Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhaba çıtır bayanlar... ay bu elmalar bana yaradı.biraz çenem ağrıdı elma yiye yiye ama kendimi dinç hissediyorum :) umarım 1 hafta sonra tartı kulağımıza güzel şeyler fısıldar sırnaşık şey

elma yiyoz yeşil çay içiyoz kilolar adios :sm_cool:

kıyamam ben san dominoşum hala iyleşemedin mi?opuyorumnanaktan

evet canım elma olayı hiçte zor geçmedi.benim hoşuma gitti.tabiki çok uuzn süre sürürülecek bişey değil ama 1 hafta sıkınıt yaratmıycak sanırm.

doğrudur canım ben yaşlı bi kadı olduğumdan hatırlayamıyorum.ama zaten listelerdede kayıtlı ayrıldığın etap hani etapsa net bilgi alabilme ihtimali var olduğundan sorun değil :)
ama şimdi sen bu hafta en azıdan 71 e düşmeye çalış anlaştık mı? diyyetisyeninede dönmen güzel olur tabiki..

singingim sen tabiki ye üzümlerini hatta olumsuz etkileneceksen bu diyetide uygulama.biz zaten topikte yazdığı gibi bire bir uygulamıyoruz ki.önemli olan önce sağlık.bu arada elma yeşil elma olack diye biliyorum.internette başka bi sayfadada mide asidinin durmuna göre bazılarının yeşil bazılarının kırmızı tercih etmesi gibi ibşeyler okumuştum sanki.bence çok takılma ama yeni elma alman gerekirse yeşil tercih et.
sanırm ender sarç tı yeşil elma,nane, bide bişey daah vardı bunların işteh kesitğini söylüyodu.

fıstığım görürsek sobeleriz :) bu arara yeni dikkatimi çekti sen sivastaymışsın.bak sivasa gelin verdik :) 1,5 ay önce kuzenim evlendi damat tarafı sivaslı bayramdada gezmeye geldiler oralara hala dönmediler galiba :)

sizin gibi kiracı dostlar başına şeker ya.bizimkiler değerinin 1/3 fiyatına oturuyolar.ne artırıyolar ne çıkıyolar.mahkemede sürünüyoruz işte.

allah sizn iyliğinizi versin ya :roflol::roflol::roflol:

opuyorumnanaktan

selam kızlar.herkese iyi pazarlar dilerim.ben bugün oruç tutmadım.malum pazar ya eşim evde.kahvaltıda da az biraz azıttım sanırım.aha birazdan da bu senelik sanırım son pikniğimiz olacak ,pikniğe gideceğiz.sezonu kapatıyoz yani.gerçi öyle yağlı yağlı kebap yapmıyoz biz.yalnızca ciğer kebabı.erken yiyeceğiz akşama bişey yemeyeceğiz.inşaallah.

canımın içi en fur tucum sen ne deyi benle ugraşıyon anam be ..gudubetim emme acayip sexi yimdirde...

ayrıcana ilgili merci leri şikaat et beni elimde kapı gibi izin kagıdım var canımın içi...sen bayrama gidemedin deyi beni gısganin dimi sen gittinde biz bişe dedikmi nen iyi tatiller dedik sadece dimiiiii...

kız allah canın almaya senin azgın karı seni.ben o gudubet yazısını görünce senin görüntün geldi gözüme caney,hiç bağdaştramadım.bak ben nikotinci yazdım doğru mor dudak yazdım doğru.ama gudubet yakışmamış cadıma.hele o güzel gözlerin sahibine gudubet denir mi?hem ben seni özledi kıı,dön artık.sana funda arardan o takık olduğun parçayı benim güzel ve tiz sesimden değme sanatçılara taş çıkaran sesim den sölemek isterim:
yak gel bildiğin ne varsa
sat gel kocanı ananı ne varsa
yalnız sanadır mardinin hasreti.......
gel inatçı nalansu

hadin ben kaçıyom.gidip soğan salatası yapmalıyım.öpüldünüz byyyy

kızlar merhaba ,
silvişim vakit ayırıp yazdığın açıklamalar için çok çok tşk. dur bakalım beraber yapılan şeyde motivasyon daha yüksek olabiliyor. gerçi biz rejimide takım olarak yapıyoruz ama zaman zaman dişen motivasyonu canlandırma adına değişiklikler yapmak gerekiyor.
ancak hiç canımın çekmediği şeyleri canım çeker oldu 1 hafta dayanayım bakalım sonuca göre ödül verecem kendime.
enfurtu yazmış kaçmışsın soğan salatası da nasıl oluyor.maydonozz ve sumakla olanmı?
nalansu hadi şarkıya ses ver .dön gel diyor ya?ama ben kıyamıyorum gördük ya fotoğrafını kaldığın yerin.
rapor falan alda biraz daha kal gitmişken.tabi dönmediysen

slm kizlar elmaya basliyom yarin ama bana biri tam anlatsin neler yenebilir okudugum yorumlara gore sut yumrta falan demissiniz serbestmi bunlar ???? bakalim nasil olcak elmayla gun gecirmek merak etim

singingim mucuksss...

