Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Harıkulede canımmm senn Çok ıyıı gıdıyorsunn canımmmm maŞallahh yedıklerınıı okuyorumdaa fazlaa abartmıyorsunnnnn

asicimmm günaydınn canımmm benn dahaa yenii kalktığımm içinn öyle diyorumm aslında öğlennn olduu

benn bu diyette su içmeyii çokk unutuyorumm

kızlarr vivaa kendimii çıktıı yarışmadannn

günaydınnnn
kızlar yaa herkes nerelerde. tatil bitse de herkes dönse yuvasına. beni sorarsanız 2 gündür çok yoğunum malum ay sonu. tabii size göre ay başı sempatiksalakcinni maaşlar faturalar derken başımı kaşıyamıyorum. hala da çoook işim var.

diyet az bir kaçamakla devam ediyor. benim de dün veya bugün regl olmam lazım. bakalım gecikecek mi. ben de patlayacak gibi hissediyorum kendimi :sinifsinif:

leylacım hoşgeldin aramıza kaydirigubbakcemile5

laracım oğluşa çok geçmiş olsun. iyi yaptınız düğünden önce yapmakla olumunekankayizsmile umarım iyidir artık

karabiberim inşallah yoktur bişey. bende her ay aynı stresi yaşıyorum akannehir stres yaptıkça daha da gecikiyor. allah isteyene versin inşallah

sabah ılık su

kahvaltı k.ekmegi 3 dilim

2 küçük dilim peynir

3 zeytin

3 catal yumurta

domates ve salatalık.....

ve walk home 5 miles sporumu yaptım...

bana gelince tam gaz devamdayım ve kararlıyım bu kez olacak epeyde motive oldum cidden ... hedefime ii ce kitlendim....
:lepi:turkbayragi

karabiberim yarışma yapmak çok işe yarıyor gerçekten. bende vivayla yapmıştım ve kazanmıştım :hooray: insan çok gaza geliyor hihoyyyt

dün bende pijamalarımla otururken karşımdaki aynadan inceledim kendimi :sinifsinif: oturan boğa gibiydim valla sempatiksalakcinni oturunca çıkan göbekten daha bir kilolu hissettim kendimi. offff gözümün önüne geldi şimdi. gitmeli bu kilolar gitmeli. bir regl olsam kilom çıksa ortaya. hem şişliğim inse hemde içimdeki kurt beni terketse alsanaalsanasmile çok şey mi istiyorum bilmiyorumkismile

Günaydın canlarımmmmmmm sabah kahvaltımıı yaptımm bendee ,şimdii kahvemii içeceğimm,sonradaa bende dora gibii gezmeyee gideceğimm

doraa gözünaydınn demişsinn yaaa bendee ne oluyoo dedimm hanii dahaa benn bugünde regl olmadımm ya acabaa dedimmmm ondanmıı diyooo
off kızlarr benimm 5 gün günüm geçtiii ,amaa hamilkee kalmakk içinn birşeyy yapmadımm haaaaa onaa göree yaniii sadeceee reglimee 1gün kala olduu ondann hamilokelik olurmuu canım çokk sıkkınn

inş bişi yoktur diecem yani olabilirde olmaya bilirdeCADIARZU adanalım allah korusun hormonlaarda bişi yoktur inş:KK43: bende gecen sene cok cektim 15 gün atlaya atlaya testlere para yatırmaktan yani... bi saglık ocagına git bari 5 günde belli olur HCG ... rabbim kalbindekini cikarsın karsına ne diim....

