Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canım hep birlikte kurtulcaz bu fazlalıklardan hemde geri almamak üzere..e ne de olsa tecrübeliyiz biz artık :)

hoşbulduk doracım:)
valla doracım güleyim mi alayayım mı bilemedim ben.
yani şoklardayım.neyse bugün yollar açıktıda istinye ye daha rahat gidebildik.

vallaha olurmu olur edacığım hayırlısı bakalımmmmmmopuyorumnanaktan

slm kızlar
bu gün bir arkadaşla iddaaya girdik
bu ay sonuna kara kim 3 kilo verirse veremeyen ona hediye alacak
çok gaza geldim ben vereceğimmmmmm

şu günlerde bir ziyeretim daha kaldı onuda halledeyim artık sürekli evdeyim
bu gün sonumu toparlarcasına yedimmm
bizim için gün yarın başlıyorrrr
orbitacığımbuyrunnnnnnnnn bende senin gibi motive oldummmmsositosositodelikafadulden

iyigeceler Kızlarr,
Aytenimm 3 mil yürüdüm üstüne de miss gibi mekiklerimi çektim.Şimdi de ayıldım uyuyasım ok netçezeyvahedigeldismile Akşam yemeği olarak salata 1 dilim ekmek 1 kase çorba içtim.Saat 7 de işten çıkmadan hallediom yemek işini yoksa hop göbüşe olcak yağlar.kafamçokkarıştı eve gelince de ıhlamur zencefil tarçın karanfille çay yapıp onu da bi güzel içtim ebruuuu senin çayın bu muydu:uhm:
üstüne de sütaş yovita en son az evvel papatya çayı içtim.Tam 6 öğün yedim yarım yarım simit yedim aralarda.Ama gaz şişkinliim var yine yaf

meraba kızlar bugün
sabah
1 elma 1 yumurta peynir 5 zeytin
öglen
4 kasık prinç bir bardak cola
ara öğün bir avuç leblebi
aksam
sebze yemeği bi ve parca ekmek
yeeediiim.... :)

günaydın kızlar
bu sabah 76.8 çıktım...inşallah gidecek kilolaaarrr...
kahvaltım;1 dilim kepekli ekmek,3 zeytin,1 dilim peynir,salata...

selam kızlar

nedir bu takımın haliiiii. ebrucum gel toparla bizleri
paylaşım yok denecek kadar az bilmiyorumkismile
edacım regl geldi mi. benimki de gelmedi henüz akannehir off şiştim de şiştim yani. cumadan beri tartılmıyorum. ama eminim ki artmıştır. regl olsam inecek ama o da henüz görünmüyor kafamçokkarıştı
yarın belki tartılamayabilirim. 2 gündür eve gitmiyoruz. belki bu akşam da gitmeyiz. belli değil. tartılamazsam aynı yazarız ki tartılırsam da büyük ihtimalle eksi veririm :kedi:

:gitme: :gitme: :gitme: eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile
çokkkkk üzgünüm çooooook
dün akşam tıka basa yemiştim tabi yine digi tartının üzerine korkarak bir çıktım ki ne göreyim eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile 86 diyor tartıııııı
o kadar içime battıkiiiiiiiiiiiii anlatamam :gitme:
asiciim hb canımmmmmmmmm
cok sinirlendim kendimeeeee :gitme: :gitme:
senağlama senağlama
asicim 15 tatil bitsin diye ses etmiyorum çünki bende giremiyorum :sinifsinif:
ama tatil dönüşü mükemmel olacakkkkkkkkkkkkkkkkk klava: hele bir olmasında göreyimmmmklava:
doracımm benide alevlendirsene biraz bilmiyorumkismile sen bir ay içinde mi üç kilo vercen ay sonuna kadar mı de bakem bilmiyorumkismile
karabiberim cevapsız bırakıyorsun sorularımı :sinifsinif: :sinifsinif:
miscim evet canım öyleydi benim çayımda opuyorumnanaktan
kızlar şu saat itibari ile yarım barda meyve suyu içtim sadece biraz daha zaman gecsin belki bişiler atıştırırım moralim çok bozuldu akşama misafirlerim var bugün olmasa da yarın var
bildirimler lütfen tam olsun rica ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmm
vereliniortak anlaştık dimi

