Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

süpersiniz kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
seviyom siiz ben vallahi aklım burda kaldı başka misafirlerde bastırdı hiç hesapta olmaynlarrrrr onlar gitti de gerçek misafirlerim kaldı kimisi namazda kimi mutfakta bende size acil bakmaya geldim valla kusura kalmayın yapmasaydınız şimdi yapacaktım sona kalmasak diye dua ediyorudm
harikulade bunu unuttugumu sanma senle hesaplaşcazzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))
ebrucuğum artık sırayla yapılıyormuş asi doğru sölüyor yaniiii.

harikacım sen ebruya bakma. o misafir geldi diye kaçtı. bugün bütün yük benim üzerimdeydi.
şimdi bağımsız iradenle karar ver. kim hakediyor kare kalem resmi bayanssulusmile
delikafadulden:roflol::roflol::roflol:

asicim hopssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
önce ben istedim snaa noluyoki yavvvvvvvvv aaaaaaaaa
teşekkür ederim ellerine saglık ;:KK66:
ben iki haftadır yapıyom ama napıyım
kaçmak istemedim ki eger harikulade saat 10 gelip bildirimi yapsaydı bende gönderip öyle giderdim ama
:KK43: çok üzüldüm çok
:KK43:(((((((
önce banaaaaaaaaaaaaaaaa
öpüyorum nanaktan asicimmmmmmm :)))))))))))))))

bu arad benimde misafirlerim vardı ama habersiz baskındı.kaydirigubbakcemile2
bende şip şak bişiler yapıp yolladımmmbuyrunnnnnnnnn

sırayla yapılma işine takıldımmmmmm yandık allahın topunaaaaaa nasıl yapılıyormuş ne oluyormuş ben hiç bilmiyorum ki

asicim hopssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
önce ben istedim snaa noluyoki yavvvvvvvvv aaaaaaaaa
teşekkür ederim ellerine saglık ;:KK66:
ben iki haftadır yapıyom ama napıyım
kaçmak istemedim ki eger harikulade saat 10 gelip bildirimi yapsaydı bende gönderip öyle giderdim ama
:KK43: çok üzüldüm çok
:KK43:(((((((
önce banaaaaaaaaaaaaaaaa
öpüyorum nanaktan asicimmmmmmm :)))))))))))))))

hmm o zaman ikimizde haklıyız. tek suçlu var harikulade CADIARZU
o zaman ikimize birden yapacak alsanaalsanasmile

kaydirigubbakcemile3 nasıl da kendime pay çıkartıyorum. süperim ben yaww delikafadulden

özgecim hoşgeldin tekrardan. bir denk gelemedik yaa. maalesef paydos saati. maalesef dediğime bakma bu arada olumunekankayizsmile yehuuuuuuu :sm_cool:

neyse şöyle bir müsait zamanda göüşmek nasip olur inaşallah Şeniz

sakınnnnnnnnnnnsakınnnnnnnnn sakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
misafirim geliyo kızlar keyfimden yapmıyorum lütfennnnnnn dikkat edinnnn edaaaaaaaaaaaaaaaaaaa alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktannolur söz dinleakannehir

tamam tamamm yapmıyorumm canımm amaa çok acıttın yaaa:gitme:

haaaaaaaa haaaaaaaaa afferin sanaaaaaaaa ben biliyorum başıma gelecegi
ne desem boş sen bugün bunu dedin ya biz seni ikna ettik mesela iki hafta sonra yine aynı sözle karşıma cıkacaksın ahanda yazıyorum burayaaaaaaaa döner bakarız artık mafoldumben mafoldumben mafoldumben
çok üzüldüm şimdi çoooooooooooookkkkkkkkkk

kız yokk kız üzülmee benimm savaşımm kendimleeee,eskisii gibii olamadığımm içinnn kendimee kızıyorumm diyet birgünn yapsamm birgünnn yapamıyorummmm,
ahandaa burayaa yazıytorumm bidahaa demiyecemm canımm
bu sözünn beni dahaa kararlıı kıldıı canımmmm çokk sağoll ebrucummm

karabiberim bu tatilden dolayı canım. gerçi benim için bir şey fark etmedi. kızı toptan kaybettimde:roflol:
ama o olmayınca bende sıkıntıdan yedim dünsempatiksalakcinni
tatil bitsin hepimiz bomba gibi sahalarda olacağız. hatta kilolarımızı aylara bölelim ..
sakın çıkmayı isteme yoksa seni bidaha bulup kaportanı toparlayamayızz:roflol::roflol:

ayyy hiçç sormaaa canımm toplanacakk kapordadaa kalmadıı dağılldı gittii benn bilee tanımıyorumm vücudummm kocamann önümde göbek varrr
kızın kurstaa değilmiii annesii benimkilerdee kozandaa halasındalar şuannnn
havalar soğuk olmasaaaa yürüyüşedee çıkcamm amaa çokk soğukk
aslındaa banaa soğukk kelimesidee yakışmıyoo bugünee bugünnn polonyadaa ne karlıı günlerdee yürümüşş insanımm benn

hımm bak bu güzel soruydu.sempatiksalakcinni
dur birazda biz örtmenlik yapak sana:roflol::roflol:
öncelikle az ye. sık ye
su iç
spor yap
gırtlağına hakim olmasını hatırla(zaten biliyorsun hatırla diyorum bak dikkat)
ondan sonra şıpırrr şıprrrrrrr gitsin yağlarrrrrralkisalkisalkis

