Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

anam burasıda ıssız kalmış..
2. takım burdada mı yanlız bıraktınız dominoşumuklava:
hepinizi öpüyorumopuyorumnanaktan

merhaba kızlar.bayram bitti artık dönüşümüz muhteşem olsun :) ben bi ara girdim son mesajlara cevap veremedien tekrar çıkmak zorunda kaldım şimddie ancak geldim ama bayram sebebiyle zaten pek gelen omamış takıma.hadi bakalım silkelenelim.yavaştan yavştan hazırlıklarımızıda yapalım cumartesiden itibaren elma kurdu olucaz hepimiz:roflol:
bu akşam şu evini temizlediğimiz arkadaşın kınası var yarında düğün.bu gece ve yarın gece yokum ama gündüz gelip bakıcam kim var kim yok die herkesi bekliyorm tam tekmil ona göre klava:kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

elmalarını hazırla nalanım.annenin tatillerını hep bitimişisndir şimdi artık zayıflama zamanı

güle güle neslihancım.mezun olmana rağmen takımıın başındaydın.özverin için tebrik ve teşekkürlerimi iletiyorum.eğer bi hakkımız varsa helal olsun tabiki.tüm güzellikler seninle olsun.bidaha kilolar sana yaklaşmasın inşallah.sevgiler canım a.s.

anşaltık singigngim artık bu iş bitmeli.gelsin elmalar gitsin kilolar :lepi::içelim:

geçmiş olsun dominoşum.
bayrmada tatlıları yeidkce hep seni düşündüm:kedi::kedi::kedi:

saol enfurtucum.nice bayramlara inşalalh...
elma diyetinin çok fazla bi detyı yok galiba. ama topiği çokca okuyup detayşarı bilen arkadaşlar varsa bixzimel paylaşırlarsa bende sevinirim.çünki çok fazla paylaşım olmuş topikte.aralarda pifnoktalar paylaşılmışsa hepsini okumka mümkün olmaz sanırım.

aaa arkidiler puanlarımıza ne olmuş.bi bileniniz var mı acep?

puanları öcü yemiş :roflol:

anam burasıda ıssız kalmış..
2. takım burdada mı yanlız bıraktınız dominoşumuklava:
hepinizi öpüyorumopuyorumnanaktan

sorma yetmişüçüm ya bayram işte herkes biyerlerde...
sende öpüldünnnn opuyorumnanaktan

silviş. ben burdayım.
yoklama alacaksın ya gündüzleri.
ancak yarın için ancak akşam 18.00 den sonra girebileceğim. oğlan pc nin üstüne limonata döktü, bilgisayarcı kuruttu ve bu gece beklememizi söykedi. ya klavye ve mouse bölümü değişecekmiş :çok üzgünüm:yada hiç bir şey olmıyabilirmiş?
onun için yarın tekrar gidecek .
elmaları depoladım ve bugün 2 elma yedim .hiç doymadım.ama yapacağız.başka yol kalmadı.
eğer yarın giremessem beni aynı geçersiniz. ,
nalansu ancak okuyabildim . hamilelik stresini aman geçmiş olsun 2 tane yeter annen haklı.

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
kızlar bu arada ben elma diyetini okulda nasıl yapıcam bilmiyorum yarın duruma bakıyım yemekhanede yersek sadece öğlende adam gibi yemek yiyip akşamları elma yiyebilirim öyle de olur dimi tabi tam elma kadar etkili olmaz ama :hulya:

selam kızlar inanın bi girirp bakıp çıkıyom dönüşümüz muhteşem olceekkkk..

taam singingim sorun diil.umarım sorun halledilir laptopta.
elmaları depolamışsın güzel.ben cuma günü burda kurulan bi mahalle pazarı var ordan almayı düşünyorum :) alıcaz vericez ekonomiye can vericez :roflol:

dominoşum doğrusunu söylemek gerekirse hala şu elma diyeti topiğini çok inceleyemedim. sanıırm kahvlatı yapılıyo diğer öğünler elmeyla geçiyo öyle değil mi?

ben kafamda şöyle planladım
günde toplam 5 orta boy elma yiycem
sabah kahvlatısı ve gece öğünlerinde birer bardak süt içicem (toplam günde 2 bardak yani)
ve günde 2 porsiyon ekmek ve ya türevleri ( bu 2 dl ekmek de olabilir 1 kase çorba 1 dl ekmek veya kraker cinsi bişey)

böylelikle diyet tamamen şok diyet olmaktna çıkmış oluyo.
sütün amacı tokluk süresini artırmak (çünki meyve şekeri kana çabuk karışıp tokluk hissi verir ama hızla düşüş gösterdiğindne çabuk acıktırır) ayrıca kaliyum ve bipraz protein desteği olması açısından iyi olackatır.

