Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

12.TAKIM **90. ETAP SONUÇLARI**

spacegirl: (63.2) / 63,0/0,2 / 0,32%)
Fiyuce: (
59.0) / 59.0 / 0/ 0,00%)
pengicuu: (
62.0) Geri dönmek üzere ayrıldı
sibellee: (
61 ) / 61 / 0/ 0%)
baby_nurse: (66.9) / 66.9 /0 / 0,00%)
Gkcn
56,2) / 56.1 / 0.1 / 0.18%)
tugce75.6) /75.6 / 0/ 0%)
Molihua
64.0 ) / 63.6 / 0.4 / 0.63%)
sbnmcsm
68.7) /68.3 / 0.4/ 0.58%)

12.TAKIM TOPLAM KİLO: (
514,6) / 513.5 / 1.1/ 0.21%)

kardeş takımcım bizim listeye de bir göz atıverin. saat 1'e kadar beklemekteyim onayınızı. şimdiden sağolasınız, varolasınız.

Yemek molamdan ancak döndüm. İşe başlamadan kontrol ettim. Bildiriminiz doğru spacegirlcüm. Sevgiler

herkese merhaba,

diyete 3-4 gün bile ara vermek konsantrasyonu bozuyormuş,:tomato: tekrar başladım ama pazartesiye kadar evdeyim ve açıkçası zorlanıyorum. ama kararlıyım hesapta olmayan bir durum olmazsa 2 ay içinde gidecek bu kilolar. dün ve bugün yaklaşık 1,5 saatlik yürüyüşler yaptım. hafta içi çalışırken spor yapamıyorum. ama yapınca da çok rahatlıyor insan...

sabah: 1 bardak greyfurt suyu, 1 fincan şekersiz sade neskafe, 1 küçük kurabiye
öğle: 1 tabak kuru fasulye, bolca yeşil salata
akşam: 2-3 kaşık z.yağlı kereviz,yoğurt(planlıyorum)

gece:yeşil çay

Kızlar akşam internete giremeyeceğim. Şimdiden hepinize iyi haftasonları diliyorum. :teytey: Nihayet Cuma akşamını görebildim. şakkıdı

mrb lar..
bugün sabah; 2 dilim kepek ekmeği,4 zeytin 1 dilim peynir domates
ara: bir tane tuzlu bisküvi
öğle: 3 tane mercimekli köfte ve salata
ara: yarım pikolata
akşam : 1 kase çorba 1 dilim ekmek
gece ise meyve yemeyi düşünüyorum..
yarım saat te spor yaptım.
görüşmek üzere herkese iyi hafta sonları..

kızlar gün boyu diyete şöyle böyle uymakla beraber, an itibariyle nutellalı koca bir dilim ekmek ve limonataya vurdum kendimi
hafta sonu bitmesin, malum ben tatildeyim. ptesi. dersim yok; salı başlıyorum. 17 gün tatilden sonra zor olacak
öpüldünüz... iyi hafta sonları.

slm kızlar. bugün diyete uymaya çalıştım azda olsa bugün spor yapamadım ama alışverişe gittik arkadaşla okadar çok dolaşmışızki ayaklarıma kara sular indi valla..
iki gündür maydonoz suyu içiyorum kızlar tvden duydum inş. işe yarar. en azından ödem atıyormuş yani:sm_cool:
sabah: 2 ince dilim ekmek, bir yumurta zeytin ve peynir
ara: 2 tuzlu bisküvi
öğle: 4 tane köfte salata ayran
akşamı sadece yarım kase yoğurt ve galeta ile geçiştirdim.
gece ise çay içeceğim belki yanına bir kaç bisküvi.. canım çok istiyor çünküsırnaşık şey
bugünlük böyle olsun.. görüşmek üzere kızlar hepinizi öpüyorumŞeniz

herkese selamlar...

sabah: 1 bardak greyfurt suyu, 1 elma
öğle: 7-8 etli sarma, bolca hamsi buğulama ve çokca ekmek:bbo:
akşam: yeşil çay, kahve ve küçük bir parça bitter çikolata

sabah kahvaltısı sonrası 1,5 saatlik tempolu yürüyüş, öğleden sonra 20 dakikalık bir yürüyüş....

