2,5 litre su

Canım instagramda “baldan anne uyku” diye bir sayfa var. Ben hep oradan okuyup uykuya alıştırmıştım. Çok şükür şimdi bir yatıyor, 13 saat uyuduğu oluyor
İnstam yok canım malesef acaba sayfa açıksa dışardan takip edebilir miyim. Hiç dermanım kalmadı yemin ederim

Günaydınlar
Dün iyi geçti. Ama yediğim bir şey dokunmuş. O sayede karnım dümdüz oldu. Ben de bugün bunu fırsata çevirdim. Günü kahve ve detoks karışımıyla geçirip akşam et ve salata yiyeceğim

Ben onur belgesi istemem özelden adresi yazayım bana 1 çeyrek yolla ödül olarak 850ye çıkmış mübarek

Kizlar hic yazmaya firsatim olmuyor. Suyu hala 2 2.5 lt kadar icebiliyorum en az 500 ml de sekersiz cay iciyorum. Sadece suyla olmasa da sıvı alımını dengeliyorum. 2 gündür kaçamaklar olsa da dengeliyorum midemi eskisi gibi tıka basa doldurmuyorum.pazartesiden bu yana ac karnina 1.5 kilo eksik çıkıyorum tartıda. Emziren ve iştahlı anneden selamlar

Onur belgesini almak için zayıfluycam
Kızlar siz diyet yaparken ödül günü veya ödül öğünü yapıyor musunuz ? Yapıyorsanız ne yiyorsunuz o gün
Ben 2 haftadır kaçamaksız ilerliyorum acaba ödül öğünü versem mi kendime ? Ne dersiniz

Canım çay idrar sökücü olduğundan her bardak çay için iki bardak su içmek gerekiyormuş. Ama az içmiyorsun bence su, birkaç bardaktan fazlasını içermeyenler de var

Ben dondurmalı baklava yerim ödül olarak

Ben dondurmalı baklava yerim ödül olarak
Çok güzell
Bende kaçamaksız hep düşük kalorili beslenerek 59 kiloya düştüm o yüzden kilo aldım yine 65 e çıktım. Bu sefer o hatayı yapmıycam
Her diyetisyen kontrolümden sonra ödül vericem kendime. Mesela bugün öğrendim ki 2.5 kilo vermişim.
ve dondurma yiyorum luan

Verebilirsin.
Ben ne yapardim diye düşündüm de abarti bir sey yapmazdim formu bozmamak icin.
Küçük bi sütlü tatlı.
Serbetli seviyorsam 2-3 tane şerbetli tatlı türevi.
Beyaz cikolata da olabülüü ben bayılırım, icinde kakao yok, cikolata bile degil der bazısı ama olsun

Maşallah sana senin bünyenin neresi zayıf halsiz okuyunca şoklara girdim
Neyi okudun şoka girdin kız baby?
Zayıf işte, tembellikten yuruyemiyorum bile, bi de kendimi kasmaktan. Koşmayı unutmusum, yeni öğrenen cocuk gibiyim mesela.
Neyse bosver beni. Hepimiz iyiyüz

Ay olsun beyaz çikolata da çok severim. Sevilmez mi yahuu
Ben de dondurmamı yedim ve 2 haftalık zayıflama sayacımı tekrar başlatıyorum. 2 hafta sonra -2.5 kilo daha olur inşallah

Ay olsun beyaz çikolata da çok severim. Sevilmez mi yahuu
Ben de dondurmamı yedim ve 2 haftalık zayıflama sayacımı tekrar başlatıyorum. 2 hafta sonra -2.5 kilo daha olur inşallah
Dondurma da iyi secim, hic aklima gelmemis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…