Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

o listeyi tamamlayan ellerin derttt görmesin canımmmmmm:Saruboceq:
tez zamanda incecikk bir hanım olursun inşallahhhhhhhh ama bu kezz kalıcı olurrrr( ayy bak cuma günde sana ne çok dua ettimmm)sırnaşık şey
aminn aminn aminnn:1hug:Şeniz

ALLAH razı olsun. cümlemiz inşallah yerimseniben

şimdi onu bir 6. takıma koyayım diyorum. naz bir kontrol etsin de hata olmasın

kızlar kilomda değişiklik yok..regl olduğumdan dolayı.. 200 grm fazla bile 66.200 gec geldim kusura bakmayın ebrulum yazdım canım...

kızlar kilomda değişiklik yok..regl olduğumdan dolayı.. 200 grm fazla bile 66.200 gec geldim kusura bakmayın ebrulum yazdım canım...

aynı yazdık biz seni canım. ama bir daha biraz daha dikkat et lütfen. yetiştiremedik listeyi. ebrunun misafiri bastırdı. benim de patron gelirse vay halimize akannehir

tamam canım dikkat edicem postaneye gittim işimi halllettim ve geldim haftaya bomba gibi olcak inşalllaaah

****2.TAKIM- 141.ETAP****
dora( 74.0 / 73.5 / 0.5 / 0.68% )
viva la vita 62.8 takımdan ayrıldı
samanyolu( 65.5 / 64.0 / 1.5 / 2.29% )
moda makyaj ( 67.0 / 67.0 / 0.0 / 0.00% )
EBRULUM ( 82.5 / 82.0 / 0.5 / 0.61% )
kütahya 88.0 takımdan ayrıldı
karabiber01( 66.5 / 66.5 / 0.0 / 0.00% )
asi bulut( 63.6 / 64.1 / -0,5 / -0.79% )
misnewmoon ( 73.0 / 71.5 / 1.5 / 2.05% )
OİRPATA ( 104.9 / 103.0 / 1.9 / 1.81% )
harikulade ( 66.8 / 66.8 / 0.0 / 0.00% )
Lara ( 54.7 / 71.0 / -16.3 / -29.80%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 718.5 / 729.4 / -10.9 / -1.52%)

Fıstıklar nasılsınız....

bugün yeni bir takım daha açıldı bu ne anlama geliyor biliyormusunuz kilo kontrollerini yapmanızı sağlayacak kardeş takım demek :)) hayırlı olsun...sorunuz olursa bana ulaşınız buralardayım...

süpersiniz kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
seviyom siiz ben vallahi aklım burda kaldı başka misafirlerde bastırdı hiç hesapta olmaynlarrrrr onlar gitti de gerçek misafirlerim kaldı kimisi namazda kimi mutfakta bende size acil bakmaya geldim valla kusura kalmayın yapmasaydınız şimdi yapacaktım sona kalmasak diye dua ediyorudm
harikulade bunu unuttugumu sanma senle hesaplaşcazzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))

perciim asicim ikinizde birer kilo verin vercem tarifi sözzzzzz
laracım bazen bende sevmiyorum :))))))))))))))))))))))))
inanın çok yoruluyorummmmm beden yorgunlugunu bırak zihnim böyle hep karmaşık oluyor boşaltamıyorum dinlenmek istiyorum gibi bişiler hissediyorum hep çok yoruldum çok ev yol gecen hanı gelenn ugruyor giden ugruyor işte böyle :) inanın misafirmle oturup konuşamadık bileeeeeeee

harikuladeeeeeeeee kaçışın yokkkkkkkkkk suçluusun ben kilo versemde vermesemde bana o kara kalemi yapmak zorundasınnn senin için kaldı bugün de !!!!!!!!
:))))))))))))))))))))))) kara kalem yaptırcam ya acıık arıyommmm :))))))))))

maşşşallah yine sohbetler öyle koyuki orbişşş karabiber modamakyaj smaanyoluuu huuuuuuuuuu nerlerdesinizz ????? sizi görene aşkolsun

ebrucum bizim zamanımızda değişmişti kurallar. hala aynı mı bilmiyorum ama bir araştırmak lazım. artık sona kalmak önemli değil. her takım sırayla hazırlıyor sonuç listelerini ohaoldumsmile

bu arada tarifi vermedin ama aklıma getirdin kaydirigubbakcemile3 ben unutmuştum o tatlıyı. netten baktım da pek bir kolaymış canım zemuszemus bugün eşime!!! yapmayı düşünüyorum. ne zamandır tatlı istiyor adam yaaopuyorumnanaktan merak etme tatlı konusunda irademe bağlıyımdır kaydirigubbakcemile5 sen irmik koyuyormusun ve şerbeti 2ye 2 mi olumunekankayizsmile

azıcık yerim tabii. yalan olmasın. zaten içimdeki kurtla beraber yaşıyoruz yine regl öncesi sempatiksalakcinni

yapcam ebrucum söz veriyom hesaplasalım tatlım suçumu biliom ben.. ayy:)))))))))))

harikacım sen ebruya bakma. o misafir geldi diye kaçtı. bugün bütün yük benim üzerimdeydi.
şimdi bağımsız iradenle karar ver. kim hakediyor kare kalem resmi bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…