Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ay lahanada var evde böyle bol baharatlı limonlu haşlama yapabilirdim bak heç aklıma gelmeddi:)))))))))))))))))
severim bir de şu lahana çorbasını yapsak yapsak diyorum hep kalıyo ben havuç pek sevmem şimdi çocuklara yıkadım da acım ya bir tane yiyeyim hadi dedim :) favorim elma:)

yok yok azim yerınde sapasaglam 2 kilo vemişim azım kırılırmı regl beklentısı içinde o suanda veda ediyo bana ama tecrubelerım dıyorkı çok yakında o 2 kilo 3 4 olarak dönecek bana
hah şöyle yavvvvvvvv bilmiyorumkismile böyle söylesene:lepi:

varsa akşama yagsız bol baharatlı az bulgurlu bı kabuska yap koca bı tencere gönul rahatlıgıyla ye 75 i bana o yakalatmıştı o dönem evde yalnızdım benımkı askerdeyken haftada 3 4 kez pişirde bu evde üstüne limon guzelde oluyo

o corba diyetı cılgınlıgı vardı bende yaptım 2 gun içebildim 3. gün bögg oldu içim dışım yer deişince orda kaldı ben yapamadım yapana helal olsun

selam kızlar
sabahtan beri birkaç kere girip okudum sizleri ama ancak yazabiliyorum. o da yarım kalmazsa :umursamaz:
benim diyet fena sayılmaz.
sadece akşam erkenden uyuyakalmışım yediklerimi eritemeden ve ip atlayamadan akannehir
gerçi fazla birşey yedim sayılmaz
sabah yine galeta. ama iş arasında yediğim için bazen kaç tane yediğimin farkına varmıyorum mafoldumben
ara 1 ayran
öğlen tavuk baget (galeta unuyla kızarmıştı. derisini attım. yağlı değildi) + salata + ince bir dilim ekmek
ara 1 yoğurt
akşam 1 tabak karalahana çorbası + 1 tavuk kanat + elim kadar ama incecik mısır ekmeği (kayınvalidem kendi yapıyor tavada) + oğlumun tabağında artan 2 kaşık kadar bulgur pilavı
1 tane küçük şekerpare :kedi: + 1 avuç kadar fındık

doramın tavsiyesi üzerine aklıma geldikçe sandalyede belimi çeviriyorum. gerçekten etkili. karnımın sıkılaştığını hissediyorum kaydirigubbakcemile2

valla ben yapıyorum. içine bir de bulyon bol pulbiber ve nane cokacimcoook
bu takıma girmeden öncede yaptım koca bir tencere. 1 haftadan fazla yedim. ama kilo veremedim :umursamaz:
bir daha da yapmadım....

ah asim ah bi zengın olup patronun olamadım ben sana saatlerce kk izni vericem halbukı olmuyo böle

karadenızlımıydı senın kaynana karalahana mısır ekmegi falan onlar neysede sekerpare olmamış lülülülülülü fındık cevız faydalıda

benım sıkılaşma olmaz cıvıklaşma oluyo henuz delikafadulden görenler suzulmuşsun dio ama yemıyorum ben diyete başladım die dalga geciyolar artık kk da şöle oldu böle oldu bunu ögrendım demıyorum eskısı gıbı yanlarındada pc acmıyorum ... sana yakışıyoo orantılısın yee gitsinler başlıyo hemen

kızlar benim adım harika 23 yaşındayım bu sene okulum bitiyor ve deli gibi kpssye hazırlanıyorum su aralar cok yoğun birde vizelerim var acaip bi stresi işte anlıcanız ama burda sizinle konusunca rahatlıyorum:)
ben kendimi tanıtmadım evet sizde yanlışlık yok bende var:) fiziksel duruma gelir iseeek yazın bi 10 kilo vermiştim hergün yürüyüp yediklerime dikkat ederek okul başladı vee 4 ayda yine aldım o kiloları sonunda pes etttim devam edicem deeedim ve aranıza katıldım hoşbulduk bedia:)
ebrulu dene canım lise düzeyindekilere istersen bir bak tarihlerine ona göre calısmaya başlarsın dimi:)

canım gönlundekı en kısa zamanda gercek olsun inş. eşimden biliyorum hem uni hem kpss üstüne birde çalışıyordu zor gunlerdı geride kalıyo ılerde hatırlayıp afferim bana dersın sıkıntılar uçar gider dilerim hiç kimse yıllarca severek okudugu bölumunun dısında ekmek parası ugruna aklına bıle gelmeyen işlerde calışmak zorunda kalmaz daha önemlısı kimse işsiz kalmasın

10 degil 15 20 kilo vereceksın emınım yaza kadar cok gıpta ediyorum zarardan erken dönmeyı akıl edenlere kılo konusunda afferım sizee

ahh kütomm kaç senedir oyalıyorsun beni :umursamaz: alamadın gitti burayı yaa kaydirigubbakcemile
neyse...

