Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

cokacimcoook evet silviya gunluk raporumu yaziyorum vede yorumlarinizi bekliyorum eger cok veya sagliksizsa yorum yapin == sabah 7 hazir yarim bogca (avcum kadar bisey) kahve saat 9 bir elma normal bir bardak cay saat 11 de kiraz sapi cayi ictim 12 de yarim tabak haslanmis karnibahar ve haslanmis havuc karisimi yagsiz ve elma saat 2 de fitness cubuk saat 4 de bi kase sutsuz fitness aksam bi kase yogurt corbasi 4 kasik pilav ve 4 kasik biber yemegi( kasiklari saydim walla):jeyyar: simdi cay iciyorom birazdan elmayla gunu kapatacam benim hesaplamama gore 800 kaloriyi gecmiyo yediklerim sizce nasil

cokacimcoook evet silviya gunluk raporumu yaziyorum vede yorumlarinizi bekliyorum eger cok veya sagliksizsa yorum yapin == sabah 7 hazir yarim bogca (avcum kadar bisey) kahve saat 9 bir elma normal bir bardak cay saat 11 de kiraz sapi cayi ictim 12 de yarim tabak haslanmis karnibahar ve haslanmis havuc karisimi yagsiz ve elma saat 2 de fitness cubuk saat 4 de bi kase sutsuz fitness aksam bi kase yogurt corbasi 4 kasik pilav ve 4 kasik biber yemegi( kasiklari saydim walla):jeyyar: simdi cay iciyorom birazdan elmayla gunu kapatacam benim hesaplamama gore 800 kaloriyi gecmiyo yediklerim sizce nasil

Şekerim o sabah yazanlar doğru mu yoksa hastalık başlıma mı vurdu benim akannehir
7 hazır bogca ve de avcun kadar öyle mi akannehir

Şekerim o sabah yazanlar doğru mu yoksa hastalık başlıma mı vurdu benim akannehir
7 hazır bogca ve de avcun kadar öyle mi akannehir

:roflol: kiz niye dalga geciyon bakem evet sabah 7 de hazir bogca avcum kadar yane ellerime kucuk benim eeee dogal olarak avcumda kucuk benimkaydirigubbakcemile3 sabahin 7 sinde elma yemem imkansiz 2 afacanlari hazirlycan kahvaltilarini yidirecen okula birakacan derken anca avcum kadar yedim istelülülülülülü

sizede gunaydin arkadaslar elma dolu bi ikinci gun daha basliyacak sizin takimda kalabalik degil bizimkide iki takimi birlestirsekmi boyle bi sey mumkunmu silviya ???? gerci bizim donecekler varda gelen yok daha !!!! 1.73 ablam keisn bayram sonu burdayim dedi merak ediyorum haber yok

ben kendime 3 takim bulayim bari olmiyacak boyle bizim takimda issiz sizin takimda mafoldumben

len zapık dominasyon sabah 7 de yemiş ...benim ilk günüm koydum ocaga yeşil çayı ...

:roflol::roflol:kiz domi harbi harbi ates basina vurmus kiz 7 tane bagca mi olur sabah 7 tabi :tomato::tomato:

Aa cidden ateş başıma vurmuş benim akannehir bu arada ben dedim size,sabah babam kalkmış sen dün gece çok ateşliydin dedi akannehir
Diyorum bunlar beni kandırıyor kaydirigubbakcemile3

selam kızlar.mesajlara ucundan gözattım ama çimdilk cevap yazamicam.
eylülcem yediklerine yorumu daha sonra yapıcam söz şuan vkatim yok dışarı çıkam gerek.

kızlar vaktinde paylaşım alanını takip etmenizi defalarca söylemişitm ama kaç kişi takip ediyo bilmiyorum.orda süreğen bi tartışma var son günlerde.yani cuma yarışması ve kuralllar konuusnda.çoğu kurar ihlal ediliyo.son sayfaları okumanızı rica ediyorum konu kakkında bilgi sahbi olun diye.ayrıca bunlara bağlı olarka artık takım analizimiizn yapılmamasını istiycem.yeterince ilgi olmadığını düşünüyorum.itirazı olan varsa belirtsin diycem ama cevapalr kaç yüzyıl sonra gelir bilemiyorum.çoğu kişi ortada yok çünki!

