2,5 litre su

Canım instagramda “baldan anne uyku” diye bir sayfa var. Ben hep oradan okuyup uykuya alıştırmıştım. Çok şükür şimdi bir yatıyor, 13 saat uyuduğu oluyor 😄
İnstam yok canım malesef acaba sayfa açıksa dışardan takip edebilir miyim. Hiç dermanım kalmadı yemin ederim

Günaydınlar
Dün iyi geçti. Ama yediğim bir şey dokunmuş. O sayede karnım dümdüz oldu. Ben de bugün bunu fırsata çevirdim. Günü kahve ve detoks karışımıyla geçirip akşam et ve salata yiyeceğim 😊

Spor+sağlıklı beslenme 2 gündür yüzümü güldürüyor.
Yine eksilerek uyandım.
Artik kac kiloda olduğumu soylemicem pazartesi surpriz kiloyla karşınıza çıkıcam.
Bu şekilde gidersem 1 aya hedeflediğim kiloya ulaşırım erken mi mezun olucam ne?

En çok sorulan sorulardan sonra kilomu nasil koruyacağım?

hemen anlatıyorum.
Artik kendimizi aşırı sıkmicaz ama aşırı serbest de birakmicaz.
Mesela bugün 5 baklava yedim diyelim.
Yarın 0 şeker . Ekmeksiz bir gün olacak. Bol yesillikli bir gün olacak.
Bir gün diyet bir gün canımızın istediği şeklinde ilerlersek kilomuz sabit kalacak.
Tatlıyı haftada bir yiyebiliriz
.
Herkes hedefine ulaşsın.
Mezun etmeden önce sizleri 1 ay da sabit kiloda kalma kampına alicam sonra o da başarılı bir şekilde geçerse Artik herkes nasıl beslenmesi gerektiğini bildiği için ve vücudunu ona alıştırdıgi için mezun olacak.
Aramızdan onur belgeleriyle ayrilanlar da olacak.

⭐⭐⭐⭐⭐

@Niloyatospikk
@Minnosmeliss
Dutt Dutt
@Catlak-kurabiye
@H M
@Mimariye
@Minik Meleklerim
M @morportakal
@renksizgokkusagi
@ASSOSyal
@Assos32
@Summer-girl
B baby girlL
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
clara clara
H @Hale yada lale
@Chocolita
Mintimint Mintimint
@Pembe Lotus
M M morpapatya_
@BereliPenguen
Ahtapot Anne Ahtapot Anne
i p e k i p e k
Ben onur belgesi istemem özelden adresi yazayım bana 1 çeyrek yolla ödül olarak 850ye çıkmış mübarek🙈

Screenshot_20210522-114120~2.jpeg

Sabah yürüyüşü yapıldı. kahvaltı 2 yumurta peynir bol yeşillik şekersiz çay bir dilim ekmek ...

Kizlar hic yazmaya firsatim olmuyor. Suyu hala 2 2.5 lt kadar icebiliyorum en az 500 ml de sekersiz cay iciyorum. Sadece suyla olmasa da sıvı alımını dengeliyorum. 2 gündür kaçamaklar olsa da dengeliyorum midemi eskisi gibi tıka basa doldurmuyorum.pazartesiden bu yana ac karnina 1.5 kilo eksik çıkıyorum tartıda. Emziren ve iştahlı anneden selamlar🥰

Onur belgesini almak için zayıfluycam 😅😅
Kızlar siz diyet yaparken ödül günü veya ödül öğünü yapıyor musunuz ? Yapıyorsanız ne yiyorsunuz o gün
Ben 2 haftadır kaçamaksız ilerliyorum acaba ödül öğünü versem mi kendime ? Ne dersiniz

Kizlar hic yazmaya firsatim olmuyor. Suyu hala 2 2.5 lt kadar icebiliyorum en az 500 ml de sekersiz cay iciyorum. Sadece suyla olmasa da sıvı alımını dengeliyorum. 2 gündür kaçamaklar olsa da dengeliyorum midemi eskisi gibi tıka basa doldurmuyorum.pazartesiden bu yana ac karnina 1.5 kilo eksik çıkıyorum tartıda. Emziren ve iştahlı anneden selamlar🥰
Canım çay idrar sökücü olduğundan her bardak çay için iki bardak su içmek gerekiyormuş. Ama az içmiyorsun bence su, birkaç bardaktan fazlasını içermeyenler de var

Kızlar siz diyet yaparken ödül günü veya ödül öğünü yapıyor musunuz ? Yapıyorsanız ne yiyorsunuz o gün
Ben 2 haftadır kaçamaksız ilerliyorum acaba ödül öğünü versem mi kendime ? Ne dersiniz
Ben dondurmalı baklava yerim ödül olarak

Ben dondurmalı baklava yerim ödül olarak
Çok güzell 🤗
Bende kaçamaksız hep düşük kalorili beslenerek 59 kiloya düştüm o yüzden kilo aldım yine 65 e çıktım. Bu sefer o hatayı yapmıycam
Her diyetisyen kontrolümden sonra ödül vericem kendime. Mesela bugün öğrendim ki 2.5 kilo vermişim.
ve dondurma yiyorum luan 🔥🔥

Verebilirsin.
Ben ne yapardim diye düşündüm de abarti bir sey yapmazdim formu bozmamak icin.
Küçük bi sütlü tatlı.
Serbetli seviyorsam 2-3 tane şerbetli tatlı türevi.
Beyaz cikolata da olabülüü ben bayılırım, icinde kakao yok, cikolata bile degil der bazısı ama olsun ☺️

Maşallah sana 😍senin bünyenin neresi zayıf halsiz okuyunca şoklara girdim 🙄
Neyi okudun şoka girdin kız baby?
Zayıf işte, tembellikten yuruyemiyorum bile, bi de kendimi kasmaktan. Koşmayı unutmusum, yeni öğrenen cocuk gibiyim mesela.
Neyse bosver beni. Hepimiz iyiyüz 😁

Verebilirsin.
Ben ne yapardim diye düşündüm de abarti bir sey yapmazdim formu bozmamak icin.
Küçük bi sütlü tatlı.
Serbetli seviyorsam 2-3 tane şerbetli tatlı türevi.
Beyaz cikolata da olabülüü ben bayılırım, icinde kakao yok, cikolata bile degil der bazısı ama olsun ☺️
Ay olsun beyaz çikolata da çok severim. Sevilmez mi yahuu 🥰
Ben de dondurmamı yedim ve 2 haftalık zayıflama sayacımı tekrar başlatıyorum. 2 hafta sonra -2.5 kilo daha olur inşallah 🥰🥰

Ay olsun beyaz çikolata da çok severim. Sevilmez mi yahuu 🥰
Ben de dondurmamı yedim ve 2 haftalık zayıflama sayacımı tekrar başlatıyorum. 2 hafta sonra -2.5 kilo daha olur inşallah 🥰🥰
Dondurma da iyi secim, hic aklima gelmemis

X