Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ben bugün sadece 1 elma yedim zaten normal kahvaltımı yaptım bi de 1 avuç leblebi yedim ders çalışırken ii oluyo
şimdi 2. elma
sonra saat 16.30 gibi 3. elma
18.00 gibi de 4. elma
ve 19.00da bi tane şeftali yicem canım istedi
20.00da da son elmamı yiyip finish yapıyorum delikafadulden
haaa sütü yazmayı unutmuşum 1 bardak da süt içiyim ya

her canının çektiğini yemek yok dominoşum ona göre :)
mesela bende bi tencere bamyayı bitirmek istiyorumsırnaşık şey
neyse şimidye kadar herşey yolunda gidiyo.pez zorlanmadım.yarım saat sorna son elmamı yiycem sonrada iş biticiek.sanırm bugün diğer günlere nisbetne erken yatarım.yoruldum biraz.bisürü üzüm topladık ama 1 tane bile atmadım ağzıma.

kaydirigubbakcemile3 canım sadece leblebiyi istemişti kaydirigubbakcemile3 zaten o yazdıklarımın hiçbirini uygulayamadım bugün toplam 2 elma yedim ya zaten uyumuşum akşam üstü. 7 gibi kalktım 1 kase çorba ve 1 dilim ekmek akannehir ya şu çorbayı da sırf boğazımın ağrısı geçsin sıcak çorba üşütmeme de iyi gelir diye içiyorum

selam elmacılar.nasılsınız bakalım.elma dyetini ilk günündesiniz.yazılarınıza bakılırsa pekte zor geçmemiş.hadi hayırlısı arkidişler.

handemi hoşgeldin canım aramıza.aramızdan sadece moonserose mezun oldu bacım.biz ise 2 geri 1 ileri yuvarlanıp gidiyoz işte.okuduğun gibi elma diyetine başlıyoruz.kimimiz silvişcim gibi diyeti biraz daha masumlaştırdık.mesela süt ekledi silviş.bende öyle yapacağım.aslında diyetin temeli sadece kahvaltı ve kahvaltıdan sonra 2 saatte bir yeşil elma yemek.ama bana zoralanırım gibi geldiği için biraz yumuşatma taraftarıyım.bol bol paylaşımda bulun bacım.aramıza yeniden hoşgeldin.

dominoş kız aferin sana.güzel uyuyorsun diyetine.maşaallah sana.

sevgili mardin cadısı kız hala dönmedin mi sen mersinden.kimsede yok ki seni şikayet etsin ilgili merciilere:)))) listeye ben yetişemedim ya,ondan erken yapmışsın dedim.benm bildiğim akşam 8 e kadar vakti vardı.neyse möhüm değil aşkım.zaten kilo almışım.moralim bozuktu yani.sen alırsında ben almaz mıyım.:))) evine dön artık.bebeler aşı bekler.gebeler muayene bekler.

kızlar nalansuyun farmbuazlı pastasını gördüz mü?hem elma diyeti yap hemde pasta olsun profilde .çok kınıyorum seni sayın ebe?

bana gelince ben bugünde oruçtum ama bugün peerişan oldum.gece oğlum hiç beklemedğim bişekilde,onu uyuttuktan yarım saat sonra uyandı.ve saat 3.30 a kdar yatmadı.neyse ben de sahur yapıp uyudum.sabahta 10 da kalktım.allahım başımda bi ağrı bi ağrı.ben gece uykumu kaliteli uyumadım mı bana olan oluyor.şimdide az biraz ağrı var ama şekersiz nescafe içiyom şimdi.genelde geçirir baş ağrımı.ilaçtan önce bi içem dedim.

akşam yemeğinde.4 çatal vallaha tam 4 çatal yoğurtlu makarna,bi kasede yayla çorbası içtim.bide ayran.

silvişim canım benim ayrıldığımda kilom 68.5 olması lazım hayatım ama şuan maalesef 71.5 oldum 2 kilo aldım anlican
ben elma diyetine değilde pazartesi yada en geç önümüzdeki hafta diyetisyenime dönüyorum
bebek emzirdiğim için elma diyeti ağır gelir gibime geliyo biraz artık hayırlısı bakalım göbek felan acaip çıktı yaa:kedi:

enfurtucum canım teşekkür ederim sıcak karşılaman için gördüğün gibi durumlar pek iyi değil bende takımla birlikte herşeyi bırakdım desem yeridir ama artık toparlanmam lazım bakalım artık şu diet olayına iyice sarılmam lazım hepinizi çok öpüyorum kızlar

merhaba handemicim...

bu arada sayfanın altındaki etiketleri okudun mu_aayyy biri gudubet nalansu yazmış çok güldüm yaa:)))))

ha bu arada diğer arkadaşlar tanışmıyoruz ama hepinize kolay gelsin
ben nacizane takımın eskilerindenim bakdım tek başına olmuyo geri döndüm tekrar kolay gelsiz cicişler

evet çok güzel uyuyorum maşallah :roflol: boğazım ağrımasa çorba da içmicem ya offf :bbo: -tatlicadiarzu-

handemi ve singing sobe

bugün şirketi taşıdık.. çok yoruldum. hep hazır yedim çok sağlıksızdı şimdide uyuycam yada bayılıcam bilmiyorm.. herkesi öpüyorum

handemi merhaba hoşgeldin şeker.

