2.5 yıl aynı konu, sonu boşanma oluyor ama kendimi suçlu hissetmek istemiyorum, yardım…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Defalarca düzelir diye şans vermişsin ve sonunda son raddeye gelmişsin anladığım kadarıyla.. Şiddet zaten tehlikeli iken aile sebepli şiddet daha tehlikeli. Tekrar dönme sana tavsiyem. Çocuğun yok gençsin yeniden hayat kurarsın böyle insanlarla ömür geçmez ya. Şimdiden gelip dört ay kalma planı yapan yaşlanınca gelip başınıza çökerdi. Zaten onlar iyi aile olsaymış oğullarının yuvasını yıkmazdı. Bundan sonra keyifli olan kısım ne biliyor musun? Senin boşanmaya karar verdiğini gören eşinin it gibi pişman olması ve boşanınca çökmesi. Tabi sen güçlü olursan. Yine pişman, akıllandı artık beni üzmez diye düşünüp dönme. Bu tipler akıllanmaz.

Hiç üzülmeyin.Kurtulun.Eger ki bu 2.5 sene boyunca böyle devam etmişse ayrılın.

Profil fotosu bile o zaman bize ithafen koyduğu foto. Ciddiye almak için kendimi zorluyorum ama olmuyor
Ya sizden o zaman da fayda görmemiştim biliyor musunuz? 3 4 kişi cidden hayatta zarar veren eşler kadar burada yıpratıcısınız ya. Hani size zorla emek verin konuşun da diyen yok ki?
Alttan alayım diyorum sitem de beni düşünen insanlar olarak haklılar diyorum ama. Sizin derdiniz tek bu değil. Tuhafsınız. Ama size diyeyim bu tavırlarla ya kendiniz ya yakınınız sınanır. Yani bu kin neden?

Siz benim hayatımın detayına ne kadar hakim olabilirsiniz? Akıl duygu bir sizde mi var ?
Yani anlamıyorum ya. Burayı mesken tutup sıkıntıları tekrar eden karar vermekte güçlük çeken insanları hedef almanız çok irite edici. Keşke farkedilseniz üyeliğiniz filan sonlansa.
Gerçekten ama sabrettim bir yere kadar. Siz kimsiniz ya?

Hoş geldin mavera

Mavera, sen de dahil hepimiz gayet iyi biliyoruz ki yarın o kocan yola gelse adam olsa sana azcık insan gibi davranmaya başlasa sen gelecek çatır çatır cakanı satacaksın burda, başarmış olacaksın, boşanıp başarısızlığa uğramaktan(!) kurtulmuş bir kadın olarak, boşanmış beceriksizlere(!) had falan bildireceksin. Sen fayda görmeye değil ağlanmaya geliyorsun, yarın kocan gelecek seni alıp gidecek, sen de ilk defa burnunu düşürüp zahmete girdiği için sevineceksin. Bize anlatma annem, tokuz, yedik de geldik.

Herkes değil siz 3 lü veya 4 lü . Annem beni sizin kadar iyi tanımıyordur. Gerçekten ya, insanlar burada kaçmaya çalıştıkları dertlerden bir de size yakalanıyor. Cidden kadın kadının kurdu. Ve siz buranın kurdusunuz. Anlaşılmayı filan haketmiyorsunuz, hoş cevap verdikçe başa çıkıyprsunuz. Tekrar söylüyorum? Siz kimsiniz? Buradaki insanlar sizi tanısa ne demek istediğimi anlar

sıkıntıları tekrar eden karar vermekte güçlük çeken insanları hedef almanız çok irite edici.

Mavera sen karar vermekte gucluk cekmiyorsun ki kocan sana bazen posta koyuyor ve sen buna cok uzulup her seferinde bosanacagim diye geliyorsun. Ilkokul 5.sinif ogrencisine okutsak senin bosanmayacagini bilir. Bize kiziyorsun aslinda bizim sana kizmamiz lazim. Biz o kadar hakarete ragmen sana kizmiyoruz ama sen kocana kizip artisligini bize yapiyorsun.

Sen de az kurt değilsin, şimdi hiç masum yapma. Senin tarafından anlaşılmaktan Allah 'a sığınırım. Sen bizi anlama Mavera. Gözünü seveyim.

Bomerang gibi mi
Boşanmak ona göre kadının başına gelebilecek en kötü şey. Ev işi yapan erkek de olmamalı. Masaya vurdum mu ses çıkaracak cinsten biri olmalı ve öyle biriyle de evlendi. Adama sürekli blöf yapıyor boşayacağım diye ama her defasında eve geri dönüyor. Dönünce de hepimize saydırıyor. Yine dönecek evine

Dönüp dolaşıp konuya geliyorum şuna prim veriyoruz ya her seferinde sinir tepeme çıkıyor bide avatarında yazana bak eziğin sen git kocana artislik yap sana az bile yapıyor hadi şimdi dön evine kocan ne derse yap eşşek gibide kv de kp ini 4 ay çek

Ben bugun ki beddua seysimi doldurdum susayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…