Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selam kızlar.çok utanıyorum ama kendimde olmadığımdan liste miste bildirm hepsi uçmuş aklımdan.tabi kaptan unutursa takım ne yamsın dimi!!! neyazıkki sadece şeker cadım bildirm yapmış.nalansuda herkezi sabit geçtim demş ama malesef geçen haftanın listwesini olduğu gibi yapıştırmış bende mesjları okumadan alel acele herkesi sabit geçtim.şeker canım kusura bakma haftaya göstericez artık.yada düzelteiblirsem bu haftada olabilir.

enfurtu canım madme sen bu hafta oruç tutacaksın en iyisi haftaya başla.zaten iftarı yapınca midesi şişyo insanın en fazla yiyyeceğin 1 elma.meyve niyetine yerisnde.elma diyeitne kalkışma bence.oruçlarını bitir ondan sonra başlarsın.tabi nacizane önerim budur karar yine senin...

fıstığım ya özledim bak seni.bende diyorum nerelerde bu şeker meyer memlekete gitmiş. neresiydi bakiim memleket? güzel geçti mi? bizm başta büyükler kalmadı artık.buurk geçiyo bayramlarımız.:çok üzgünüm:

dominoşum nasıl uyarsa canm.hem zaten elma diyetinin sonuçlrı mükemmel olmasa bile en azından vücudumuza cildimize önemli katkıları olucak diye düşünüyorum. elma cildi güzelleştirir. yerimseniben zaten soran faln olursa şahsen ben cildim için yiyorum dicem :1rolleyes: her nekadar güzel bi cilde sahip olsmda daha güzel olsun dimi sırnaşık şeysırnaşık şey

silvişim tşk.
günde 5 orta boy elma .2 dilim ekmek.2 bardak süt.
bakalım uygulamada neler olacak.

yapalım ve görelim singingim.
elma yiyelim güzelleşelim :içelim:

enfurtu canım bilirsin ben şok diyet türlerine karşıyım ufak bir iki eklemeyle biraz daha sevimlileştirmeye çalıştım diyeti.çok acelemeiz yok.ağır ağır olsun ama sağlıksız olmasın.yeşil çayımız suyumuzu yine içicez bol bol ama süt takbviyesini olmazsa olmazlardan görüyorum kendimce.bunalr sadece öneri tabiki sizler dilediğiniz gibi ugulayabilirsiniz.

bu arada akşam düğündeydim evet.güzel geçti.ilk defa bir arkadaşımın düğününe katıldım ki en yakın arkadaşımdı.Ömür boyu mutlu olur inşallah.Gece 1 gibiydi eve geldiğimde.anemden mink bi fırça yesemde değdi :)

vereliniortak

ya kızlar elma diyetine niyetlisinz ama ben yapamam sanırm. ama gün içinde elma yemeye başladım. hadi hayırlısı. bugn 1,5 saat yürüyüş yaptm.

şimdilk iyi akşmlar yarn okul var uyumalıyım

fıstığım sende ara öğünlerini elma ile yap.ana öğünlerdede hafif hafif şeyler ye.anlaştık mı?

canım malesef düğün telaşı derken aklımdan çıktı perşembe günü.bugünde ancak gelebildim. ama liste yok diye bildirmleirnizi yapmamazlık etmeyin lütfen.en azından şeker cadının yaptığı gibi kilolarınız yazsanız ben yeya nalansu geldiğinde kilolarınız listeye eklerdik.bi kişi salınca malaesef herkes salıyo.takım demek bu değil.lütfen böyle durmdalrda takıın her üyesi kendini sormlu hissetsin.kaptan veya yardımcı yoksa takımda yok olmasın.senin nezdinde tüm arkadaşara sesleniyorum.bireyse olarak üzeirne alınma şekercim opuyorumnanaktan

hayırlı cumalar kızlar

ben bugün itibarıyla elme diyetine başladım

2 hafta az kaçamaklı yapmak istiyorum

2 hafta sonra düğün var düğün

hiraycım cumartesi günü başlıoruz inşallah topluca.yani yapacak olanalrla.bakalım inşallah iyi sonuçlar alırız.