okulda yanında kutu süt ve elma taşıyabilirsin :) ben biyerlere gittiğimde öyle yapıyodum.

selam kızlar inanın bi girirp bakıp çıkıyom dönüşümüz muhteşem olceekkkk..

süpürgenin benzini bitmedne gel nalansu :roflol: bu arada bizm şepşeker bi cadımız vardı ona ne oldu görünmüyo hiç :çok üzgünüm:

neyse kızlar ben çıkıyorum.işlerim var biraz.akşamada düğün var malum.görüşmek üzere.hoşçakalın....

selam arkidişler.herkesler döndü mü bakalım bayram tatilinden.hep beraber başlayalım da atalım üstümüzden şu kilolarımızı.valla ben açıkçası şu elma diyetinden korktum.anam elmadan başka bişey yenilmiyor.neyse artık silvişim senin yaptığın gibi yapmaya çalışacağım bende.yalnız ben hem şevval ayı olması hasebiyle hem de regl dönemim gelmeden kaza borçlarımı bitirme sebebiyle 7 gün ard arda pazar günü hariç oruç tutacağım.sahura kalkıp kahvaltımı yaparım orda sorun yok.yalnız akşam yemeğinde bir kase çorba içip sonra yatana kadar elma mı yemem gerek ona bi ayar çekmem lazım.

benim bayramım çook sessiz sedasız geçti.hep evdeydik.yalnızca d.bakırlı bi arkadaş var onlara yemeğe gittik sonra bizde onları yemeğe aldık.zaten havada soğuktu burda.eşimin evde oluşunu fırsat bilip kışlık domates biber vede patlıcan alıp buzluğa attım.eşimde en az 15 kg. domates soydu bana.işe yaradı yani.bir tek turşu kaldı.onada yarın malzeme alacağım.inşaallah.elmamıda yarın alacağım pazarda.dün gördüm başka bir pazarda kilosu 3,5 tu.param kalmamıştı o yüzden almadım.

neyse hadi bakalım öpüldünüz şimdilik.ben bi elma topiğine bakam hele...

kızlar kaç gündür giremiyorum kusura bakmayın nolur. şehir dışındaydım bulunduğum yerde ne internet vardı nede telefon çekiyordu .. malum bayram memlekete gittik :)

dün akşam geldim okul için. şimdide okuldan geldim ve sizlerleyim. bi kilo bildirimi yapayım dedim. dikkat ettim baya anca 500 gr vermişm oda bişey :)

74,5 olrak geçerseniz sewinicem. akşam yine giricem inşallah o zamanda yazdıklarınızı okur yorum yazarım :) şimdi çıkmalıyım. allaha emanet olun

bizim de evde baya elma var çeşit çeşit oldu ekşi elmanın bile çeşitleri var kaydirigubbakcemile3
evet öyle yapıcam okula elma götürüyorum öğlende elma yerim elmam küçük bu sefer 2 tane götürürüm daha sonra elma diyetini bıraktığımız zaman da öğlende yemekhanede etli filan yemek yiyip akşam sadece elma ve süt içicem :lepi: tabi plan yapıyorum ama inş tam anlamıyla uygularız :Saruboceq:

silvişim tşk.
günde 5 orta boy elma .2 dilim ekmek.2 bardak süt.
bakalım uygulamada neler olacak.
hadi hayırlısı.
enfurtu patlıcanı nasıl koydun deep freeze ?birde biberi?kısaca anlatıverirsen memnun olacağım.
domateside afiyetle yeyiniz.leahta fasulye yaptı diye bende yaptım iyi oldu.domatesimde var.

İYİ AKŞAMLAR.kızlar elma diyeti topiğinde ilk sayfaya bakarsanız geniş açıklama yapılmış.ben okudum.ama gün içinde kahvaltı haricinde 2 saatte bir elmadan başka bişey yenilmiyor.su,yeşil çay vede elma.kulağa yapılabilir gibi geliyor.ama hadi hayırlısı bakalım.

selamlar singing abla.bizim oralrad konserve kışlık yapma geleneği hala devam eder.çünkü kışın kısıtlı yemek çeşitleri oluyor.e biz boğazına düşkün bi toplum olduğumuzdan kelli,kışında yazın yediğimiz yemekleri yemek için hazırlık yaparız.şimdi öncelikle güveç diye bi yemeğimiz var.içinde patlıcan biber vede domates var.tabi ana malzeme et.neyse oraya girmeyelim.bu yemeği kış için deepfrize koymak istersen şöyle yapmalısın.mesela ben ölçü olarak 3 kilo patlıcana 17 klo domates 1 kilooda biber doğradım.patlıcanları küp küp doğradım.domatesleri az sıcak suda bekleip kabuklarını soydum.biberleride doğradım.sonra bunları bi taşım haşlamam gerekti.tencerenin en altına patlıcanı üstüne biberi onun üstünede domatesi koydum.patlıcanlar renk değişene kadar haşladım.buna extradan su konulmuyor.tamamiyle domatesin suyuyla haşlıyorsun.zaten sıcak suda bekleyip doğranan domates bayağı sulu oluyor.sonra bu haşlanan karışımı soğuması için beklettim.soğuyuncada poşrtleyip attım deepfrize.15 poşet güvecim oldu.

