Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Karmencim verdiğin bilgiler için teşekkürler. Bugün sakızımın siparişini verdim. Yarın elimde olacak umarım tadı kötü değildir. şakkıdı

kocaeli kullanmaya başladığında göreceksin tadı hiç yok tatsız tuzsuz bişi .

Arkadaşlar aç geçirdiğim akşamın sonunda, sabah kızımdan kalan tostu mideme indiriverdim ama çok küçük bir parçaydı. midem hala aç olduğundan öğlen dozu biraz kaçırdım. yaavf ne yapacağım ben akşam dayandım o kadar baharın önerilerini uydum fakat gündüzüm çok kötüydü. Bu akşam kesinlikle elmayla geçireceğim. Hatta bu gün şu beynime hükmedip ona haddini bildireceğim çok kızdım kendime arkadaşlar.

durun durun durun
kocaeli napdın hayatım ben daha kilomu belirtmedim bu haftaki

ah ah çok mutluyum kızlar sabah bir tartıldım 71.7 son kilom
işte budur pilaet mucizesi
budur yeşil çay mucizesi
budur azmin mucizesi
güç bende artık
çok mutluyum ya kilolar gidiyor bir bir kızlar
durmak yok kızlar spora diete devam:)))))

handemi kutlarım seni canım. kaydirigubbakcemile5

herkese selam,

sabah: 1 bardak greyfurt suyu, 1 dilim kepek ekmek, 1/2 yumurta ve küçük bir parça peynir
öğle: 1 simit, 1 domates, biraz peynir, 2 yemek kaşığı z.yağlı enginar
akşam: 1 kase çorba, 1 porsiyon ızgara balık, yeşil salata, 3 dilim kepek ekmek, diyet kola
gece: portakal, yeşil çay

buradan bakınca çok gibi görünüyor. ama bugün diyetisyen bir arkadaşıma uğradım. kesinlikle aç kalma dedi. aç kalınca metabolizma az gıdayı idareli kullanmaya çalışıyor ve kendini yavaşlatıyor dedi. en doğrusu az az sık sık yiyerek metabolizmayı sürekli çalışır durumda tutmakmış. böylece daha çok kalori yakılıyormuş. özellikle lifli gıdaları tercih etmemi de söyledi.:dance:

Son düzenleme:
Arkadaşlar, herşey için teşekkür ediyorum , iş yoğunluğumdan , dolayı takıma yarışmaya konsantre olamıyorum , bu süre zarfında da takıma bir faydamın olamayacağına inandığımdan ve yarışmada sizleri engellemek istemediğimden ayrılma kararı aldım. Umarım en kısa süre içinde hedeflerinize ulaşırsınız.

Başarılar & Mutluluklar diliyorum

Sevgiler

iyi akşamlar güzeller.herkes tam gaz ne güzel ilerliyor.maalesef benm oğluşum hasta olduğu için sizinle pek paylaşımda bulunamıyorum.ama yazdıklarınızı muhakkak okuyorum.çünkü acayip motive oluyorum inanın.bu arada az biraz unutkanlık var.isimlerinizi unutursam kusura bakmayın olur mu?
bahar arkadaşım hastaymışsın.çok çok geçmiş olsun.
ya şu sandaloz sakızından bende istiyorum ama neden emzirenler kullanamıyor anlmış değilim...
kocaeli çikolata için afiyet olsun yaramasın inşaallah...bu arada karmencim bende eskişehirdeyim canım.esogü karşısında oturuyorum ev hanımıyım...
gel gelelim bugün yediklerime maalesef ben kahvaltım ı eşim yüzünden diyet uygun yapamıyorum.memleketten getirdiğim sucukları 2 günde bir yaptırtıyor.çay,peynir sebze yiyince doymuyormuş.e sofrada sucuk olunca dayanamıyor insan.öffff yaa.ama eşime rağmen başaracağım.öğlen elma veya meyveyle geçiştiriyorum.zaten oğlumla uğraşmaktran yemeyi unutuyorum bazen. bakıyorum akşam olmuş
bu aralar eşim öğlenleri büroda yemek yapıp yiyor.o açıdan ben akşmalrı salat çorba falan yapıyorum.bu akşamda haşlanmış sarmıssaklı yoğurtlu karnıbahar ve bol salata yedim.