fıstığım ya sabit geçtim demişsinde geçen haftanın listesini olduğu gibi yapştırmısın.aşağıdaki gibi olması gerekti.önce etap bitşi kilosnu başlangıç kilosu olarka yazmalıydın sonrada fark ve yüzde kısmlarını sıfırlamalıydın.ben düzletitm ama aklında bulunsun.umaıorm böyle bi durum tekrarlanmazda gerkete kalmaz :)

2.TAKIM **123.Etap **
singing kettle ( 72.0///72.0///0.0//0.00%)
Silviya ( 71.9/71.9/0.0/0.00%)
megilara (60.9/60.9/0.0/0.00%)
nalansu09 (75.5//75.5/0.0/0.00%)
LEAH ( 84.8/84.8/0.0/0.00%)
sheker_cadi ( 75.0/75.0/0.0/0.00%)
EN-FUR-TU (71.0/71.0/0.0/0.00%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 511,1 /511.1/0.0/0.00% )

ya silviş ve nalansu çook özür dilerim.vallahi elimde olmayan sebepler yüzünden gelemedim.ama nalansuda çok acele etmiş listeyi yollamakla.eşim akşama misafir davet etmiş.ben orucum bide.hemen pazara gitmem gerekti.şimdide yemeğe başlayacam.inşaallah yetiştiririm.ayy canımda hiç bişey yapmak istemiyor.ama neyse artık.tekrar kusura bakmayın emi.

valla ben dün yapıverecektim listeyi ama sayfalar geç açılıyor diye hiç kalkışmadım bile.ama yapmalıydım tabi.neyse şimdi ben kaçayımda gece uğrayacağım yine.

neyse canım hallettikte.kimse bildirm yapmaış yarın diyete balıyoruz ya.herkesin bugün bilidimr yaptığı kiloyu baz alacaktık.yarın mutlaka diyet yapacaklar kilo bildirminde bulunsun not alıcam ona göre.kilosunu kim bildirise onun takibini yapıcam sadece haberiniz olsun.

ayy kızlar geldim. tamam silvişcim dediğini yapıcam. zaten okulda yemek çıkmıyor bi poğaçayla geçiyo 2 gündür :)

memleketim kastamonu. bizimde istanbulda kimsemiz yok. bi biz . kötü oluyor böyle. gidemediğimiz zamanlar ziyaret edecek kimsemiz olmuyor.

ayy bakıyım çok kilo verin inşallah tabi bende.

bizim günde 9 derse çıkmış. müfredatta değişiklik yapılmış.. off saat 7.30da başlıyor. sabah namazndan sonra yatmıyorum artık . gece erken yatmayaysa hala alışamadım. zor geliyor.

haydi öpüldü herkes

çıtırız biz çıtırız çıtırız çıtırızz herkes bayılır bizee bayılıırr

beni yaz canım bugün bi kaçamak yaptım 1 kase çorba içtim ama onun dışında güzeldi
aa yeşilçay içmedim akannehir :1shok: gidip hemen içiyorum
başlangıç kilom 81
hedef kilom şimdilik 75 :lepi: yeterli midir kaydirigubbakcemile2

yaa bizim de ders şimdi 8.00da başlıyor kışın 7.30da :bbo: 3 gün 8 saat olmuş,2 gün 7 saat off ayzık bize akannehir
galiba seninki de düz lise değil dimi tatlım??

selam kızlar.

silvişim valla bende senin gibi düşünüyorum yani oruçlarım bitsin öyle başlayayım elma diyetine.ama bende sizlerle beraber yarın başlayacağım normal diyete yani.eşimide diyete sokuyorum bu arada.oda aldı başını gidiyor.boyu 1.68 ama 87 kilo.adam tam bir küp şekere benzedi.:)))) zaten iftarlarımı çorba vede salatayla yapmayı düşünüyorum.yarın gidip yeşil çayımıda alayım.tam olsun.peki kızlar sizce 5i bir yerde çay mı içsem yoksa sadece yeşil çay mı?çünkü bugün bi kanalda izlediğim beslenme uzmanı yeşil çayla beraber mate çayınıda için dedi.yağ yakmaya sebep oluyormuş.

ben maalesef 1 kilo almışım kızlar ya.ee bayramda evde geçirmenin zararları işte.72 kilyum şu anda.hadi hayırlısı olsun bakalım ne olacak.