bende pek diyet yapıyorum demiyorum kimseye. dediğimde iyilikten mi yoksa bilmem ama hemen sabote ediliyor. mesela akşam o şekerpareyi yemeyecektim. hatta masada kalan sonuncusunu yemem için ısrar edildi. çaydan sonra yerim dedim. yemekten hemen sonra yenilen tatlı yağa dönüşür dedim zemuszemus sofra kalktı. bulaşıklar makinaya yerleşti. kayınvalidem başladı ısrara. bak sonra unutursun. canın çeker. at ağzına bir tane çok güzel olmuş kaydirigubbakcemile yedim bende :gitme:

kayınvalidem gürcü canım. çok güzel yapıyor karalahanayı ve mısır ekmeğini. aslında karalahana sebze olmasına rağmen (şişman manifestonun dediği gibi) azıcık iç yağ ve mısır koyulduğu için kalorili olsa gerek bilmiyorumkismile mısır ekmeğini bir görseniz kurabiye gibi ağızda dağılıyor cokacimcoook

bende ne hikmetse okuldayken vermiştim kilolarımı :smiley-cool:
aslında öğlenleri genelde ekmek arası falan yiyorduk ama :1ninca: o zaman diyet miyet bilmiyordum ki. ne yenir ne yenmez. ama gitmişti işte. bir de sigaraya başladığım dönemdi. ondandır belki de :kedi:

sana kolay gelsin canım. umarım çabalarının sonucunu alırsın. hangi bölümde okuyorsun

Tabiki paylaşırım canım ne demekk.%70 kakao içeren çikolata bu diyetin en güzel kısmı bence :.

Evet canım henüz çikolata yemedim acil durumlar için hakkımı saklıyorum....kaydirigubbakcemile5Bu arada menün süper...alkisalkisalkis

benim omirliğimde incelme varmış. ve 1 gün kalsiyum 1 gün süt ürünleri verdiler ama ne kalsiyumu içtim nede diğerini benim halim ne olacak böle ya.bilmiyorumkismile
DOACIM diyete uyman güzel de bu dr işi olmadı.lmaz:Madem böyle bir problemin var kalsiyuma çok dikkat etmelisin.Lütfen ilaçlarına da başla,kontrolüne git...Daha yaşın kaç senin,yaş ilerledikçe Allah korusun pişman olursun.....:teselli:

selam kızlar şükür kavuşturana

samanyolu regl bitince işler yoluna girmiş çok sevındım

Hoşgeldin Kütocum,ya bu ne tempo..Sen alışmışındır arkadaşlarla 2, takım olarak gelelim sana...:roflolpuyorumnanaktanAllah yardımcın olsun...

saol bediacım inşallah vericez hep birlikte bu kiloları biliyorum herkesin zor bir dönemi var önemli olan ağır yara almadan atlatabilmek aşabilmek güçlükleri çoook motive ettin arkadaşım beni saolasın:) ben cıkıyorum herkesin günü güzel olsssuuuunnn(gerci gün bitti sayılır ya:) neise ) baş baaşş

Canım Allah zihin açıklığı versin.işin zor .Dilerim herşey gönlünce olsun.....opuyorumnanaktan

samanyolum cıkın cıkın gelın beklerım ınan hem 2. takım ne yıyececek sankı yesıllık yıkarım koyarım önunuze oldu bitti :))

ayy sen benım kafadansın bende buraya saat 3 te gelıpp gunaydınnn die lafa başlarım başş başşş hadi mıncırdım yanacıklarından

ene hepsi gitmiş koşa koşa bir yan bloga gittim geldim nerdesiniz siz yav ((((((((((
canım ben daha sonra kk ya giremedim. giremeyincede kapattıp kötükedihüso

bende bukez kimseye diyetteyim demiyorum. hele kk nın adını asla ağzıma almıyorumsırnaşık şey
alınca deli ediyorlardı beni. bölesi süperrrrrolumunekankayizsmile

kızlar ben her 2 saatte bir atıştırma yapıyorum.
ilk atıştırmam 1 avuç fındık fıstık ve leblebi oldu. üzerine su
2. atıştırmam 1 elma
3. atıştırmam çok az kepek ekmeği arasına minicik salam ve kaşar oldu. yine üzerine su
akşama makarna mercimek ve haşlama olacak.
miktarlarına dikkat edeceğimdelikafadulden

asiciğim ben sana sandalye hareketini şu yüzden önerdim canım. hani sen hep masa başındasınya hareket yapman açısından. işe yaramasına çokkk sevindimmm...
bedişşş kız sende misafirlere
yaza kadar kapalıyız diye bir kağıt as en iyisiolumunekankayizsmile
ayten gacısını aradınmı bu arada. şu kıza söle şevkini topaerlayıp gelsin burayaaalsanaalsanasmilekaydirigubbakcemile

samanyolum uyarını dikkate alacağım canım. öğlen bir bardak sütle başladım bileee bak bunu yazmayı unutmuşummmolumunekankayizsmile

afiyet olsun doram yag olmasın

ya hergun fındık fıstıkmı yıyosun sen yoksa banamı ole gelıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…