Baharcım ayaklarına karasular inecek kadardolaştığına göre süper bir yürüyüş yapmışsın. Sporunu yaptı diye notumu alıyorumkaydirigubbakcemile5 Maydanoz suyunu bir ara bendearaştırmıştım ama maydonoz yiyemem ki nerde kaldı suyunu içmekşakkıdı

Kahvaltıyı meyve ile geçiştir iyice acık ve yorul sonrada bolbol Allah ne verdiyse ye.Menünün tam özeti bu misirunucumkaydirigubbakcemile3 greyfurtsuyu benim genelde kahvaltı öncesi içeceğimdir tok tutsun diye:jeyyar:

Bugünümü abartı kaçamak yapmadan, sadece bir dilim pasta yiyerek tamamladım. Malum dönemime çok yaklaştım uyandığımda gözümün önünde tatlılar uçuşuyordu ama çikolata vs yemedim hiç. Çok hafif bir meyveli pasta yaptım ve sadece 1 dilim yedim.sırnaşık şey Haftaiçi 5 gün spor yapıyorum haftasonu abartı yemelerim yüzünden onca sporum boşa gidiyor. Kendime şubat sonuna kadar hedef koydum. Hedefime ulaşacağım

Kocaelicim teşekkürler..
Ben de tam linki vermek için uğramıştım.. yerimseniben

maydonoz suyunu ilk gün bende içemedim ama şimdilik alıştım. umarım işe yarar..
spor konusuna gelince bugünelrde baya çarşı pazar dolaştığımız için eve çok yorgun olarak geliyorum.. spor yapamıyorum ama dediğin gibi baya spor yapmış gibi oluyorum:teytey:

kızlar ben geldim nihayet aranıza katıldım. tatil boyunca annemin yaptığı yemekleri yememek için ne taklalar attım. ama sonucunda kiloda almadım kiloda veremedim ne yazıkki. birazda ipin ucunu kaçırdığım zamanlar oldu tabii.

kocaelicim sana bir kötü haberim daha var yaa!! nası olacak bilmiyorum ama bu salı günüde İstanbula yola çıkıyorum. Tüyap da bir fuar var ve oraya katılmam gerekiyor. pazar gününe kadar oradayım bende memleketteyken haberini aldım. bu konuda görüşlerini bildirmen beni çok memnun edecek.

nihayet hafta sonu bitti. hafta içi diyetimi çok daha rahat yapabiliyorum. koşuşturma arasında yemeğe vakit ayıramıyorum ya da istediğimi bulup yiyemiyorum...

bugün;

sabah: 1 bardak greyfurt suyu, çeyrek parça maydanozlu omlet
öğle: 2 y.kaşığı kurufasulye yemeği, 2 y.kaşığı kereviz yemeği, 1 kase yoğurt
akşam: 2 dilim ekmek, 2 yemek kaşığı kavrulmuş kıyma, peynir

gece: yeşil çaysüprizzzzz

canlarım naber

ayyy süper başladım güne pi,latesimi yaptım 40 dk yeşil çayımı içdim
sabah kahvaltıda kendime bir yumurtalık bir omlet yaptım öğlen sebze yemeği yicem birazdan
hastalıkları attık kızlar aman aman dikkat edin kendinize herşeyin başı sağlık bunu bir kez daha anladım çıldırıcak dereceye geldim ben nerdeyse neyseki geçdi

ben hala kendimi seviyorum hala kendimi önemsiyorum hepiniz gibi arkadaşlar
kendimizi sevelim biz değerliyiz o yüzden gidicek bu kilolar abur cubur olan herşey kendimi seviyorum ve seni yemiyorumhihoyyyt

mrblar. bugün güne güzel bir kahvaltı ile başladım ama abartmadan.. öğleyin 1 dilim kemek ekmeğine beyaz peynir sürüp yedim. akşam ise patates püresi,bir kase çorba ve bir dilim ekmek yedim. gece ise bir k bar yiyeceğim.. bugün yine koşuşturmaca ile geçti baya hareket ettim ama yinede spor yapacağım. birde kızlar beni her gören incelmişsin diyor ama kilo aynı anlamadım vallasırnaşık şey neyse umarım kiloları da atarımda öyle daha ince gözükürüm:dance:

diyet açısından olumlu bir gün diyebilirim. bir de yürüyüş yapabilseydim...