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
oirpatam bu senin için. özellikle spor yapınca insan daha bir hırslanıyor. bende ip atlıyordum ne güzel. valla canım hiç hareket bile etmek istemiyor şu an kaydirigubbakcemile
küçük hedefler koymalıyız kendimize aslında. uzun vadede düşününce şevkim kırılıyor. geçen defa da uzun vadede verdim. o zamanda sonlara doğru sıkılmıştım artık. gerçi benim daha doğrusu bizlerin hayatı diyete endeksli olmalı. biraz salınca hoooppp kilolar geliyor. işte bu beni sıkıyorrrrrrr :umursamaz:

karabiberim yarışma yapmak çok işe yarıyor gerçekten. bende vivayla yapmıştım ve kazanmıştım :hooray: insan çok gaza geliyor hihoyyyt

dün bende pijamalarımla otururken karşımdaki aynadan inceledim kendimi :sinifsinif: oturan boğa gibiydim valla sempatiksalakcinni oturunca çıkan göbekten daha bir kilolu hissettim kendimi. offff gözümün önüne geldi şimdi. gitmeli bu kilolar gitmeli. bir regl olsam kilom çıksa ortaya. hem şişliğim inse hemde içimdeki kurt beni terketse alsanaalsanasmile çok şey mi istiyorum bilmiyorumkismile

anacım ne oluyo sizlereeeeeealsanaalsanasmile ne bu regli durumu CADIARZU hala olmadınmı sen asi bilmiyorumkismile

e artık d,iim inş bebek cıkmaz birinizden :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
oirpatam bu senin için. özellikle spor yapınca insan daha bir hırslanıyor. bende ip atlıyordum ne güzel. valla canım hiç hareket bile etmek istemiyor şu an kaydirigubbakcemile
küçük hedefler koymalıyız kendimize aslında. uzun vadede düşününce şevkim kırılıyor. geçen defa da uzun vadede verdim. o zamanda sonlara doğru sıkılmıştım artık. gerçi benim daha doğrusu bizlerin hayatı diyete endeksli olmalı. biraz salınca hoooppp kilolar geliyor. işte bu beni sıkıyorrrrrrr :umursamaz:

teşekkürler canımcım:) cidden spor işe yarıyo :) bide yaptıktan conra kacamak yapmakdan ziyade o kadar ugrastım 2 lokma içinmi bozacam diyo insan:) gerci ben tadımlık cıyım az tadına bakmaya calısıyorum ve onla kalmaya caba gösteriyorum:) cıks yemicen diince insan daha da yemek istiyo ... ip atlamak cidden cüzel cal yakıyor ... ben cok arastırmıstım ama yapamıyorum:KK43: kg cok meniskus var oyyy oyyysenağlama

sabah ılık su

2 küçük dilim peynir

3 zeytin

3 catal yumurta

bana gelince tam gaz devamdayım ve kararlıyım bu kez olacak epeyde motive oldum cidden ... hedefime ii ce kitlendim....
:lepi:turkbayragi[/QU
Aytenimm maşallah 5 mil yapmışsın helal olsun.Görürsün bak sen benden de zayıf olacan bu gazla:))) .Ben 3 mil i bile tamamlayamamıştımm.Modamakyajında söylediği otobüs eziyetini ben bu hafta her akşam çekiyorum:KK43: bu hafta vardiya döndürmüyorum.Döndürdüğümde sabahları daha beter oluyo :S işten yorgun geliyorum haliyle.7 DE ÇIK 8:30 GİBİ EVDE OLL :s:s:s Spor mu yapçan dinlenecen mi sabah uykunu almak için erken mi yatacan ne etçen şaşırıyosun.Ama bu akşam 3 mil i deneyecem dün ders çalışma günümdü.

Yeni Hedefim ALES TE 70 KİLODA 60!!!!!