ağzından bal damlıyoo sankiiii

asicimmmm ve ebrucumm iyi dinleyin beniii:)
ikinizede yapacağım söz veriyorum amaaa hedef kilonuza ulasın öyle..
yeni görüntünüzle fotoğraf cekinirsiniz bende çizerim yoılllarım size postaneyle valla
ama önce verin bakalım ladyleeer...:)
asi bu arada ekledim seni amaaaa yanlısmı dogrumu bilmiom valla
ve sey doracım senide ekleyebilirim tabi cok merak ediom hepinizi haaa....:)))))))))))

perciim asicim ikinizde birer kilo verin vercem tarifi sözzzzzz
laracım bazen bende sevmiyorum :))))))))))))))))))))))))
inanın çok yoruluyorummmmm beden yorgunlugunu bırak zihnim böyle hep karmaşık oluyor boşaltamıyorum dinlenmek istiyorum gibi bişiler hissediyorum hep çok yoruldum çok ev yol gecen hanı gelenn ugruyor giden ugruyor işte böyle :) inanın misafirmle oturup konuşamadık bileeeeeeee

çokk haklısınn canımmm

maşşşallah yine sohbetler öyle koyuki orbişşş karabiber modamakyaj smaanyoluuu huuuuuuuuuu nerlerdesinizz ????? sizi görene aşkolsun

kızz sözz artıkk hepp olacağımmm ,bundann sonraa kendimii dahadaa motivee edeceğimmm ,kilo aldıkçaa herşeydenn uzaklaşıyorummm amaa yokk öyle korkupp kaçmakkk

slm koca göbüşlüüüü:CüvCüv::CüvCüv:Şeniz
ne haber şekerr.
harukulade benim orda hesabım var canımmmmm:icecream:
ay banada deee koca göbüşlüü diyee belkii hırs yaparım arkadaşım kendime

bu arad benimde misafirlerim vardı ama habersiz baskındı.kaydirigubbakcemile2
bende şip şak bişiler yapıp yolladımmmbuyrunnnnnnnnn

bendee bundann sonraa buzluğaa birşeyler koyayımm diyorumm acil gelenler için iyi olurrr

yeni görüntünüzle fotoğraf cekinirsiniz bende çizerim yoılllarım size postaneyle valla
ve sey doracım senide ekleyebilirim tabi cok merak ediom hepinizi haaa....:)))))))))))

senide merak ediyoruzz canımm sende koysann baksakk

Asıl ben merak ediyorum.Hatta ben daha önce merak ettim.(hıh)

seviyorum szii
misafirlerim geliyo :KK43:
eşimle konuşmuşlar eşimde buyrun demiş bana ne den sorumuyorsun dedim sorsam kabul etmeyecekmiydin diye kızdı oda :KK43:((((((((((((((((((((
çok yorgunummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

İyiakşamlar 2. grubun güzelleri :)
Gergin bi gün geçirdim bugün anca yazabiliyorum.Bi de müdür yakalarsa beni yazarken ayvayı yedim demektir :S
Modamakyaj motivasyonun için sağol canım.Henüz 70 olamadım ama 1.5 kg kaldı.Yaramaz ben 70 olunca yiycem dediğim mc chicken ı daa vakti gelmeden yedim.Yok 68 olana kadar ödül bana :p gerçi pek bi koymadı aksam yemeğinde salata yiyince kurtarmıştım günü.
Bu arada ist e gelince haber verirsen istanbul toplantısı yapabiliriz.Aramızda Ist ten olan Samanyolu var bi de sanırım.Çanakkale de olmayı tercih ederdim ama hayat iste kaldım buralarda belki bigün cesaret eder ales ten 70 puanı da alır dönmemek üzere oraya giderim belli mi olur.Kurtulurum bu anksiyetesi bozuk şehirden.

Öyle haşhaşlı şerbetli kek dediniz canımı tatlı istettiniz kızlar aşk olsunn.Ev hanımı olsam ben kesin ömrüm mutfakta geçer,sonrada göbüşlü göbüşlü gezerim herhalde. Pişirirken otlanmadan duramam da:S pis huyum kurusun.

Gelelim bugünkü menümüze,

Sabah,
Elma sirkeli ballı sıcak su,
karın ve bacak egzersizleri(kalkmıyo bacaklarım şişkoluktan hala acıyo :S )

Çavdar ekmeğine y.y. peynirli domatesli tost
5 zeytin
domates salata maydonoz

Ara
2 kuru incir

öğlen
kepekli sandviç ekmeğine üçgen light peynirli marullu sandviç
1 kafeinsiz kahve

mate çayı

Akşam

3-4 kaşık kadar pilav
1 ızgara tavuk göğsü
pasta tabağı boyu tabakta salata

2 şekerli çay
yemek sonrası çayı

şimdilik bu kadar akşamda üstüne aktivia mı yerim belki 1 tane acı çuku da yerim
Tatlı krizim geldü yineee :S:S:S

Diye diye banada geldi misafir amaaaaa esimi bekliyorum simdide ben gitcem attaya misss anksiyitesi bozuk sehir tesbihin harikaydi canim

Diye diye banada geldi misafir amaaaaa esimi bekliyorum simdide ben gitcem attaya misss anksiyitesi bozuk sehir tesbihin harikaydi canim

:)Doğma büyüme istanbulluyum ama benim kadar istanbulu sevmeyen yoktur herhalde Laracım.İyi gezmeler sana:)
Slmm Aytencimm

X