Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

asiciğim sana hak veriyorum canım tabi birden olmuyor ama yavaş yavaş düzenimizi sağlıyacağız inşallah. en geç pazartesiye kadar tamamen diyet modundasınkaydirigubbakcemile

tabiiki canım inşallah

yine zayıf hatunlar dikkatimi çekmeye başladı. var mı zayıf olmak gibisi opuyorumnanaktan
mutlaka vericem kiloları. hem yazın 3 tane düğün, bir de sünnet olma ihtimali var. çıtır çıtır salınmak istiyorum :1rolleyes:

günaydınlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
maşşalah çeneler düşmüş oku oku bitmiyor
önce yediklerimi yazayım akşam yemeginden sonra yeşil çayımı içtim saat 9 gibi de bir kahve içtim bu kadar
sabah kahvaltı bir dilim ekmek birazcık menemen bir yeşil zaytin
ara öğün yarım portakal
ay gece midem yapıştı ama dayandım benim gece yemelerim beni öldürüyor zaten
evet gelelim size
asicim cabuk dön bak önümüz hafta sonu azıcık alıştır kendini
pericim süpersin valla bende psikolojik olarak zayıflıyorum :)
yeni gelenler hoşgeldiniz kendinizi daha cok tanıtırsanız sevinirim
ha bu arada peri ben justicenin kilosunu görmedim sen nerden buldun ben mi kaçırdım acaba :)
işte böyleeeeee

flood yapmış gibi oluyorum ama bugün sabah aç karınına bir kupa ılık suyun içine limon damlatıp içtim onu yazmayı unutmuşum kahvaltımı da yaptıktan sonra tartıldım 83 çıktım şimdi ben kaç kiloyum gecen hafta 85 di yahu

az evvel sabah kahvemi de içtim kafeinsiz ve tatlandırıcılı olaraktan.Kahve feci susatıyo beni.Kızlar aranızda bi bekar ben miyim yaa ayıp bana şimdiden böle şişersem evlenince noolcam di mi

Bi de bana elma sirkesini nasıl içtiğinizi söyler misiniz bi kere denemiştim suya katarak berbat bişidi tadı midemi bozacak die de korktum.Ne kadar suya ne kadar sirke ve bal bi daha denemek istorm

günaydın ebrumm
demekki vermişsin canım geçen haftadan beri. gerçi bazen şişlikler de etkiliyor insanı hemen.
bende hemen moda giricem korkmayın. dün o aşureyi yemeseydim fena değildim hani a.s

misnew (kısaca öyle söyleyebilirim demi adını bahşedersen öyle de hitap edebilirim :) )
elma sirkesini ben elde yapım kullanıyorm niğdeliiyim ya elmacı kızıyım :)
elde yapım agır olmuyor ama hazırlar cok keskin oluyor bende içerken zorlanıyorum hazırlarda sen bir yemek kaşıgı burnunu kaat iç üzerine iki bardak su iç ben öyle yapıyordm karıştırınca içmesi daha zor ve uzun sürdüğü için dayanamıyorum canım
asicim ben zaten gecen haftadan beri takıldım iyice kiloya canım vermiş olabiliriim şişkinlikten degil yagdan yani :)))))))))))))))))))
hadi hadi vallahi mutfak masamın üzerinde aşure duruyor dün bir kaşık almıştım tadıda tam istediğim gibi ama tekrar almıyorum nefsimle mücadele içerisindeyim şekerparelerde duruyor çocuklar bitirsin diye tıkıştırıyorum valla:))))))))
eşimde sevindi bu işe :))) bu arada :))

karabiber01: 65 kg
EBRULUM: 85kg
ASİ BULUT:65
missnewmoon:75
Dora :74
NİLBERA :69
Justice : 70

anaa bizim kızlar burda :1shok: olumunekankayizsmile

Teşekkür ederim ebrulum verdiğin bilgiler için.İsmim ayça nikim baya uzun ismimle hitap edebilirsiniz:) Aşure olayını bana hiç sormayın annem 2.kez pişirdi balkonda ööle kaseler duruyo gidiom geliomm ya bunlar çöpe gitçek yazık diyom ama yemiomm.Çok canım çektiğimde iki kaşık alıp bırakıom ki aşureyi çooook severim ben.Kan üzümleri var evde onlar süper oldu benim için sık sık tatlı krizlerine girerim gelip gidip ıonlardan 2-3 tane ağzıma atıom demir eksikliği de var zaten sibel can gibi oluom o yüzden al ver sürekli aşırı diette yapamıorm

pardon ama nerden sizin kızlar oluyor öğrenebilirmiyim onlar baştan beri biizm kızlar kaydirigubbakcemile3
opuyorumnanaktanşaka şaka