bide patlıcanları karnıyarık gibi hafif kızartıpta bıraktım.kırmızı biber közleyip,kışın kahvaltıda yemek için hazırladım.yeşil fasülyeyide aynı güveçteki gibi yapıp poşetledim.bugünde son olarak 8 kg. domatese 1 kg. kadar biber doğradım.bunlarıda haşlamadan çiğden poşetleyip bıraktım.hani menemen tarzı yiyecekler için yada makarna sosu için falan böyle sade domates iyi oluyor.kışın hiç domates almam.zaten hep sera hormonlu domatesler.yerli domates alıp alıp koyuyorum buzluğa.tabi deepfrizi olmayanlar bu kadar yapamaz ama en azından domates atın dolaba derim ben.

silviş şimdi eğleniyor ne güzel.kıız mardin cadısı nerdesin bakem sen?

dominosum elmalarını unutma tatlım.valla bak kaptanımız sıkı yönetim falan diyor.çekerkulağını.:)))):hulya: kaydirigubbakcemile

ben elma diyetini ilk kez yapınca bakıyordum topiğe ama şu sıralar yıldızım barışmıyor o topiğe uğramak istemiyorum niyeyse şimdi bende anlamadım fisfisfis evet nasıl yapıldığını bildikten sonra hep beraber yaparız :lepi:

ya kızlar elma diyetine niyetlisinz ama ben yapamam sanırm. ama gün içinde elma yemeye başladım. hadi hayırlısı. bugn 1,5 saat yürüyüş yaptm.

şimdilk iyi akşmlar yarn okul var uyumalıyım

ya kızlar elma diyetine niyetlisinz ama ben yapamam sanırm. ama gün içinde elma yemeye başladım. hadi hayırlısı. bugn 1,5 saat yürüyüş yaptm.

şimdilk iyi akşmlar yarn okul var uyumalıyım

yarın okul var ve ben okuldan gelince bvugün hemen uyuduğum için şu anda uyuyamıyorum benneyaptımki
tabi tatlım sen de yarım elma diyeti yap bi yerde okumuştum öğün aralarında filan da yemenin baya etkisi oluyormuş sositososito

iyi gecelr dominiş.kız bugün perşembeymiş.unuttuk yine liste hazırlamayı.neyse artıkın yarına hazırlar sanırım silviş olmazsa nalansu olmazsa ben hazırlarım.kendimi en sona yazıyom çünkü gıcık bi pcm var((

iyi gecelerrr gamyoncuiremsu yaa off dondurma yedim ya midem ağrıdı :sinifsinif: bende yatıyım sabah uyanırım inşallah kaydirigubbakcemile3

hayırlı cumalar kızlar

ben bugün itibarıyla elme diyetine başladım

2 hafta az kaçamaklı yapmak istiyorum

2 hafta sonra düğün var düğün

burayada kimse uğramamış daha

ben bu gün erken kalktım ya vakit geçmiyooooooooo

2.TAKIM **123.Etap **
singing kettle ( 72.0///72.0///0.0//0.00&#37
Silviya ( 72.1/71.9/0.2/0.28%)
megilara (62.2/60.9/1.3/2.09%)
nalansu09 (75.5////75.5///0.0///0.00%)
LEAH ( 85.5/84.8/0.7/0.82%)
sheker_cadi ( 75.0///75.0///0.0///0.00%)
EN-FUR-TU (71.0///71.0///0.0//0.00%)
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 513.3 / 511,1 /// 2,2 / %0,43 )

ulen zilliler hani nirde kilo bildirimleri hı nirdeeeee...neyse herkesi aynı geçtik mecburen ben bildirimi yaptım hadi çok öpüyorum bby ...son yediginiz içtiginiz bu günler ...soracam size bi dönim mersinden ...ay kızlarrrrrrrrrrr mersin çok güzelll di yaa hiç gitmek istemiyorum ya offff..enfurtu aşk böcümmm kız ne o öyle face de aşk tazelemeler yakaladım seni ..hadihadi eferim kız size hep böyle kalın çok özledim valla hepinizi hadi ben gaçtım bby annem amcamlara gewçtidew gelmeden bi rahat tüttürim ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…