modamakyaj canım ya dün radyoda dinledim senin yazıyı okuyunca da cok şaşırdım doğrusu radyoda spiker tebrik ediyordu büyükşehiri çalışmalarından dolayıııııııııııııııııı yollar cok güzelmiş te falan filan (((((((((((((((((((
leyla cım bende hiç bir zamanöyle çok zayıf olamadım hep balık etli kıvamında devam ettim evlendiğimde 63 kiloydum canım
evet yüüzn çok güzel :)))))))))
samanyolucum öpüyorum çok
harikammmmmmmmmmmmm nerdesin fıstıgım siz zaten harikasınız:)))))))

kendimizi acilen toplamamız lazım asicim tam asılamadın sen biliyorummmmm ben gibi ((((((((((
orbişim bu arada süpersin kzuum
yürüyüş yapmam laızmmmmmmmmmmm ama nasıl (((((((((((

kızlar ii hoşda sabredip kg işlemini aylara bölün bakın yine tilki gibi dönüp dolasıp buruya geliyoz:)))
senağlama

Sağol canım benim anestezi ile yapıldı sünnet gayet rahat oldu dün sargısı açıldı sanki yeni sünnet olmuş gibi olduk kormaz lüzumsuz mızıklanma huyu yoktur benimkinin ama sargı açılınca bu çocuk buna nasıl dayanıyor dedim canım yaaaaaaaaa gelen giden bi türlü giremedim bende :1hug:

Oldu canım oldu senin kıza talibiz artık yaş farkı iyidir zengin olurlar kaydirigubbakcemile5Ortak naber nasıl durumlar

laracım oğluşa çok geçmiş olsun. iyi yaptınız düğünden önce yapmakla olumunekankayizsmile umarım iyidir artık

Teşekkür ederim canım evet bu sıkıntı bişeymiş düğün dernek yaza inşallah benimde zayıflamam lazım anne krem rengi giyoyomuş yaaaaaaaaa sünnettea.s.

LEYL35 hoşgeldin canım tanışmıyoruz ama sende eskilerdenmişsin dert etme bende 54 le mezun olup 17 kilo alarak dönen biriyim kendini yalnız hissetme canım akıllanacağız inşallah

kendimizi acilen toplamamız lazım asicim tam asılamadın sen biliyorummmmm ben gibi ((((((((((
orbişim bu arada süpersin kzuum
yürüyüş yapmam laızmmmmmmmmmmm ama nasıl (((((((((((

kendi aramızda sporla ilgili liste mi tutsak napsak ki kim ne yaptı gün sonu yapalım mesela herkez cuma listesi gibi liste yapalım o gün yaptığı sporu yazsın falannnnnnzemuszemus

laracım öyle bir şartmı varmışşşşş hiç te duymamıştım doğrusu yöre farklılıkları dmekki
ben cocuklarıma düğün yapmadım yemek verdim kuran okuttum bu kadar şekerler:) evimde:)
benimkilerde anestezi oldu canım cım ama benim küçük oğlan cok cekti anesteziden sonra vücudunda alerjik tepkimeler oluştu ay ben ne cektim o sneeeeeee (((((((((((((((((((

LEYL35 hoşgeldin canım tanışmıyoruz ama sende eskilerdenmişsin dert etme bende 54 le mezun olup 17 kilo alarak dönen biriyim kendini yalnız hissetme canım akıllanacağız inşallah

hoş buldum canım teşekkür ederimopuyorumnanaktan
oğluşunada çok geçmiş olsun,Allah askerliğini,damatlığınıda göstersin inşallah a.s.

yazılsın laracım yazılsın da şu tatil bir bitsinnnnnnnnn şu takım bir toparlansınnnnnn ben biliyorum kendine gelmeyeni kendimi de tabiiiiiiiiii hatta ilk kendimiiiiiiii:))))))))))))))))

canım ben de oğluşumu nasip olurda sünnet ettirdimmi düğün yapmıcam,aynı senin yaptığın gibi düşünüyorum innşallaaahhh

ben de yakınlarda kendime yarış yapacak bi arkadaş bulsam iyi olur ama etrafımdaki kişilerde kilolarından gayet memnunlaralsanaalsanasmileguclubacismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…