bu arada sormak istedim sizlere bitki çayı olarak aktardan mı alıyorsunuz yoksa marketteki poşet çaylardan mı?

bu sefer kendime çok güveniyorum.bide spora başlayabilsem.hep oğluşumun yüzünden sabah geç uyanıyorum.bu gece hiç uyumadı sabaha karşı 6 da uyuduk ikimizde.dolayısıyla 10.30 da kalktım.bu düzensizliğe rağmen kilo verirsem dehşet olacakkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

enfurtu: ben şu an görevim dolayısıyla başka bir ilde ikamet etmekteyim Eskişehire selamlar. canım Eskişehir seni çok özledim inş. şubat tatilinde orada olacağım.:teytey:

kızlar karnım gene zil çalıyor ama bende inatla bitki çayıma ve üzümlerime devam edicem.

iyi akşamlar kızlar. ben malesef hala hastayım.şuan mecburi aç kalıyorum ,yani diyete falan gerek yok. canı sürekli çikolata isteyen ben çikolatanın yüzüne bakınca midem bulanıyor:KK43:( neyse bugün ne yediğime gelince ;
sabah :1 bardak süt, bir dilim ekmek.
öğle: hiç birşey:)
ara: küçük bir parça tavuk
akşam: yarım portakal ve 1 litre meyve suyu.
kendime inanamıyorum kızlar 1 litre meyve suyunu nasıl içtim bende bilmiyorum. sanırım ateşten kaynaklanıyor. canım sadece su ve sulu gıdalar istiyor.
kilo veren arkadaşları yürekten kutluyorum..
darısı başımıza artık . benim tam anlamıyla diyete başlamam bir hafta olmadı ama bende 1 kilo vermişim. şuan 69 um kızlar. inş. 60 olduğumu da görürüm.

2. TAKIM **87. ETAP**

tarikim Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
Kocaeli (63.0/61.0/2.0/3.17% )
singing kettle (72.0/72.0/0/0% )
EBRU2205 Kendi İsteği ile Ayrıldı
sunLight Kendi İsteği ile Ayrıldı
clementine212(57.5/57.3/0.2/0.34%)
december(58.0///%)
çiçek(63.5/63.5/0.0/0.0%)
handemi(73.0///%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (387///%)

kızlar fınallerım var cok yogunumm bılgısayarı acacak zamanım olmuyor yarın bıldırım var dıye geldım kocaelıcım kusura bakma tatlım carsambaya kadar fınallerım var sonra rahatlıcammm benı o arada idare ed oldumuu tatlımm
hepınızı opuyorummmmm

yenı gelen arkadaslar hos gelmıslerrr
kocaelııı tebrıklerrrr supersın bu haftaaa:hooray:

2. TAKIM **87. ETAP**

clementine212(57.5/57.3/0.2/0.34%)
december(58.0/58.0/0%) maalesef :KK43:
çiçek(63.5/63.5/0.0/0.0%)
handemi(73.0///%)

Günaydın Çıtırlar:teytey: Ne demek Çiçekcim tabiki birbirimizi böyle durumlarda idare edeceğiz, sınavların olduğunu tahmin etmiştim. Umarım İyi geçer sınavların.
December sende bir hafta boyunca paylaşımda bulunmadın. Kötü birşey yok değilmi??
Dün 2 litre suyumu ve yeşil çayımı içtim. yarım saatlik yürüyüşümü yaptım. Buarada öğrendimki yarım saatlik yürüyüş sadece 30 kalori yakıyormuş. Başka bir spor yapmam lazım artık:uhm: Dün çok az klasik kahvaltımla günüme başladım.
Öğle: Domates çorbası ve salata
Ara: 1 kiwi, 2 mandalina, 4 etimekgamyoncuiremsu
Akşam: 2 parça kızarmış et ve şehriyeli çorba
Yatana Kadar da diyet kola içtim. :nazar:

2. TAKIM **87. ETAP**

clementine212 (57.5/57.3/0.2/0.34%)
december (58.0/58.0/0/0.00%)
çiçek (63.5/63.5/0.0/0.0%)
handemi (73.0/71.7/1.3/1.78%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (387/383.5/3.5/0.90%)

önce annemlerin gelişi şimdi de finaller :KK43:( haftaya perş inşallah temizlencek hepsi kocaeli tşk sorduğun için.