Hatta ales puanım 55 ti o kiloya insem fena olmaz hani :KK66:

Yine gelicem hoşçakalınn

ta

sabah ılık su

2 küçük dilim peynir

3 zeytin

3 catal yumurta

:lepi:turkbayragi[/QU
Aytenimm maşallah 5 mil yapmışsın helal olsun.Görürsün bak sen benden de zayıf olacan bu gazla:))) .Ben 3 mil i bile tamamlayamamıştımm.Modamakyajında söylediği otobüs eziyetini ben bu hafta her akşam çekiyorum:KK43: bu hafta vardiya döndürmüyorum.Döndürdüğümde sabahları daha beter oluyo :S işten yorgun geliyorum haliyle.7 DE ÇIK 8:30 GİBİ EVDE OLL :s:s:s Spor mu yapçan dinlenecen mi sabah uykunu almak için erken mi yatacan ne etçen şaşırıyosun.Ama bu akşam 3 mil i deneyecem dün ders çalışma günümdü.

Yeni Hedefim ALES TE 70 KİLODA 60!!!!!

Hatta ales puanım 55 ti o kiloya insem fena olmaz hani :KK66:

Yine gelicem hoşçakalınn

ta

inşallah canım da sende yap yani yapmaya calış farkı göreceksin:) bu arada hedefin gayet güzel inş ales sınavında kg da koydugun rakamlar cıkar karsına aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:)

Tam terse dönse rakamlar herşey o kadar güzel olcak kii :p
Zayıflama duasına mı çıksak acaba :p

Sabah:
2 kayısı 1 incir 2 bardak oda sıcaklığında su
1.5 saat sonra
Uno kepekli sandviç ekmeği içine lor peyniri,1 tane light üçgen peynir,maydonoz, 2-3 dilim domates
yeşil çay
lipton after meal (şiştim yine yaa:KK43: )

ara
yarımdan az simit

öğlen

3-4 yemek kaşığı kadar pilav
1 haşlama but
marul salata
yarım kase ezogelin çorba

lipton after meal

Az evvel
1 su bardağı şekersiz çay.Kahvemi i.medim daha:)

öpüldünüzzz

leyl35 canım iyiki geldin sende olmasan takımın hali tam harap mış
ben senin eski avatarını hatırlıyorum siyah bir şeyler vardı üzerinde saçların da toplumuydu acba
hatta ben sana bu resim senin mi ne kadar da güzel bir yüüzn var demiştimmmm alleysen CADIARZU doğru dimi
[/B][/COLOR]

evveeeetttt doğruuuu o beniiiimmmkaydirigubbakcemile5ama orada 69 kiloydummm..
boshayallersmile
Günaydın canlarımmmmmmm sabah kahvaltımıı yaptımm bendee ,şimdii kahvemii içeceğimm,sonradaa bende dora gibii gezmeyee gideceğimm

doraa gözünaydınn demişsinn yaaa bendee ne oluyoo dedimm hanii dahaa benn bugünde regl olmadımm ya acabaa dedimmmm ondanmıı diyooo
off kızlarr benimm 5 gün günüm geçtiii ,amaa hamilkee kalmakk içinn birşeyy yapmadımm haaaaa onaa göree yaniii sadeceee reglimee 1gün kala olduu ondann hamilelik olurmuu canım çokk sıkkınn

kaydirigubbakcemile3çıtır ablacım önceden de bu konularımız çok olurduda ne çok gülerdik hatırladınmıkaydirigubbakcemile3hayırlısı olur ablacım takma kafanaa.s

leylacım hoşgeldin aramıza kaydirigubbakcemile5

hoş buldum canıımmmŞeniz

:lepi:turkbayragi

evet tabiki olucaaaak hep birlikte başarıcaazzz sonra doooğru koruma günlüğüneeea.s

ay aynen yaaa ben de aynada inceliyorum kendimi,acayip olmuşum...bi de kilo vermiş halinle rahat rahat salına salına dolaştıktan sonra tekrar kilo aldınmı insan depresyona giriyo resmen..ya gidecek ya gidecek:lepi:

anacım ne oluyo sizlereeeeeealsanaalsanasmile ne bu regli durumu CADIARZU hala olmadınmı sen asi bilmiyorumkismile

e artık d,iim inş bebek cıkmaz birinizden :emir_bebek:

sırnaşık şey:roflol:

merhaba çıtır adaylarıııı...
ben bugün temizlik yaptım azcık ondan giremedimm...
kahvaltım;1 dilim kepekli ekmek,3 zeytin,1 dilim peynir...
ara;1 elma...
öğlen;kepekli ekmekle peynirli tost..
ara;1 elma,1 havuç..
akşama mantar pişircem bi de turp otu slatası var azcık azcık yerim artık...

