2.5 yıl aynı konu, sonu boşanma oluyor ama kendimi suçlu hissetmek istemiyorum, yardım…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nasıl iyi geliyor yazdıklarınız anlatamam…
Evet her şeyin daha kötüsü olabilirdi. Çok ani bir karar verdim ama içim zaten tam anlamıyla rahat değildi benim evliliğimde. Ailesinin densiz konuşmalarını bir ömür nasıl yıtardım? Buna neden mecburdum? Çoluk çocuğum olduğunda o kadar müdahalelerinde napardım?

Ahhh mavera ahh , cok yazıldı sana ama hiç dinlemediğin gibi hep bizi suçladın.

Sizin evliliğinizin oluru yoktu zaten , şiddet de görmüşsün .
Bundan sonra yoluna bak.

Dava açıldı mı ?
Pazartesi günü. Avukat konusunda çok güvensizlik yaşıyorum. Sanki hiçbiri yeterince ilgilenmeyecek gibi geliyor hep bana. Bir tane buldum tanıdığımız biri. Cuma darp raporu aldım. Dğn gittim evde olmadığında birkaç kıyafetimi daha aldım. Yarın inşallah avukat açaacak ve arayacak

Eşimin verdiği emek miydi? Anne ablasına sadece beni götürmeyerek çözüm bulması kalıcı çözüm müydü? Bir ömre yeter miydi?
Hıı evet, seni götürmedi, şimdi onları sana getiriyor. Ne için darp edildiğini bile unutmuşsun. Az geride yalvar yakar geri döndürdü yazmışsın birine bir önceki olay için, öyle bi şey de olmadı mesela. Adam bütün vakarıyla durdu yerinde, sen döndün kendi ayaklarınla. Kafanda çok idealize etmişsin bu adamı, yaptıkları o modele uymayınca beynin onları siliyor.

Mavera keşke şu duruma düşmeden boşasaydın adamı. Kadar blöf yaptın ki bu boşanma ile ilgili eminim şu an bile inanmıyor boşanacağına. O yüzden şiddete kadar vardırmış işi. İnşallah bu yoldan geri dönmezsin bu sefer

Simdiye kadar yasadiklari darptan farksizdi zaten. Konuya bak adam darp etmis cekip giden yine kendisi olmus. Mavera gecici bir sureligine yine ailesine gitmis ve bu adam icin uzulmeye devam ediyor. Kaldigimiz yerden devam. Daha bunun avukat ve beyaz esya fasli var. En son yine cahille sohbeti kestim deyip verip veristirecek bize. Bosanmak kolay mi hanimlar diyecek. Adam kafasina esince ailesini ariyor gelin alin diyor don dolas ayni yerdeler. Adam hic degilse istikrarli. Mavera zaten ozellikle ben boyle es sectim demisti. Kari koca arasina girilmez ya ne desek bos.

Büyü mevzusu da açmıştı.
Dünya laf etmişti eşine ve eşinin ailesine.
Tutmuş yine dönmüş.

Ben de hiç ihtimal vermiyorum, adam ailesini yılın 4 ayı eve yerleştirme planı yapıyor, Maviş de bize soruyor ki ailesine giderken beni götürmemesi emek miydi? nE?

Kimse ayrilmak için evlenmiyor ama 2 tarafinda yapici olmasi gerekiyor tek tarafli olmaz yürümez yurutemezsiniz ömür boyu bi insanı pış pışlayamazsiniz kendinize yazik etmeyin bitmesi gerekiyorsa bitirip yolunuza bakın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…