Kocaeli cim
sadece birşey var. Clementine'in bendeki yüzde oranı (yuvarlayınca) 0,35 çıkıyor. Toplamınız yüzdeniz vs doğru. Sadece oradaki yuvarlama olayı var. Ben excel'de yaptım. Otomatik yuvarlıyor. İstersen bir daha kontrol et.Onun dışında listede bir sorun yok. Maşallah güzel kilolar vermişsiniz. Bu hafta bizden umut yok maalesef :). Herkes topluca ya regl ya da final haftasında. Sevgiler

Kocaeli cim
sadece birşey var. Clementine'in bendeki yüzde oranı (yuvarlayınca) 0,35 çıkıyor. Toplamınız yüzdeniz vs doğru. Sadece oradaki yuvarlama olayı var. Ben excel'de yaptım. Otomatik yuvarlıyor. İstersen bir daha kontrol et.Onun dışında listede bir sorun yok. Maşallah güzel kilolar vermişsiniz. Bu hafta bizden umut yok maalesef :). Herkes topluca ya regl ya da final haftasında. Sevgiler

Teşekkürler Spacegirlcüm hemen düzeltip bildirimimi yapıyorum. Sizde inşallah haftaya verirsiniz kilocuklarıa.s.a.s.

selam güzeler
ben bugün güne çok iyi başladım.oğluşum dün gece sadece bir kere uyandı süt emdi ve yattı.bende sabah 8.30 kalktım.yalnız yine ebru şallıyı kaçırdım.alarm kuracağım artık.
sabah braz kuru üzüm(burada yazan bir arkadaştan duymuştum,unutkanlığa iyi geliyor diye)ve ılık suyumu içtim.ardından normal bi kahvaltı.öğleni hvuçla geçirmeyi düşünüyorum.çünkü vaktim yok daha pazara gidcem.
hepinz ne güzel kilolar vermişsiniz.darısı başıma.

12.TAKIM **87. ETAP SONUÇLARI**
spacegirl: (63,8) /64,4 /- 0,6/-0,94 %)
Fiyuce: (58.4) / 58.8 / -0.4 / -0.68%)
sunbul: (58.4) /58,4 / 0/0,0 %)
pengicuu: (62,2) /62,2 /0 /0,0 %)
sibellee: (62.0 ) / 61,6 /0,4 / 0,65%)
baby_nurse: (67.0) / 66,8 /0,2 / 0,3%)
Gkcn:KK43:57.5) / 58 / -0,5 / -0,87%)
tugce:KK43:75,6) / 75,6/0 / 0,0%)
Molihua:KK43:63.4) / 64 / -0,6 /-0,95%)
sbnmcsm:KK43:69,1) / 69/ 0,1/ 0,14%)
hülyalı: (55.0) /55 /0 /0,0 %)

12.TAKIM TOPLAM KİLO: (692.4) /693,8 / -1,4 / -0,20%)

güzeller bizim takımı bir kontrol edebilir misiniz size zahmet. Şimdiden çok çok teşekkürler a.s.

slm arkadaşlar.. 2 gündür spor yapamıyorum ama diyete tam gaz devam.
sabah: yarım bardak süt, bir dilim ekmek bir dilim peynir, domates
öğle: 2 kaşık tavuklu pilav
ara bir portakal
şimdilik yediklerim bu kadar,.akşama ne yerim bilmiyorum zira hastalıktan dolayı canım en ufak birşey istemiyor:KK43:(

X