bi de ben bunları yediğim halde açım yaaa,nasıl doycam beeennn :KK43:

kızlar daha önceki takımımda anlatmıştım,sizlerede anlatayım...
ben evlenmeden önce çoook daha kiloluydum...lise sonda 86 kiloydum..
sonra veda gecesi var,kıyafet giyemicem diye diyete ve yürüyüşe başladım...okula yanımda haşlanmış yumurta falan götürüyodum,5 km de yürüyodum..aralıkta falan başlamıştım,mayısta 74 kiloydum..kendimi çok sıkmadığım için azar azar verdim...verdikçe hoşuma gitti ve devam ettim...evlenirken 54 kiloydum :KK43:
sonra hamilelik döneminde,doğumdan sonra aldım kilolarııı..78 kiloya çıktım...sonrada burayla tanışmıştım ve 65 kiloyla mezun olmuştum..e sonra gene aldım :S ama bu sefer kilolarımdan temelli kurtulcam inşallah! sizlere 17 yaşındaki halimle yani 86 kiloluk ve ve geçen seneki 68 kiloluk halimin resmini yollucaaammm...hem siz motive olun hem ben :))

86 kiloyuummm...
68 kiloyuuummm...

Son düzenleme:
şimdi şoklarda olmamın sebebi.
hava sıcaklığı 7 derece,ama normal olmayan şey
herzaman otobüsle 15 dakikada gittiğim yolu tam tamına 2 saatte gittim.ve yolda kaza yok.sadece sulu kar yağıyor.ve iett otobüsünün içinde kapıya yapımış vaziyette seyahat ettim.hayvanlar sanırım daha az eziyet görüyorlardır. :1shok:
bide eve geldim gördüm ki sular kesilmiş.

sevgili arkadaşlar sizlerden özür diliyorum bu kadar uzun yazı yazdığım için ama dayanamadım,içimi dökmek istedim.uamrım beni anlıyışla karşılarsınız.

Canım hoşgeldin istanbula.Maalesef bırak karı,her yağmurda trafik sorunu yaşanıyor...Hoş İstanbul trafiği için yağmurada gerek yok ya neyse...Sen sıkma canını,umarım hava açar da birazda güzelliklerini görebilirsin İstanbulun...İyi tatillerr canım..opuyorumnanaktan

Canım ne kadar güzel bir yüzün var ,mutlaka kalbinde öyledir.Tekrar kiloları verip almayacağına eminim.En azından şimdi hatalarımızı biliyoruz...opuyorumnanaktanTekrar hoşgeldin....

opuyorumnanaktanteşekkür ederiiiimmmm

öğle : 2 dilim k.ekmegi arasında peynir domates koydum sandivic yaptım hoppp yedim:)
ve 1 mandalina yedim

kızıma pasta yapmıstım catal ucu ile tadına baktım :)

ayça gel cıkak zayıflama duasına :) ama eminim rabbim de bize ayetleri hadisleri gösterecek:KK43: cok yedik cokk gıtlıkta kalmış gibiiiii:KK43:

leylacım inş eski kg dönersin beyaaa dua et ki hemen döndün ya umursamasaydın:KK43: daha kötü olurdu
bknz: oirpata 104 kg dönüş:KK43:

modacım ist öle ama bide ankı görsen ufff konserve kutusu gibi otobüsler tıklım tıklım sardalya konserve gibi oluyoz:) 45 dk yolu 2 saat de anca gidiyoz :KK43: birde otobüs kavgaları ayyyy...

X