2,5 litre su

Çok güzell 🤗
Bende kaçamaksız hep düşük kalorili beslenerek 59 kiloya düştüm o yüzden kilo aldım yine 65 e çıktım. Bu sefer o hatayı yapmıycam
Her diyetisyen kontrolümden sonra ödül vericem kendime. Mesela bugün öğrendim ki 2.5 kilo vermişim.
ve dondurma yiyorum luan 🔥🔥
Maşallah sana ya topigimizin caliskani.
1 haftada mi 2 buçuk kg?

Çok güzell 🤗
Bende kaçamaksız hep düşük kalorili beslenerek 59 kiloya düştüm o yüzden kilo aldım yine 65 e çıktım. Bu sefer o hatayı yapmıycam
Her diyetisyen kontrolümden sonra ödül vericem kendime. Mesela bugün öğrendim ki 2.5 kilo vermişim.
ve dondurma yiyorum luan 🔥🔥
Diyetisyen ne diyor ödüle?

Kizlar hic yazmaya firsatim olmuyor. Suyu hala 2 2.5 lt kadar icebiliyorum en az 500 ml de sekersiz cay iciyorum. Sadece suyla olmasa da sıvı alımını dengeliyorum. 2 gündür kaçamaklar olsa da dengeliyorum midemi eskisi gibi tıka basa doldurmuyorum.pazartesiden bu yana ac karnina 1.5 kilo eksik çıkıyorum tartıda. Emziren ve iştahlı anneden selamlar🥰

Keşke ben de emziren ve istahli anne olsam :) ❣

Hedefim 53 kilo olmak o yüzden daha 10 kilom var 😅
Önceden hedef 58 di 58 i gördüm. Tekrar geri aldım. 65 oldum

şimdi hedefim yükseklerde 53 olucam kararlıyım 💪🏼
Hedefimiz hemen hemen aynı ben 55-54-53 arasında gidip geliyorum hangisini hedefleyen diye hepsi de bana göz kırpıyor 🤣
Ne oynuyorsunuz bi anlatın hele🤓
Çılgın danslar zumba falan işte 🤣

Hedefimiz hemen hemen aynı ben 55-54-53 arasında gidip geliyorum hangisini hedefleyen diye hepsi de bana göz kırpıyor 🤣

Çılgın danslar zumba falan işte 🤣
Ohh iyimiş bi yerde toplanıp yapsak daha iyi olur😂

X