sabah: 1 dilim etimek, peynir
öğle: 1 dilim etimek, çok az yeşil salata
akşam: yarım kase çorba, 1 porsiyon fırında patatesli tavuk, 1 kase yoğurt

gece: meyve ve yeşilçay

sevgilerle...yerimseniben

Kilo almamışsın ya iyi tarafından bakalım. Hoşgeldin ve güle güle aynı anda oldu.:a015: Ptesi paylaşımını mutlaka bekliyorum canım.Şeniz

Al bendende okadar. Haftaiçi çok düzenliyim sporumu ihmal etmiyorum. Aburcuburu bırak normal yemeğimi yemeye bile bazen vakit bulamıyorum. Ama haftasonu……off iradesizlik işte…:çok üzgünüm:

İşte beklediğim Handemim. :lepi:Bir gelmiş pir gelmiş.Süpersin :teytey:Evet evet bizden değerlisi yokk. Hadi yılmak yok bu sefer ya devam ya devam..

Ne güzel haberler bunlar…maşallah. Sende benim gibi düzenli spor yapıyorsun. Bende de kiloda çok fark yok ama pantalonumun beli bollaştı neden spor, spor, spor….Boşver ikimiz sıkılaşmış vücutlarımızla salınırken yapmayanlar düşünsün. Çok fesat gördüm kendimisırnaşık şey

Ben şiş karınla dolaşıyorum malesef. Adet olamadım hala. Bugün 1 saat sporumu yaptım. Çok güzel ter attım. Yeşil çayımı içtim. Yarından itibaren su içmeyede dikkat edeceğim. Son 5 gündür doğru düzgün su içmiyordum.
Öğlende 1 sandviç yedim. Akşam’da çok az ekmek ile et kavurması yedim. Diyet kolamı içiyorum şuan. Tatlı yememek için midemi şişiriyorum. kaydirigubbakcemile3

Kızlar sizinle paylaşmak istediğim bir konu var. Paylaşımda bulunamayacağımızı söylemek bile kişinin takıma karşı olan sorumluluğunu gösterir. Sonuçta bazı konuları aramızda halledip birbirimizi idare etmeliyiz. Ediyoruzda…Hepimizin paylaşımda bulunamayacak zamanları olabilir ama bildirimimizi mutlaka yapmalıyız. Çünkü haftada bir gün, vakit almayacak birşey..
December’ın 3 hafta üstüste açıklamada bulunmadan bildirimini yapmadığı, Ocak ayında siteye girdiği halde takıma sadece 1 kere paylaşımda bulunması nedeniyle diskalifiye edilmesini öneriyorum.

naber çıtırlarrr

bu sabah güne süper başladım
hayat güzel yaşam güzel ben güzel biz güzelyerimseniben
sabah uyanınca kocaman bir bardak su içdim kahvaltıda bir tost yedim
şimdi pilates yapıcam sanırım 40 dk sürer
öğlen ne yerim henüz hiçbir fikrim yok

eriticez kızlar bu yağları başka yolu yok

hepinizi seviyorum akşam yine girmeye çalışıcam

Kocaelicim Decemberi diskalifiye etmeyi önermişsin dediğin gibi ocak ayında siteye girmesine rağmen paylaşımda bulunmamışsa bu bizim kadar takıma önem vermiyo demekdir
sonuçda burda biz birbirimizi motive etmeye çalışıyoruz takımın bir amacı var
bende senin gibi diskalifiye edilmesinden yanayım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…