haa bide kızlar unutmadan söyleyeyim dedim.şu elam diyetindeki kızlar tae boo diye bi spor da yapıyorlar.bazılarıda sizin şu leslie teyzeyi yapıyor.ben bugün pazardan dönerken eşimin büroya uğradım.onların internet sınırsız olduğu için taebooyu ordan indirttim.ama leslie teyzeyi yine beceremedi.benim gidip orda bi kaç saat uğraşmam lazım ama neyse taebooda idare eder beni.gündüz pilates akşam taeboo yapayım diyorum.çok eğlenceli görünüyor.adını duyumuşsunuzdur.

yok ben düz lise değilim. anadolu öğrenmen lisesiyim.

ya sizin bildiğiniz ve yaptığınız şu teyze varya adını unuttum gerçi yazmışsınz yine ama nedir nasıl bi alettir ? valla bugn annem kendne abrocket diye bi alet almış çok saçma geldi bana ama ynede yapcam herşeyn az da olsa faydası vardır. belki çok yararlıdırda artık kullanmadan bilemycem

ayrıca silviş eğer zamanla hedefimi büyütebileceksem ilk hedefim 65. 10 aralık

slm kizlarzemuszemus kac gundur giremedim siteye sonradan anladim olayi msn degistirmistim siteden eski adrese ulasamayinca girisimi yasaklamislar neyseki olay cozuldu..... sizde ne haber toparlandinizmi ee bayram biti ceki duzen vermenin zamani geldi ben hala bi duzene giremedim pazartesi elma diyetine basliyom silviya yani ben de varim unutma beni:lepi:

slm nalansu kiz senin tatilin bitmedimi daha uf ya ne kadar sanslisin mersindesin biz her sene gideriz mersine snein yerinde olmak siterdim:sinifsinif:

bende varim bende varim benden de hesap sorabilirsin hata ve hata etim kk nin olsun kemigim senin hic cekinme her gun hesap sora.s.

huhu selam kızlar kim var kim yok bilmiyorum kimler mezun oldu onuda bilmiyorum tek bildiğim hepinizi acaip özledim
bu arada geçmiş bayramınız mübarek olsun kızlar

Silviyacım naber hayatım maşallah bıkmadan devam ediyosunuz yolunuza
beni sorarasanız ben berbatım tam anlamıyla berbat gram veremedim hatta ramazanda aldım bile
canım ya yüzüm yok ama boş yeriniz varsa kabul edermisiniz yine beni aranıza:kedi:

Son düzenleme:

anlaştık şeker canıms.sana okulda kolaylıklar diliyorum.günde 9 saat gerçektne çok fazla.
ben herlade komaya girerdim baş ağrısından.
lisedeyken bigün toplnatıda rehber hocamız anneme demişki.bu kız hasta bunu bi doktora göster.annemin başından aşağı kaynarsular dökülmüş tabi nesi var die.hoca demiş sürekli başı ağrıyo. :) stres sıkıntı yorgunluk başım ağrırdı hep ama evde relaks olduğumdan pek anneme yansımamıştı duru dolayıısyla kadın paniklemişti. neyse o günlerden klama migrenim mirastır bana.... arada ben burdayım der :)

tamam dominoşum bugünü alıştırma sayalım yarından itibaren tam başalmış olartık.

tama enfurtu umarım dediğin gibi gecer belki tekrar 71 e dönersin.

bikaç taeboo videosu izlemiştim ama ben şahsen lesliyi tercih ediyorum.yarın lesli teyzemle kucaklaşıp hasret gidericem :) özledim onu.

şekercim alet diil teyze teyze adıda lesli :roflol: onunla evde yürüyüş yapıyosun işte.acaip aktif şen şakrak bi teyze.inanılmaz kahkalaları var :) biz bazı progralamrını indiridk 2mil 5 mil gibi ben mesela 5 mil fat burnin olanı yapıcam.

eylülcem hoşgeldin.evet sorn yaşadığını okumuştum 14. takımda.neyseki halledilmiş.bizde yarından itibaren elma diyetine başlıyoruz.aslında yazmıştım 14. takımada.yapacaklar hazırlıklarını yapsın cumartesi hep bereber başlıyoruz die sanırjm gözünden kaçtı.başlangıç kilonu söylersen not alıcam.bide yarın başlaman mümkünse hep beraber başlayalım amadeğilse artık pazartesiden itibaren sayıcaz...

