2.5 yıl aynı konu, sonu boşanma oluyor ama kendimi suçlu hissetmek istemiyorum, yardım…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısın valla ama ben bilmiyodm seni eski üyeliğim ama 1-2 aydır aktif kullanıyorum.. ben gideyim senin hakkından gelenler gelmiş
Benim hakkımdan kimse gelemez de yeteri kadar vakit ayırmıyorum. Buradaki herkesin ağzının payını veririm kimsenin karnı aç kalmaz.
Siz nasıl insanlarsınız ya?
3 5 kadın mesken bellemiş, sırt sırta vermiş , 4 5 kez aynı derdi paylaşanı sanki ceplerinden paralarını alıyormuşuzcasına linçlemeler.
Kardeşim kelime başı para mı veriyorsunuz , kahır mı çekiyorsunuz yazarken.
Dert benim, fikir vermek isteyen verir.
Tek bir iyi niyet yok belirli kişilerde .

Sen de az kurt değilsin, şimdi hiç masum yapma. Senin tarafından anlaşılmaktan Allah 'a sığınırım. Sen bizi anlama Mavera. Gözünü seveyim.
Ben hiçbirinizin tek bir konusuna merak edip bakmadım biliyor musun? Benimle bu kadar mücadele eden bu kadınların bakayım ne muhabbetleri varmış diye merak etmedim. Bence kurt değilim ya. Allah’a sığındıysan, yargılamanın bir ona mahsus olduğunu da bilirsin. İnsanın sınanmadığı günahın masumu değil bunu da bilin. Ben kader mahkumu değilim fakat affedici bir insanım. Merhametim doğru kişiye olmadığından her defasında zorluk yaşadım. Ve buraya bunu yansıttım. Sizlerden gelen tepkiler git gide çirkinleşti ve cidden ben buraya vakit ayırsam herkesin cevabını çok iyi veririm.

Helal sana dominant dostum. Senin de gururlanacak birşeylerin olmasına sevindim. Benim de çayım dolduruluyordu, faturalarımın tutarından haberim yoktu biliyor musun :) yani senin kafanda kurduğun hizmeti de hiç etmedim. Benim kaygılarım başka.
Yani senin şu an yaşadığın hayatta benim seçeneklerim arasında değil.
Bulaşık yıkamayan kocan çay mı dolduruyordu? Ailesini ne halt etmeye burnunun içine sokmaya çalışıyordu, sana daha kaliteli hizmet edebilmek için mi? :) Mavera, sen bu adamla küsken yemeğini eksik etmemiş kadınsın, hiç prenses masalı anlatma şimdi yemezler.

Ben hiçbirinizin tek bir konusuna merak edip bakmadım biliyor musun? Benimle bu kadar mücadele eden bu kadınların bakayım ne muhabbetleri varmış diye merak etmedim. Bence kurt değilim ya. Allah’a sığındıysan, yargılamanın bir ona mahsus olduğunu da bilirsin. İnsanın sınanmadığı günahın masumu değil bunu da bilin. Ben kader mahkumu değilim fakat affedici bir insanım. Merhametim doğru kişiye olmadığından her defasında zorluk yaşadım. Ve buraya bunu yansıttım. Sizlerden gelen tepkiler git gide çirkinleşti ve cidden ben buraya vakit ayırsam herkesin cevabını çok iyi veririm.
Allah aşkına ayır vakit, lütfen ayır ya.

Bulaşık yıkamayan kocan çay mı dolduruyordu? Ailesini ne halt etmeye burnunun içine sokmaya çalışıyordu, sana daha kaliteli hizmet edebilmek için mi? :) Mavera, sen bu adamla küsken yemeğini eksik etmemiş kadınsın, hiç prenses masalı anlatma şimdi yemezler.
Küsken yemek vermenin neresi eziklik ben de bunu anlamış değilim. Evet bulaşık evde onun görevi değildi ama ben yıkamadığımda da yıkanmış bulurdum anlatabildim mi? Veya gece yıkamazsam ertesi güne kalırsa kalır onu benim keyfim bilirdi. Sadece kurduğum bir cümle üzerinden gereksiz yargıladınız.
Bence evliliğim burada çoğu iyi halden daha iyiydi.
Benim gelecek kaygım vardı. Benim eşimin fevri tepkileri sözleri vardı.
Ben kv evinde tek bir kez iş yaptığımı hatırlamam.
Buradaki herkes hizmetçilikten bahsediyor ama kim kafasında ne kuruyor bilmiyorum.

Küsken yemek vermenin neresi eziklik ben de bunu anlamış değilim. Evet bulaşık evde onun görevi değildi ama ben yıkamadığımda da yıkanmış bulurdum anlatabildim mi? Veya gece yıkamazsam ertesi güne kalırsa kalır onu benim keyfim bilirdi. Sadece kurduğum bir cümle üzerinden gereksiz yargıladınız.
Buradaki herkes hizmetçilikten bahsediyor ama kim kafasında ne kuruyor bilmiyorum.
Yapma Mavera inanırım.

Maviş aşkım sen değil miydin bulaşık yıkayan adamı özellikle seçmedim diyen? Erkek çalıştırmaya ne meraklısınız diye carlayan sen değil miydin burda? Valla hiç isteğim yok, o mesajlarını şak şak koyardım yoksa. Belki de eskisi kadar önemsemiyorum seni.

Helal sana dominant dostum. Senin de gururlanacak birşeylerin olmasına sevindim. Benim de çayım dolduruluyordu, faturalarımın tutarından haberim yoktu biliyor musun :) yani senin kafanda kurduğun hizmeti de hiç etmedim. Benim kaygılarım başka.
Yani senin şu an yaşadığın hayatta benim seçeneklerim arasında değil.
Hmm hmm anlıyorum :KK53: o yüzden boy boy konuların var benimde dertlerim işte dudağımı doldurtayım botoks yaptırayım :KK43: naparsın herkesin kendi seçimi :KK66:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X