eylülcem şimdi bu diyette sanırm kahvaltı yapılıyo ve dünün geri kalanında 2 saatte bir elma yeniliyo.ama ben kendimce diyeti sevimlilşetimek adına yani çok sağlıksız olmasın die günde 2 bardak ta süt içelim dedim kahvaltı yerinede 1 kase çorba 1 dl ekmek gibi öğle öğünümüz olsun diye düşündüm.şahsen ben böyle uyguluyorum.tabi dilersenin diyete tam uyarsınız dilerseniz esnetirsiniz.herkes kendi şartlarına göre yapıyo.böyle işte...

singingim mucuksss...

eylülcem şimdi bu diyette sanırm kahvaltı yapılıyo ve dünün geri kalanında 2 saatte bir elma yeniliyo.ama ben kendimce diyeti sevimlilşetimek adına yani çok sağlıksız olmasın die günde 2 bardak ta süt içelim dedim kahvaltı yerinede 1 kase çorba 1 dl ekmek gibi öğle öğünümüz olsun diye düşündüm.şahsen ben böyle uyguluyorum.tabi dilersenin diyete tam uyarsınız dilerseniz esnetirsiniz.herkes kendi şartlarına göre yapıyo.böyle işte...

silviyaopuyorumnanaktan tsk cevap icin bende senin gibi dusunuyorum saglikli olsun bakalim yarin aksam gunun menusunu yazarim sizlerde yorum yaparsiniz yarin gorusuruz

anam herkes birilerini sobeliyo bende kendimi sobeliyim
handemi sobeee kaydirigubbakcemile3

evet ve bugüne gelince azıttım sapıttım diet felan uçtu bugün
eşşim ben ve çocuklar dışarı çıktık kızımın okul alış verişini daha yapmamıştık o işi hallettik
ama kendime bişey almamışım eve gelince fark ettim hiç iyi hissetmedim kendimi :eek:lmaz:

az evvel bi yeşil çay içdim akşamda misafirler vardı yeni bitti işim ancak geçdim pc başına bugünlük bukadar kızlar oğluş uyanmadan uyim azıcık dimi yarın yorucu bi gün beni bekliyo
hepinizi seviyom anacım iyi davranın kendinize mucuks mucuks Şeniz

slm kizlar!!!!!! hepinize guzel bir gun diliyorum nasilsinopuyorumnanaktan silviya elma diyetine basladim bugun aksam yediklerimin raporunu veririm artik elma diyetini kac kisi yapiyoruz el kaldirsin bakalim en cok kiloyu kim verecek bu hafta merak etim

handemi dakka 1 gol 1 :p hemen ilk günlerden sapıtma bari :eek:klava:

eylülcem sen ben dominoş singing yapıyoruz galiba.nalansu canım sendne yapmıyomusun bakiim shker cadıda yapıyo gibi bişey :)

ben hayatımdan memnunum.zaten yeşil elmayıda çk sevdiğim için sıkıntı yok pek.canım sıcak yemek istiyo işte onuda evde ne varsa ona göre ölçülü hallediyorum.mesela ilk gün bamya yemiştim. sornaki gün tarhana çorbası içtim.bakaım bugün ne olacak!
bu saate kadar 2 elma yedim.sonraki öğünüm yemek veya çorba sonrada kaln 3 elmam ve 1 bardak sütüm var

selam kızlar.naslsınız bakalım?elmacılar sizi benden önce başladınız bakalım kilolar verilecek mi?ne olur verinde bende hayıflanıp hemen başlıyım.

öff kızlaar burası bi soğudu ki sormayın ha.kışlıkları iyicene çıkardım bugün.bi sürü ütü beni bekliyor.bi kısmını halleettim ama daha çok var.

gördünüz mü köy ebesinden şarkıma cevap gelmedi.mor dudaklı ebe ne olacak!!!!

dominoş ve şekercadımız okuldalar.rabbim sizlere zihin açıklığı versin.müfredat çok zor gerçekten.ama demek ki beyin yapınız bu müfredatı kaldıracak kapasitede.o zaman çalışın.çalışmayana ekmek yoğğğğ.gerçi bu takımda kimseye ekmek yok:)))))

handemicim ve singing ablam vede sevgili takım kaaptanım sizlerede selam ederim.singing ablacım soğan salatası aynen tahmin ettiğin gibi.ciğerin yanında en iyi o gider.dün biraz üşüdük ama termstaki sıcak çay imdadımıza yetişiverdi.

