2.5 yıl aynı konu, sonu boşanma oluyor ama kendimi suçlu hissetmek istemiyorum, yardım…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hmm hmm anlıyorum o yüzden boy boy konuların var benimde dertlerim işte dudağımı doldurtayım botoks yaptırayım naparsın herkesin kendi seçimi
Bana konuşacak çok şey veriyorsun da :) gece yastığa kafanı koyduğunda soru işaretlerin olmayayım :)))) hadi bibi

Evet hala aynısını söylüyorum. Benim boş egolarım yok kendime hizmet ile doldurmaya çalıştığım. Gocunmadım yani iş yapmakla. Yani benim böyle küçük dertlerim olmadı

Git tedavi olsana sevilmedigin bir evlilik yaşamaktan insanlardan özellikle kadınlardan nefret ediyorsun.... Konuyu açan sen, çektiren sen mutsuzsun ve bunu çok güzel bize geçiriyorsun keşke kocan kadar kendini sevseydin hayat ne güzel olurdu

Mavera bak mesela ben kocamı bosayamam de valla dürüst ol canımızı ye.
Ama gerek yok o dağ adamını allayıp pullamaya
Kız doğru söyle adama burada sovdurup sovdurup hayran mi oluyorsun nedir?
O yüzden gözleri bizi aradı ya, biz laf edince tatlı oluyor. Yine bir yuva kurtardık iyi mi?

Yok :) ben vakit ayırırsam sizin pro üyelik elden gider
Eski konularını takip etmedim ama Allah aşkına git boşanıyor musun, dönüp kocanın ayaklarına mi kapanıyorsun ne yaparsan yap ama boş yapma lütfen. Hayır madem kocan çok mükemmel neden canın sıkıldıkça boşanicam diye konu açıyorsun? İstediklerini duyamayınca yine insanlara saydırmaya başlamışsın. Can sıkıntın geçmiştir inşallah, yeni boşanma konun ile birkaç aya bekleriz.

Mavera bak mesela ben kocamı bosayamam de valla dürüst ol canımızı ye.
Ama gerek yok o dağ adamını allayıp pullamaya
Kız doğru söyle adama burada sovdurup sovdurup hayran mi oluyorsun nedir?
Hofff siz napın biliyor musunuz , adliye koridorlarında kına ile dolaşın :) belki karşılaşırız. Söz alırım sizden yakacağız beraber

Evet hala aynısını söylüyorum. Benim boş egolarım yok kendime hizmet ile doldurmaya çalıştığım. Gocunmadım yani iş yapmakla. Yani benim böyle küçük dertlerim olmadı
Küçük dertlerin olmadığı için büyükleri var, bunu anlamadan geçip gideceksin dünyadan.

Lütfen bekle ya sen eksiktin

Mavera senin o küçük dert dediklerin bu yaşadığın büyük büyük olayların küçük ilmekleri haberin olsun.

Hofff siz napın biliyor musunuz , adliye koridorlarında kına ile dolaşın :) belki karşılaşırız. Söz alırım sizden yakacağız beraber
Mavera vallahi sendeki kafayı anlamadım ha.
Kocan madem çok mikemmel niye senede böyle 3-5 defa bloflu bosanacagim konusu açıp duruyorsun?
Valla ciddi soruyorum he.
Yani motivasyonun ne bunun için mesela
Adamı terkettikce uslanir mi sanıyorsun ?
Ee daha önce de terkettin ne değişti ?
Boğazına yapıştı.
Hala savunuyorsun bu ayıyı ya :)

Ya bir de “biz” demeniz yok mu ne ara biz oldunuz ya, örgütlenmeye bak .

Savunmuyorum ki. Ona kızmanız çokta iyi geliyor. Sadece derdim beni anlamamanız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…