6. takımdan ebrulum

bizim işte banane
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

iyi kilo vermeler sizlere de :lepi: hayırlı cumalar herkese

selam millet naber herkesssler burdaymışşşş benide alıcaanızmı aranızaaaaa hiiiiiiii

ay şaka şaka bi selam veriim dedim dora asi ebrum nöörüyonuz bakalım

şekerim bir kre onlar önce benimdi bende 6. takımdaydım bir zamanlar vay vay ne günlerdi geldi gecti o yüzden takıldım sana
sizede hayırlı kilo vermeler

oy oy oyyyyyyyy mehtabım canımın içi seni çok ösledim bennnnnnn
nolsun hayatım verdiklerimizi geri aldıkta geri verelim bari dedik :))))))))))
onla ugraşıyoz işte
seni aramıza almaktan büyük şeref duyarız
bir tanesiiiiiiiiiii

çok çok yalnız kaldımmm çok yalnız bıraktınız beni gideyimde yemek yiyeyim bari :)))))))
oğlişler okuldan gelcek şimdi yemek hazırlamaya geçiyorum çabuk gelin yav nerdesiniz aaaaaaaaaaaa

6. takımdan ebrulum

bizim işte banane
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

iyi kilo vermeler sizlere de :lepi: hayırlı cumalar herkese

meleğim naber şekerim.
eski arkadaşlarla yeniden mücadeleye başlıyoruz
hadi bakalım rakip olalım mı ne dersin aklinialirimsmile

selam millet naber herkesssler burdaymışşşş benide alıcaanızmı aranızaaaaa hiiiiiiii

ay şaka şaka bi selam veriim dedim dora asi ebrum nöörüyonuz bakalım

nörelim mehtabım
başladığımız yere geri geldik.
kürkçü dükanına hoşgeldin laelaelaelaelae
sen de ne var ne yok. kaç gramsın de hele kaydirigubbakcemile

çok çok yalnız kaldımmm çok yalnız bıraktınız beni gideyimde yemek yiyeyim bari :)))))))
oğlişler okuldan gelcek şimdi yemek hazırlamaya geçiyorum çabuk gelin yav nerdesiniz aaaaaaaaaaaa

yemeğimi yedim geldim
2 tane kadınbudu köfte + 3 kızarmış patates + salata + 1 ayran

zaten sizlerle tanıştığımdan beri öğlenleri pilav tatlı yemiyorum. yemekhaneci de göndermiyor zaten artık kaydirigubbakcemile5

bende aynıyım valla tilki gibiyim :)))
58e kadar indim şuan da 60la 61 arası gidip geliyorum şu sıralar dikkat edemiyorum ne bulursam yiyorum fırsat olmuyo bebelerden günlerde kısa zaten birinin yemeği uykusu öbürünün ödevi derken bi bakıyorumakşamolmuş
6.takımdan çıktım yani listeden uğrarım dedim ama fırsat olmuyo işte burayada uğrarım eski dostlar bir araya toplanmış gelmezmiyim hiçzemuszemus

Kızlarr,
Öğlen yemeğimi de yedim.Liste falan takip edemiyorum yemekhanede ne çıkarsa.Pizza çorba z.yağlı fasulye salata vardı bugün.Hepsinden aldım pizzanın 4/1 ini aldım kalanını arkadaşa bıraktım.Sebze çorbamı içtim bi güzel fasülyeden de yedim accık salatamı çatallarken doyduğumu fark ettim.Yukarı çıktım one a day weight smart ımı aldım.Üstüne de bi kupa papatya çayı.Akşama kadar acıkmam işallah ara öğün niyetine 3 biskui yiyodum ama evde unutmuşum bugün.Bu aç kalıcam die paniklemelerim olmasa belki şimdiye çoktan 38 bedendim off.Sizde de oluyo mu kızlar ya aç kalırsam korkusu?

merhaba doracığım asiciğim hoşgelmişsiniz. kızlar amma çok kilo almışsınız. doram seni 60 asiyide 58 hatırlıyorum. inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde kurtulursunuz kilolarınızdan.

nerde bugün bu kızlar anlamadım ki aaaaaaa
dünden kalma fasulye vardı bir kaç kaşık ondan yedim sonra şu beşi bir yerde den içtim bir kupa valla öyle acım ki midemi tıka basa doldurmak istiyor canım
ssiz daha gelmeyinnnnnnnnn

hadi bakalım hayırlı olsun asim

inşallah gitsin şu kilolar gelmesinler artık geriye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…