paylaşşım alanında bir iki satır yazıp çıkıcam şimdi .tekrar eve geldiğimde takımacevapları yazarım.şimidlk hoçakalın

eylülcem yediklerine yorumu daha sonra yapıcam söz şuan vkatim yok dışarı çıkam gerek.

kızlar vaktinde paylaşım alanını takip etmenizi defalarca söylemişitm ama kaç kişi takip ediyo bilmiyorum.orda süreğen bi tartışma var son günlerde.yani cuma yarışması ve kuralllar konuusnda.çoğu kurar ihlal ediliyo.son sayfaları okumanızı rica ediyorum konu kakkında bilgi sahbi olun diye.ayrıca bunlara bağlı olarka artık takım analizimiizn yapılmamasını istiycem.yeterince ilgi olmadığını düşünüyorum.itirazı olan varsa belirtsin diycem ama cevapalr kaç yüzyıl sonra gelir bilemiyorum.çoğu kişi ortada yok çünki!

paylaşşım alanında bir iki satır yazıp çıkıcam şimdi .tekrar eve geldiğimde takımacevapları yazarım.şimidlk hoçakalın

slm silviya takip ediyorum son olanlar uzucu puskuut tun kallissin takim kaptanlarinin yaptiklari tartisilmaz biz girip iki satir yazmaya zor gelirken millet bizim icin oturup analiz yapiyo ve arkasi gelmeyince emekleri bosa cikiyor tabi bizim eski kaptan sormustu bize analize devam mi diye ben kendi adima analizlerin bana bisey kazandirmadigini soylemistim neslihana takimda olmak motive olmak icin burdayim demistim... yani sozun kisasi emekleriniz icin sagol opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan takim olamsa simdiye dek coktan birakmistim rejimi

ya bencede analizler iyi oluyodu ben baya inceliyordum.

kızlar ya dağılıyoruz. bazende hemen gaza geliyoruz. bida gaza gelelim lütfen ya... moral her zaman gerekli.

dün yani p tesi bütün günü hasranede geçirmem sebebiyle elma dieti yapamadım. bugün yazdıklarınızı okuyunca yeniden kendime geldim . kim en çok kilo veren olacak.buda çok iyi.
bence kesin bununla kilo verilir aç kalıyor insan.
şeker cadı sen gelişme cağındasın sen biraz daha dikkat et kendine.
ağır ağır verilen kilo daha kalıcı olur diyordu dün okuduğum bir yazıda zaten bizde aylarca yapmıyacağızda . metobolizma şaşırtmacası oluyor bu bir anlamda.duraksayanlar için. silviş bu arada kutlarım . benden daha az bir kiloya düşmüssün

bencede analizler yararlı oluyor. ama emek harcayanların emeği kadar düşünüyormuyum diye kendime sordum. aslında düşünüyorum.eyleme geçi,rme yok.niye uğraşıyor bu insan.onun göstrerdiği özveriyi bende kendim için göstermeliyim.
kararlara saygı duyarım:

evet kızlar bugünki yediklerim

sabah yumurta haşlanmış

bir kilo elma

4 litre su
1 bardak çorba

4 etimek
ve hala elma yemege devam

handemi sağol canım
sende yapıyomusun elma diyeti

kızlar biri bir liste hazırlasın kimler yapıyo toplu olarak görelim

hepinizi öptüm elma güzelleri

yok hiraycım ben maalesef yapamıyorum çünkü bebek emziriyorum elma dieti bana ağır gelir gibime geliyo ama bakalım belki ilerliyen zamanda olabilir sizin sonuçlara bi bakim iyi gidiyosunuz hepiniz

silviyacım uzun zamandan sonra yeni geldim ama bencede analizler iyi oluyodu fakat çoğunluk ne derse ona uyarım bizim için okadar emek veriyo insanlar sen yeterince ilgi yok dersen ozaman kararına saygı duyarım

bugüne gelince

sabah 1 yumurta haşlanmış iki dilim eti form

öğlen bir kase çorba ve salata ve bir dilim kepek ekmeği

ara bir elma

akşam iki kaşık makarna bir kase çorba

ilerliyen saatlerde yeşil çay içerim
belki kahvede olabilir çünkü feci canım kahve istiyo
unutmadan sabah pilatesimi yaptım ve 2 litre su içdim

kızlar benim oğlan ağlama krizine girdi onu uyutim gelicem yine

evet kızlar bugünki yediklerim

sabah yumurta haşlanmış

bir kilo elma