiz var mı?Bitkiselmiş tamamen bi el atalım buna arkadaşımda araştırıyor ondanda bilgi gelirse haber veririm

orbişimmmmmmmmm yaptık ya kuzum bir aylık yarışa soktuk ya birbirimizi iteliyoruzzzzzz
bencede görmesin aliş
benimkide gidip gelip laf söyleyemeyeck bana gariiiiiiiiiiiii:)))))))))))))))) buda ege den gari:))))))))))

gari diyincekaydirigubbakcemile3
benim eşim rizeli...bizim dede tarafı uşaklı,doğma büyüme izmirliyiz...biz konuştukça sorardı şu ne demek bu ne demek diye...gari mari götürüyoduk işi :) ben de demiştim sizin "da" lar ne demekse bunlarda öyle :)

Herşeyin tadına bak aklın kalmasın azıda aynı hazzı veriyor çoğuda diye bak zulüm yok keyif varrrrrrrrrrrrr leyl kolay gelsin canım.Bende kaçtım

Ya kızlar dr arkadaşım diyet max la 2 ayda 19 kg verdi başka bir dr akadaşımda kullanalım diyor napsak acaba sizin bilginiz var mı?Bitkiselmiş tamamen bi el atalım buna arkadaşımda araştırıyor ondanda bilgi gelirse haber veririm

hiç duymadımbilmiyorumkismilekalıcı bi kilomu verdi sence? ne bileyim haplarla verilen kilolar geri dönüyo diye biliyorum:uhm:

Herşeyin tadına bak aklın kalmasın azıda aynı hazzı veriyor çoğuda diye bak zulüm yok keyif varrrrrrrrrrrrr leyl kolay gelsin canım.Bende kaçtım

o zaman ara öğünümü tadımlık yaparım ben de :) sağol laracım sanada kolay gelsin

bencede görmesin aliş

hımmm hedefiniz ne peki ? 1 ayda 4 kg olsun ebrucum ve doracım?kaydirigubbakcemile5

efferin sizeeeeeeee bütün kızlar gitmiş
ay kendmi çok iyi hissediyorum tarifi mümkün degil :) :roflol: :roflol:
kalktım burdan koştura koştura iş yaptım bir sürüüüüüüüüü daha da iş çıkardım kendime
ha bu arada bişr tencere yaptım elmalı tarçınlıvs vs aklıma şey geldi onda karabiber de vardı sanki tane karabiber bilenler onaylarsa teşekkür ederim
sonraaaa lahanalı bulgurlu yeşil mercimekli çorbamı da yaptımmmmm tuz cooook az attım içine yag bir yemek kaşıgından az koydumm çooooook güzeldiiiiiii yaglarımı eritcek benim sizzzzz çatlayın patlayınnnnnnn :umursamaz: :roflol:
sonraaaaaa bir de kapı çaldı delikten baktım bir kadın orta yaşlı açtım kapıyı satıcı belli çorap falan satıyor dediki kızım sen anneni çagır bana :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
evin sahibi benim dedimmm :roflol: :roflol: :roflol:
kadın :1shok: :1shok: oldu
neyse dedim hadi bir tane alayım ama başka bişi almam için sakın ısrar etmeeeeee :roflol: :roflol::roflol: tamam tamam dedi :roflol: :roflol: yeni evlsiin galiba dedi genelde de gençler varmış sizin binada dedi bende yooooooooo 12 yıllık evliyim dedim :roflol::roflol: :uhm: kadının kafası iyice karıştııııııı :roflol: :roflol: :roflol: daha cok gencsin dedi bana bende sagol dedim iyi günler dedim kısa kestim yoksa hayat hikayemi anlattıracaktı bana :roflol: :roflol:
ay ay aklım neler geldi küçük oğlana hamileyim 5 aylık bir düğüne gittik kadın la oğlu beni kesiyo :roflol: :roflol: :roflol: adnaa kozanda :roflol: :roflol: sormuş soruşturmuş düğün sahibine sonra kadın yanıma geldi kzıım çok güzelsin evliymişsin öğrenince cok şaşırdım deyi :roflol: :roflol: :roflol: :roflol::roflol:
ayyyyyyyyy işte böyle çenem düştü benim ben kaçarrrrrrrrr sizi seviyom ben kendimide tabi bu fazlalık yaglar gidince dhaa da gözel olcam ben :roflol: :roflol: :roflol:
için için eridiğini hissediyorum bileeeeeeeee :roflol: :roflol: :roflol: az çayım demlensin onuda içççemmmmmm siz çatlayın emi
leylacımmmmmm sen dayanamaz atarsın tatlım at tabiiiii agzına o gözelim böreklerden :roflol:
son gülen yine ben olcam alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis :roflol::roflol:
o kadar cok grafik kullanmışım ki .))))))))))))))):))))))))) kk da kabul etmedi düşür cabuk didi banaaaa :)))))))))))))))))))))))))) ha grafiği onlar dedi yoksa ben ikon diyom yada smiley :))))))))))))