silvişim evet elmalar stokta . hepsini yıkadım bir kısmını masanın üstüne meyve kasesine koydum tabi oğluşumda elmaları görünce benimle bereber yemeye başladı.oda kabuğuyla yiyor.
ancak elmalar yeşil elmamı olacaktı?ben her iki çeşittende almıştım.
sabah kalktım 1 bardak süt içtim 1 elma yedim.9.00 genelde erken kalkarım ama bugün böyle oldu
sonra 11 de 1 dilim ekmek ve biraz peynirle maydonoz yedim
1200 1 elma
1400 1 elma daha

evde durmamayı tercih edip oğluşumla dışarı çıktık.
donüşümde 1 dilim ekmekle biraz daha peynir ve maydonoz yedim.

ve 2 elmayı birden yedim.

yalnız silviş ben kandeğerlerim sebebiyle hergün en az 10 tane siyah üzüm yiyorum.
ben zorlandım. yarın daha iyi olur sanırım.
enfurtu baş ağrısına kafein almayın derler ama bendede aynısı olurdu. ben çay içmeyince ağrırdı.
tabi bu arada ben çayıda azalttım. kan değerlerim sebebiyle.

ancak son sayfayı okudum . okuyup yazarım herkese kolay gelsin.

Son düzenleme:
şekercik sanada sobe.
hırsızdan sonra huzursuz olduğunuz içinmi taşıdıunız şirketi.senin okullar açıldı sana megicime yeni öğretim yılında hayırlar diliyorum.
domination canım sanada merhaba pek giremiyordum son zamanlarda ama gene aranızda olmam gerek.

yok ya hırsızdan huzursuz olmadık. oturduğumuz yer kiraydı. ilk biz orayı kiralarken harabeydi içini yaptıracaktık bu şekildede kira az olacaktı. 850 tş kiraz veriyorduk. bu ay sonunda sözleşme bitiyor. kadın 2bin istedi. babamda tabiki yer baktı ve buldu.

ayrıca sing saol iyi dileklerin için.

dominoşcuk bizim geçen sene 3 gün 7 2 gün 8dersti bu sene yeni dersler eklenmiş müfredata .

canımın içi en fur tucum sen ne deyi benle ugraşıyon anam be ..gudubetim emme acayip sexi yimdirde...

ayrıcana ilgili merci leri şikaat et beni elimde kapı gibi izin kagıdım var canımın içi...sen bayrama gidemedin deyi beni gısganin dimi sen gittinde biz bişe dedikmi nen iyi tatiller dedik sadece dimiiiii...

hmmm burda niye öyle olmadı acaba :uhm:

merhaba çıtır bayanlar... ay bu elmalar bana yaradı.biraz çenem ağrıdı elma yiye yiye ama kendimi dinç hissediyorum :) umarım 1 hafta sonra tartı kulağımıza güzel şeyler fısıldar sırnaşık şey

elma yiyoz yeşil çay içiyoz kilolar adios :sm_cool:

kıyamam ben san dominoşum hala iyleşemedin mi?opuyorumnanaktan

selam elmacılar.nasılsınız bakalım.elma dyetini ilk günündesiniz.yazılarınıza bakılırsa pekte zor geçmemiş.hadi hayırlısı arkidişler..

evet canım elma olayı hiçte zor geçmedi.benim hoşuma gitti.tabiki çok uuzn süre sürürülecek bişey değil ama 1 hafta sıkınıt yaratmıycak sanırm.

doğrudur canım ben yaşlı bi kadı olduğumdan hatırlayamıyorum.ama zaten listelerdede kayıtlı ayrıldığın etap hani etapsa net bilgi alabilme ihtimali var olduğundan sorun değil :)
ama şimdi sen bu hafta en azıdan 71 e düşmeye çalış anlaştık mı? diyyetisyeninede dönmen güzel olur tabiki..

singingim sen tabiki ye üzümlerini hatta olumsuz etkileneceksen bu diyetide uygulama.biz zaten topikte yazdığı gibi bire bir uygulamıyoruz ki.önemli olan önce sağlık.bu arada elma yeşil elma olack diye biliyorum.internette başka bi sayfadada mide asidinin durmuna göre bazılarının yeşil bazılarının kırmızı tercih etmesi gibi ibşeyler okumuştum sanki.bence çok takılma ama yeni elma alman gerekirse yeşil tercih et.
sanırm ender sarç tı yeşil elma,nane, bide bişey daah vardı bunların işteh kesitğini söylüyodu.

beni niye sobelemiyosun :dilcikar:
al ben sobeledim seni hıh :roflol:

fıstığım görürsek sobeleriz :) bu arara yeni dikkatimi çekti sen sivastaymışsın.bak sivasa gelin verdik :) 1,5 ay önce kuzenim evlendi damat tarafı sivaslı bayramdada gezmeye geldiler oralara hala dönmediler galiba :)

sizin gibi kiracı dostlar başına şeker ya.bizimkiler değerinin 1/3 fiyatına oturuyolar.ne artırıyolar ne çıkıyolar.mahkemede sürünüyoruz işte.

allah sizn iyliğinizi versin ya :roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…