2.5 yıl aynı konu, sonu boşanma oluyor ama kendimi suçlu hissetmek istemiyorum, yardım…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Acaba adamın parasını mı yemek istiyor ki. Yani araba alınınca az da olsa rahatlamış konu sahibi. Üzerine de yapılsa iyice rahatlardı sanırım
İlk konularını okursan anlarsın derdini. Orda insanlara neler dediğini okursan anlarsın. Boşanan kadın çok korkunç bir yerdeydi gözünde.

Nerde yalvarıp yakardı ya, ben hafızamdan şüphe ettim şimdi, adam çok rahattı, kendin geleceksin ben getirmicem falan diyordu buna hatta.
Şimdiye kadar öyle bir şey yapmadı zaten ama bu şiddet olayından sonra bile biraz yumuşak davransa koşa koşa gider Mevera. Akli başına gelmiş falan değil yani.

Acaba adamın parasını mı yemek istiyor ki. Yani araba alınınca az da olsa rahatlamış konu sahibi. Üzerine de yapılsa iyice rahatlardı sanırım

Yok maveranin degisik bir dusunce yapisi var. Derdi para degil. Erkekler ev isi yapiyor diye bosanmalar artiyormus bu sebeple kendisi ozellikle boyle bir es secmis. Onlarin evlilik rutini bu ara ara ailesinin evine gider, gitmedigi zamanlar esi maveranin ailesini arar alin diye yine bu zamanlardan birini yasiyorlar. Gececek insallah en kisa zamanda evine donecek.

Şimdiye kadar öyle bir şey yapmadı zaten ama bu şiddet olayından sonra bile biraz yumuşak davransa koşa koşa gider Mevera. Akli başına gelmiş falan değil yani.
Darp raporu da var şimdi, direkt boşanma sebebi. Altınlar zaten puf gitti kafadan, bi de başına tazminat çıkacak adamın. Bi de yeni gelen soracak neden boşandın? Dava dosyası orda duruyor, marifetleri çıkacak ortaya.Bu sefer üşenmez yalvarır heralde.

Sizin bu adami kafanizda konumlandirdiginiz yer yanlış. Ne yaparsa yapsin affetmenin ve kendi kendinizi iyilestirmenin bir yolunu buluyorsunuz. "Evliligi bosuna bitirdigime, rahat battigina" dair mesajlar atiyor demissiniz ya, buna inanabilecek potansiyel var sizde. Gercekten bosanmak istiyorsanız adami engelleyin. Ha beyaz esyalara gelecek olursak bu isi davaya birakmadan cekin kamyonu, faturasi ustunuze olan herseyi yükleyin götürün

Niye siddete ugrayasin yazik değil mi bi guzel canina..zaman gecince insan kendine bile kiziyor niye cektim diye .esiniz aciz ve acizligini sizden çıkarmış devami gelirdi böyle evlilikler mutluluk getirmez artik .kurtuldugunla sevin ya ciddi anlamda zarar verip sağlığıni kaybetse idin 2 gun sonra anne evine birakir hasta kiziniza bakmam derdi

Eylül 2021
Ocak 2022
Temmuz 2022
Şimdi Nisan 2023
bunlar sadece hızlı göz gezdirmeyle gördüklerim.
Belli zaman aralıklarıyla gelip şöyle evi terkettim, böyle dava açıyorum, öyle boşanıyorum minvalinde konular açıp, sonrasında da hoşuna gitmeyen yorumlara hakaretler, saçma sapan yorumlarla konularını kapatıyorsun ta ki bir sonraki boşanıyorum konuna kadar.

Ciddiye alınmak istiyorsan konu sahibi bundan sonra önce boşan sonra gel konu aç lütfen, o zaman söz yanında olacağız ama şimdi kimse boşuna yormak istemiyor kendini.

Esiniz maalesef bir birey olamamis. Kimsenin annesinin ablasinin esinden goremedigi ilgiyi sevgiyi hastalikli ruhuyla oglundan beklemesine onu hayatinin merkezine koymasina , sirf kayinvalide diye size istedigini soyleyip, her isinize karisip saygi beklemesini komplekslerini sizde tatmin etmeye calismasini cekmek zorunda degilsiniz. Esiniz bu kafayla kiminle evlenirse evlensin mutlu olamaz. Cocugunuzda yokken yakmayin gencliginizi onunuze bakin

Yanlış hatırlamıyorsam ilk açtığın konularda ölüme kocanı savunup üyelere çemkiriyodun sanırım o kişisin.Şiddet görmene üzüldüm farkındaysan herşey kötüye gitmiş düzelecek olsa düzelirdi çoktan zorlama bence.

Bence gecen seferki avukatla gorus. Hani sabah aksam konusuyordun ve bunlar duzeltilebilecek seyler tavsiyesi vermisti sana hatirladin mi? O avukat cok ilgiliydi bence. Darp raporunu keske alsaydin diyecegim ama almadigina eminim. Uzme kendini barisacaksiniz ben inaniyorum. Eskilerden kim kaldi diye bu sebeple sordun sen bence cunku biraz rahatlamaya ihtiyacin var.

Profil fotosu bile o zaman bize ithafen koyduğu foto. Ciddiye almak için kendimi zorluyorum ama olmuyor

Neredeyse 1 yıldır yokum burada :)

3-5 gune gidersin yine cok saapma. Esin sozde mesaj atiyormus ben yemedim ama olur da iletisim kurarsaniz gidisin cok havali olur yine o gunleri dusunup rahatlamaya calis. Gelisin dostlar, gidisin her turlu gider oluyor ufff acayip havali oluyor bak ben simdiden heyecan yaptim. Ozledim ben seni ama arayi cok acma bu sefer.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…