Sağol canım atlattık çok şükür gelinde bulduk ama annesi çingaaaaneeeeeeeeee çıktı anlaşmaya çalışyoruz.
:roflol:
akannehiraçtırma ağzımı söletme kötüyü dünürrrkötükedihüso dünürrrrrralsanaalsanasmile
ben damada 1 altın iliştirem. sende düğünde kızıma altınları toplu iliştirrrr
mobilyalara sen karışma hepiciği benden olsunolumunekankayizsmile
ama ev senden olsun. hani senin tek oğlun var kıymatludur şimdi benim damat.
benden yanada kıymatlu olacağu kesin benimde tek damadım olacakta
olmazsa evide yarı yarıya alırız şimdi anlaştıkmıkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
hımmm hedefiniz ne peki ? 1 ayda 4 kg olsun ebrucum ve doracım?kaydirigubbakcemile5
ebrununki 1 ayda 10 eyvahedigeldismileama ben 3 te kararlıyımdelikafaduldensırnaşık şey

orbişim hedef yok en çok kim ne kadar kilo verirseeeeeee datlım :lepi: :lepi: aslında birinci bellide sonuncu kim ? :lepi: :lepi: :roflol: :roflol:
bu sonuca göre 1. ben oluyorum yani sonucu ebru ortalardakiler belli değil amaaaa:roflol::roflol:
vayyyy dora bunu duymasın valla:)) sırnaşık şey
duydummmsempatiksalakcinni duydum alttada kalmadım.........

şura dünürümde var artık beni bozmayın amannn deyimmmlaelaelaelaelae

öğleye doğru 1 bardak yeşil içtim. arkasından 1.5 elma ve 10 kadar yer fıstığı
şimdide çeyrek simit yerim gıdım gıdım yerimki bitmesin diyeeecokacimcoook
yanında kahvaltı türü yiyeceğimcokacimcoook

ebrucuğum sen gözel gacısın tabiki seni kadın çok beğenecekte allahtanki bana genç dedi diye benim gibi eve koyup ikramlarda bulunmamışınnn:roflol::roflol:

bakın dün ne oldu bende onu anlatacağım
dün akşam ablamla eve geliyorduk hava bayağ karanlık ve soğukeyvahedigeldismile
bir adam arkamızdan ablaaa abla diye bağırıp bize koşuyor.
bizde durduk tabii
abla pursaklar arabası nerden gidiyor dedi
ama adam saf yada biz öle sandık:roflol:
şu köprüden in ordan bin diyoruz. yine soruyor yine aynısını anlatıyoruz. abla beni almıyolar almıyolar diye ağlamaya başladı
paramda yok dedi
üşüyorumda dediiiiiiiiiiii
tabi biz salaklar hemen çıkarıp parayı verdik
sonra yine anlatıyoruz pursaklara şurdan bincen diye
ne pursakları abla benim orda ne işim var demesinmiiiÇok üzgünüm çoook
ayyyy gülermisin ağlarmısınnnnn:roflol::roflol:
daha sonrada koştu başka bir bayanın arkasındannnnnn
ben bu konularda pek bir safmdırrrr
amann dedim adamlar duymasın
allahtanki istanbula nerden gidilir demedi yoksa bozuk vermezdik diye gülüştük ablamla birlikte:roflol::roflol::roflol:
tabi ben kızıma anlattım olayı bunu babama anlatmam lazım dedi:mymeka:
babamızda ya sen safmısınn d iye biraz sölendi tabiii
bazen der sen hüsnünün karısı gibisin diye:eek:klava:KK43: arka sokaklardaki)
vallaha bu saflığın yüzünden başına bir iş gelecek diye korkuyorum artık diyo garibimm:roflol:
ayy niye öle diyorsun dedim
adam bizim insani duygularımızla oynadıysa allah bildiği gibi yapsın dedim
hadi vermedim ya bir bıçak sokuverse dedim bendeeeee
bu sözümün arkasından dedi oda bana bu sözleri tabiiii
ya dönüp bakma yürübe kardeşim işine de dedi.
ben onu diyememki hadi doğruydusa söledikleri dedimmmm
bu kezde ben vicdan azabı duyardım dedim :çok üzgünüm::a015:

bu konuya yorumunuzu yapınnn az sonra bir başka başımdan geçen olayı anlatacağımm:roflol::roflol::roflol: tabi hüsnünün karısı olarakkkkkötükedihüso:roflol:

ebrucuğum sen gözel gacısın tabiki seni kadın çok beğenecekte allahtanki bana genç dedi diye benim gibi eve koyup ikramlarda bulunmamışınnn:roflol::roflol:

bizde durduk tabii
şu köprüden in ordan bin diyoruz. yine soruyor yine aynısını anlatıyoruz. abla beni almıyolar almıyolar diye ağlamaya başladı
paramda yok dedi
allahtanki istanbula nerden gidilir demedi yoksa bozuk vermezdik diye gülüştük ablamla birlikte:roflol::roflol::roflol:
vallaha bu saflığın yüzünden başına bir iş gelecek diye korkuyorum artık diyo garibimm:roflol:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

puhahaha:KK70: allam yaaaaa :KK70: kız kızılayda bi kadı :d ,n var ekmek parası ister durur milletden neyse bizde veririz:)
gecen aliş le geziyoz kızılayda bu kadın varya ticari taksi ile geziyo dedi sen nerden biliyo didim evi yıldızda dedi:S ohaaa yani ohaa ben otobüsde milletle yapışık ikiz gibi giderken eve o benden rahat:KK70:

kızlar nasılsınız ben geldim . bizim takımda kimsecikler yok sizi ziyaret edeyim dedim

bizde durduk tabii
paramda yok dedi

doracığım ben genelde öyle insanlara para vermem . dilencilerede para vermem bir gün taksiyle gidiyoruz. önümüzde çok lüks bir araba . araba bir durdu içinden dilenciler indi yolda dilenmeye başladılar. onu gördükten sonra artık vermiyorum. tamamen insanların iyi niyeti suistimal ediyorlar .

X