Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Arkadaşlar akşam yemeğini hazırlamam gerekiyor,balık temizlicem işim uzun.Oğluşlarımda birazdan gelirler,Tekrar girebilir miyim bilmiyorum,Bilgisayar oğlumun odasında malum sınav haftası...Şimdilik hoşçakalın.Bu arada yediklerimi yazayım

Sabah 1 lavaş+beyaz peynir+kıvırcık salata ve 1 bardak süt
Ara 1 elma
Öğlen tatlı kafama vurdu yine yağsız yapılmış irmik helvası yedim 1 kase
Ara 2 mandalina yicem
Akşam Çorba+balık+salata

2 fincan yeşil çay içtim
1 saat yürüdüm,akşamda 45 dk bisiklete binerim artık.Helvanın acısını çıkarmam lazım....yerimsenibenHOŞÇAKALIN;

merhaba kızlar
az bişi kısır yedim bir iki tanede turşu bu akadr bir bardak şekersiz çay içtim ve finish
samanyolu irmik helvası hariç ha bu arada yagsız nasıl kavruluyor irmik??????? gerisi iyi canım umarım akşamda balık ekmek salata yapmazsın !!!!!!!!!!!!!
hadi bakalım kızlar bol hareket az yemeli iyi bir gece diliyorum herkes için öptm sizi ba bay

karabiber nerdesin sen !!!!!!!!!!!!!
oirpata canım sen eskiden yarışmalardamıydın kaç kilo ile ayrıldın biliyormusun eski nickin tam olarak onu bulmamız laızm oky

Son düzenleme:

ay seker Şeniz

ya ben ise gidecektim disarisi kar kiyamet, telefon acip disara cikmaya cesaretim yok dedim :1ninca: artik mecbur yarin gidecegim.

Yok kizzz, kizkardesim evlenmedi : )

ya evet bilmek ayri yapmak ayri canim, bende iste bir yere kadari uyguluyorum, ama nasil olsa bundan sonraki maclara bakacagiz ; )

Son düzenleme:
Bende 2 kasik brokkoli corbasi, hazirdi, hic güzel degildi, birdaha almiyacagim, onun icinde yemedim gerisini : ) 1/2 brötchen (ekmek) balik, tursu, ketchup, sojataneleri, firinda pismis patates üstüne sarimsakli yohurt ve tavada yaptigim domates-sarimsak karisimi üstüne. Doydum valla, bir tabakdi zaten. Simdide cay icecegim, aksamada Süt.

Son düzenleme:

Allah rahmet eylesin esine :teselli::gitme:

Insanin basina ne gelirse gelsin, basa gelen cekiliyor valla, biri bana deseydiki hayatinda böyle böyle olacak bende inanmazdim. Ama ne olursa olsun, Allah benden daha iyi bilir diyorum, vardir herseyin bir sebebi diyorum devam ediyorum iste hayatima.Cok sükür inancimiz var, yanliz degiliz. kaydirigubbakcemile5

missnewmoon merhaba, sende güzelmisin ya :1hug: Arkadas teklifi gönderdim sana, sonucta takimda olan herkes arkadas sayilir degilmi sırnaşık şey

hepimiz fark atıyoz güzelim canın sagolsun :)6. takımdamıydın sne
hala karabiber yok
karabiber gelmiş kalisteye de yazmış ama yok :'(

Son düzenleme:
hele şükür yazabilcem :) melekcim bende geldim artık napim yaglar katlem katlem oldular tüm arkadaşlara kocaman bir merhaba:)) bu arada şişman manifesto basarı öyküsü aktive edildi... kallis modcumada kocaman bi öpücük:)))

kızz eda desenize ben nerden biliim:))
seni hatırlamaz olurmuyum fıstığım

Evet canımm o benim nasılsınn oğlanı maşallah kocamann etttin

Bendee yapamadımm yaa diyet falann kalmadı haftaa sonu bendeee

çokk misafirimm varııı

kayınbabamm amelliyatt oluncaa misairimm çoktuu

Merhaba kizlar, dora´dan davet geldi, bende katilmak isterim takima hala yer varsa. Ne güzel eskileri burda görmek : ) viva

kız nedemekk olmasadaa yaratmamızz lazımm seninn içinnnn

çokk özledimm seniiiii

ebrucum ben bi ara 6. takım demir başı olmuştum :) lakin int madurlugu ve paylasım gıtlıgından cıkmam gerekti:) kötü fark atacam haaaa onu diim sana 102 degilmişim bilgine o 2 haft önceydi korkudan tartıya cıkamaz oldum oy ben bu koca göbemi hangi korseye sokam ((

sagol güzelim ya Şeniz Masallah hala tas gibisin kiz, sende fazla almamisin belli : ) Nerdesin simdi? Türkiyedemi Polonyadami? a.s.

ben hic hatirlamiyorum kac kiloyla ayrilmistinki? Ya isimler degismisya zorlaniyorum valla kaydirigubbakcemile3

iyi akşamlarr nasılsınız ben bı gecmıse bakayımm ay özlemısım eskıden ne cok yazardım bu cumleyı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…