2. ay bitmek üzere ve hala tosun gibiyim:((((

Kadis ben 9 kilo almıştım. Doktorum çok titizdi. Direkt beni diyetisyen ve metebolizma doktoruna gönderdi. Zeynep ayda 1 kilo almanı istiyorum diye şart koşmuştu. Hala diyetisyene gidiyorum. 1 kilo fazlam kaldı. Ama emzirenlerin ayda 800 gr dan fazla vermelerini istemiyorlar. Bilgin olsun..Ben diyetisyenim ve metebolizma doktorumla sürekli kavga halindeyim fazla kilo veriyorum diye. Ama Solgar benim işime çok yarıyor. Ödem yapmıyor vücudum. Metobolizma doktorum kırşıklığıda iyi geldiğini söyledi. Hamile kaldığımdan beri kırışık kremlerimi kullanamıyorum da dert olmuştu bana dünya para verip kullanamıyorum bi de üstüne kırışıyorum diye.. Amaan bebeğim sağlıklı olsunda varsın dobiş olayım varsın kırışayım

zeynep 11 günde 2 kilo vermişsin
bu çok güzel
doktor ne yaptırıyo sana
ben napcam bilmiyorum ya
akşam az yiyorum
6 kilo daha fazlam var 3 ayy gaçti ya
gerçi doktorum 1 sene boyunca kilo vermeyi düşünme dedi
ama
olmuyo ki ya

cnm bana dr unu ve diyetisyeninin adını verir misin bende izmir deyim

Arkadaşlar benim metebolizma doktorumun ( aynı zamanda endokrin doktorum ben troid hastasıyım ) adı Didem Dereli.. Diyetisyenimin adı Aslı Kınsız. Doktorum ve diyetisyenim aslını isterseniz çok birşey yapmıyor. Sadece haftada bir kontrole gidiyorum tartıyor biçiyor ve listemi değiştiriyorlar. Şuan almam gereken kaloriden emzirdiğim için 400 kalori daha fazla alıyorum. Fırsat buldukça sadece yürüyorum. Funmak sen de bana çocuk doktorunun adını verir misin?? Doktorundan memnunmusun..

cnm ben henüz bebek yapmadım ancak kilo almadan bir hamilelik geçirmem gerekli sağlığım için ama çocuk dr olarkak sana arkadaşımın annesini öneriebilirim bornovada bornova sağlık tıp mrk de ta detayları öğrenir sana bilgi veirrim hergun olmuyo çünkü orda cnm

cnm diyetisyene gittin mi bebek emziren annelere uygun diyetler uyguluyorlar üzülme sakın en kısa sürede başla istersen

26 martta doğum yaptım ama hala kilolarla başım dertte
Yaz geldi giyinicek kıyafet yok bi göbeğim var maşallah
Eee 25 kilo alınca insan hamileyken böle oluyo işte(((bbo:

öncelikle bebeğin analı babalı büyüsün hayırlı evlat olsun canım
daha çok yenisin kilo vermeye 5-6 ay sonra vermeye başlarsın emziriyorsundur sakın yemeden kısma...
eğer normal doğum yaptıysan göbeğini sıkıca sar,annem bana yapmıştı çok işe yarıyor ama sezaryen ise bişey yapma :teselli:
zamanla verirsin sabırlı ol

Kizlar 22 Martta Doğum Yaptim Ama 12 13 Kilo Fazlam Var çook Kilo Almiştim çokk. çalişmaya Başladim Iki Pantolonla Gidip Geliyom Desem Yeri
Alişverişe Gittim Böbek Yüzünden Bişiy Bulamadim çok Ağrima Gitti Ama Yaa. Bi Ara Az Yemeye Karar Verdim Sütüm çook Azaldi O Zamanda Bebiş Sadece Mama Yiyo Ve Daha çok Kabiz Oluyo öff Ya Ne Yapacağiz Biz

Zaten diyet yapmak çok sakıncalı. Sadece normal aldığın kaloriden 400 kalori alman hem bebeği besliyor hem de zayıflamana yardım ediyor. İşe başlamak nasıl bir duygu???

zaten Diyet Yapmak çok Sakıncalı. Sadece Normal Aldığın Kaloriden 400 Kalori Alman Hem Bebeği Besliyor Hem De Zayıflamana Yardım Ediyor. Işe Başlamak Nasıl Bir Duygu???

Canim çook Zor Olacağini Düşünmüştüm.son Bi Hafta Oldüm Desem Yeridir Ama Annem Ve Kardeşim Oyle Bi Bakiyolar Ki Inan Bende Bi Dakkada Ağladiğini Akşama Kadar Ağlamiyordur. Bana Gelmiyor şimdi Biraz Ağirima Gidiyor Ama Olsun. Kardeşim Sadece Karnini Doyururken Veriyor Ağliyor Diye Hemen Aliyor Onda Hiç Ağlamiyor O Kadar Yani. Sağoilsunlar Hiiç Aratmadilar Beni. Diyeceğim Bakan Kişiye Bağli Kolay Olup Olmamasi. Birde Ben öğlenleri Gidiyorum Bi Saat Ve Pompa Aldim Birazda Süt Sağiyorum Olduğu Zaman Ole Idare Ediyoz Işte. Sen De Mi çalişacaksin Ne Zaman Peki

Ben ücretsiz izin talep ettim ama işler yoğun teftiş var. Ne kadar vereceklerini bilmiyorum. Bir yandan çok sıkıldım başlamak isityorum. Çünkü hamileliğimin son 100 günü hastanede tuvalete bile kalkmadan tek kişilik odada kaldım. Bir yandan da oğluma kıyamıyorum. Zor anne olmak zoooor

merhaba benim doktorum Dr. Erdal DUMAN çok iyi birisi 20 kg kadar verdim. Ekibide çok iyi. Kendisi ege üniversitesinde uzun süre çalışmış. Diyetisyeni beni ayda 1 görüyor .Haftada 1 telefonla arıyor. Çok memnunum:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…