canım hoşgeldin.sendne haber almak güzel.seninde geçmiş bayramın mübarek olsuın!
takıma girmek istemişsin.aslında artık takımı kapatmayı düündüğümden yeni üye almıyorum.herkesi mezun edip takımı kapatmayı düşünüyorum.ama sen eski üyelerimizdensin.eğer aktif paylaşımda bulunabileceksen tabiki geleiblirsin ama durumun müsait değilse sadece uygun zamanlarda bizmle paylşaımda bunun ama listeye almayalım canım.net olarak belirtirsen bunu çok sevinirim.

kızlar %0.00 la 1. dereceyi almışız yani diğer takımalrın halleri berbat.ama lütfen haftaya bildirim konusunda aksama olmasın.
elma diyeti yapanlar mutlaka nekadr ne yiyip içitkleirni paylaşsınlar.kaçamak yapılmasın.bol su içilsin.ve 1 saat kadar spor yapılsın.anlaştık mı?

hepinize iyi geceler. yarın görüşmek üzere.. esen kalın sırnaşık şey

silvişim canımın içi ben yalışlıkla geçen haftakini yolladım aslında ordan aldım hepsinin sıfırladım 2 sayfa açmıştım nasıl olmuşşa kopyaladıgımı yollamışım aslında dogrusunu ötwki açtıgım dsayfada koymuştum neyse anlatamadım ama ..enfurtu şikerim acele etmişşin diyonda cuma ögleden sonraydı listeyi yolladıgımda ..neyse kilom 76.5az önce tartıldım bayraö zarar getirdi bana sabah tartılamamıştım komşuda tartıldım şimdi ..hadi herkese iyi geceler çok öpüyorum bby

olur silvişcim söz aktif olmaya çalşıcam
ayrıca şu elma diyeti nedir geri gittim ama okudum ama tam anlıyamadım kısaca bana yazarsanız sevinirimşimdilik öptüm hepinizi görüşmek üzere

hani kızlar nerelerdesiniz?cumartesi diye mi kimse yok?
singingim elmalrını stokllamıştı ama ses yok kendisnden?
leah hala okul telaşındamısın görümiyyoruz seni.özledim doğrusu....
eylülcem yedin mi bakiim elmalarını?

ok canım.bende 0 yüzdeli listreyi gönderince millette bi şaşkınlık oldu.tatilde olduğun için ve bulduğun bi bağlantıdan acele yaptığın için dalgınlıkla böyle olmuş olaiblir diye bi açıklamada bulundum.sende başlıyomsun elma diyetine bakiim? 76.5 mu sayıyoruz seni şimdi?

olur silvişcim söz aktif olmaya çalşıcam
ayrıca şu elma diyeti nedir geri gittim ama okudum ama tam anlıyamadım kısaca bana yazarsanız sevinirimşimdilik öptüm hepinizi görüşmek üzere

peki handemicim anlaştık.yanız eski kilonu bulumam lazım listeye eklemek için.onu hallesefiz daha haftay akdar zaman var.ama şuan ki kilon nedir?onu söyle bize ve haftaya kadar birazda olsa kilo vermeye çalış.

elma diyetine gelince gün boyu yeşil elma yenilen bi diyet bu kahvlatıda günde 2-3 dl ekmek hakın var herlade.bu diyeti yapnalrın bi topiği var ama ben kendimce değiştirdim biraz diyeti bu yüzden istersen sen gidip topiği inceleyebilriisn.sanıdm diyetle ilgli olan paylaşım bölümündedir

..............................

bana gelince
güzelce 1 elma yedim.
ekmek ve türevi yemeyi düşünmüyorum bugün çünki annem nohutlu bamya ypamış bende öğle yemeği olarka ondan 4-5 kaşık kadar yiycem
toplam 5 elma tüketimce bugün (4 hakkım kaldı)
suymu içiyorum.(3 lt bitecek)
lesli teyzeyi yapmadım çünki birazdan yazlığa gidicez açık havada 1 saat yüricem
sütüde sadece gece içicem bugün.
planım budur.
haa en son elmamı 7 de yiycem sütüde 9 sa içicem bi aksilik olmazsa.
gece bu yazdıklarım dışında bi durm olup olmadığını yazarım.
şimidlk hoşçakalın. herkestende rapor bekliyorum ayrıca.

hmm benim aölde arkdaşlarım var da sizinki niye 9 saat :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…