akşama yine görüşürüz şekerler.by by

oooooooo...
burda herkez elma diyeti yapıyoo

maşalllah maşallah
bende tam anlamıyla bu gün başladım
çok az küçük kaçamaklar oluyo ama ççok az

sizin gruba girip elma yiyenleri görünce çok sevindim
yanlız değilmişim
birbirimize destek olursak başarırız bu işi kızlarrrr

enfurtucum opuyorumnanaktan
hiraycım evet hepimiz çatır çutur elma yiyoruz. sizden eylülce ve dominoşta biizmle.senin biraz midene dokunmuştu dimi şidmi bi sorn yok umarım.
kısaca yalnız değilsin :1hug:

selam kızlar

Silviyacım sorma dün berbattı ama bugün telafi ediyorum merak etme

sabah bir eti form (etimek gibi olanındanbir dilim) biraz beyaz peyniz bir fincan nescafe
ara bir elma
öğlen 4 kaşık taze fasülye yemeği iki kaşık yoğurt yine bir dilim eti form

şimdilik bunları yedim sabah pilates yaptım müzik açdım oynadım bi yarım saat ve temizlik yaptım yoğun ve yorco bi gün oldu evim mis mis kokuyo hehe
akşamada sanırım salata ile geçiştiricem
sabah pilates yaparken farkettim baya hamlamışım ya :KK43:(((

slm kizlar!!!!!! hepinize guzel bir gun diliyorum nasilsinopuyorumnanaktan silviya elma diyetine basladim bugun aksam yediklerimin raporunu veririm artik elma diyetini kac kisi yapiyoruz el kaldirsin bakalim en cok kiloyu kim verecek bu hafta merak etim

hadi bakalım hayatım hayırlısı profil resminde yemyeşil çıtır çıtır ağzım sulandı valla bizimden köyden kayınvaldem yollamış bi poşet elma var her görüşte elma diyeti geliyo aklıma ay bak gördünmü acaip canım çekti ara öğün saatim geldi yiyim barim:))
selam kızlar.naslsınız bakalım?elmacılar sizi benden önce başladınız bakalım kilolar verilecek mi?ne olur verinde bende hayıflanıp hemen başlıyım.

öff kızlaar burası bi soğudu ki sormayın ha.kışlıkları iyicene çıkardım bugün.bi sürü ütü beni bekliyor.bi kısmını halleettim ama daha çok var.

gördünüz mü köy ebesinden şarkıma cevap gelmedi.mor dudaklı ebe ne olacak!!!!

dominoş ve şekercadımız okuldalar.rabbim sizlere zihin açıklığı versin.müfredat çok zor gerçekten.ama demek ki beyin yapınız bu müfredatı kaldıracak kapasitede.o zaman çalışın.çalışmayana ekmek yoğğğğ.gerçi bu takımda kimseye ekmek yok:)))))

handemicim ve singing ablam vede sevgili takım kaaptanım sizlerede selam ederim.singing ablacım soğan salatası aynen tahmin ettiğin gibi.ciğerin yanında en iyi o gider.dün biraz üşüdük ama termstaki sıcak çay imdadımıza yetişiverdi.

akşama yine görüşürüz şekerler.by by

napdın sen enfurtum ya ciğer ve soğan salatası anam bugün ilk gün herşeyi canım istiyo ya

oooooooo...
burda herkez elma diyeti yapıyoo

maşalllah maşallah
bende tam anlamıyla bu gün başladım
çok az küçük kaçamaklar oluyo ama ççok az

sizin gruba girip elma yiyenleri görünce çok sevindim
yanlız değilmişim
birbirimize destek olursak başarırız bu işi kızlarrrr

hadi bakalım hiraycım hayırlısı erisin yağcıklar kolay gelsin bakalımkaydirigubbakcemile2

enfurtucum opuyorumnanaktan
hiraycım evet hepimiz çatır çutur elma yiyoruz. sizden eylülce ve dominoşta biizmle.senin biraz midene dokunmuştu dimi şidmi bi sorn yok umarım.
kısaca yalnız değilsin :1hug:

evet ramazanda iftarı elmayla yapınca mideme dokunmuştu

şimdi elmayı çok yavaş yiyorum yanında 2 bardak su içiyorum yine ağrırsa 1-2 grisini yiyorum
şimdilik iyi

handemi sağol canım
sende yapıyomusun elma diyeti

kızlar biri bir liste hazırlasın kimler yapıyo toplu olarak görelim

hepinizi öptüm elma güzelleri

oyy kızlarr çok sıkıldım okuldaaan alışamadım bi türlü ...

beslenmem sağlıklı aralarda elma yiyorm öğlen yemeğim zaten tost akşam yemeğinde de bi çorba yeter bana . :-) haydi bakalım. birazdan yürüyüşe gidicem rahatlıyım biraz çok bunaldım.

selametle

selam bayanlar kaydirigubbakcemile3
enfurtucum çok sağol opuyorumnanaktan valla bizden dualarınızı eksik etmeyin gerçekten :sinifsinif:
elma diyetim bugün iyi gibi gerçi şu ana kadar toplam 2 elma yedim ama olsun şimdi 2 galeta yedim 1 elma daha yicem cokacimcoook

silvişim canım yarın başlıyorum elma diyetie bugün geldim daha evime ..heme alışverişmi yaptım elma yeşil çay ve bardak çorba etimek bakalım neolcak ..

X