2,5 litre su

Hatta derlerdi is yerinde "gokkusagi ac galiba onu erken yemege cikaralim baksana sinirli" falan:KK70::KK70: ay ne yerdimmmm:KK70:
Allahim niye yerdim acaba? Calisiyorum diye herhal.. gorurdum bazilari evden salata getirmis mesela onu yiyo, sabahlari yulaf getirmis yiyolar derdim kafalari mi guzel bunlarin mis gibi yemek varken :KK70: benin kafa guzelmis sjsjsjsjsjsjs

Yukarıda az okudum birşeyler gelmiş mutfağa yememişsin aynı ben zor tutuyorum kendimi ama bu sefer başarayım ya😔
Kendin icin basar. Sen guclusun , iraden guclu. Oyle dusun. O bir yemek. Bir iki dk damagini tatmin edecek sonrasi? Sana zarar.. gelsin yaglar, selulitler.. yapma..

Niloyatospikk Niloyatospikk dun dedim canim skkin nutellayi simit ustu sure sure yedim gece saat 11. Sonra mu? Sonrasi midem dayanamadi, kasildi kustum. Beynini sartla. Beynini sartlarsan vucut bile kabul etmiyor gulum.
Ben de çok severim simitle Nutella ama diyetten sonra yediysen öyle mide azcık küçülüyor ya ondan olmuştur bir de saat geç geçmiş olsun bir daha olmasın inşallah şartladım bu sefer 💪

Ben 49 kiloydum, kv ve herkes kilo al cok zayifsin derdi, esim bir sey demezdi sen nasil rahat ediyorsan öyle ol derdi. Esimin akrabalari vs. bir işte zorlandigim zaman zayif olduğum ici zorlandığıma, yapamadigima yorarlardi (ilgisi yok, su an 60 kg olsam da yine yerimden kalkacak hâkim yok, hâlsizim yorgunum aynı, kasların zayif bazi seyleri yine zor yapıyorum vb.).
Zaman icinde 52 oldum. Öyle yerimde sayarken sayarken...
Gecen sene stresten ya sekerim ya tiroidlerim oynadı, Nur'un anlattığı gibi sürekli gece vakti bile acikip kitliktan cikmis gibi yiyerek 10 kilo aldim, 60'ı gectim.
Bu hafta 60'ın altina indiğimi görünce bayağı bi rahatladım.
Kilo takintim eskiden beri var (hamilelik dâhil takıntı yaptım). Bu sefer kararli sekilde siz arkadaslarla diyete girdiğimi söyleyince, 55 kadar düş bari, daha verme sagligin icin dedi. ☺️

Ama senin boyuna göre 49 dusuk degilmis ki, iyiymis.
Ben suan 49dan da asagidayim 🙄 boyum da 1.80e yakın 🤐

Gel de anlat millete 🙂
Aboovv ne ettin bacım sıfır beden misin 😯 Kilo al sen, cok da diyet yapma ne diyeti kız aaaa 😘

-1 beden bile olabilirim, bırak sıfırı 🤦‍♀️
Ben kilo vermeye degil sagliksiz gıda tüketmeden almaya calısıyorum zaten. 60a kadar alsam da olur ama bunu min karbonhidrat max protein ve saglikli yag ile yapmaya calisiyorum.

-100 gr ve 2 lt su ile güne başşadım

Kahvaltı:3yk yoğrt,3yk yulaf,1 yk keten tohumu,1 tk bal ile smoothie (kahvaltıda tercihim değil ama vakitsizlikten)

Öğlen çocuklara döner yaptırdım 2 tane ısırdım,2domates

Akşam 2 dilim ekmek,bi porsiyon patlıcan güveç

Kaçamak 1 ekler

Su toplam 4 lt olmuştur

👉ve halen açım. Düşük kalorili bol yiyince daha çok doyuyorum bu gün plansız oldu😏

i p e k i p e k Sana tamamen katılıyorum. Bir şeyi yerken tamamen canımızın istediğinden emin olmalıyız. Yoksa onu yiyoruz sonra bir şey daha yemek istiyoruz sonu gelmiyor. Bir bakmışız 1.000-2.000 kalori almışoz abur cuburlardan hemde anlamadan.
ben mesela yarın eğer 2 kilo vermiş olursam akşam öğünümde uzun süredir canım çiğ köfte tako çekiyordu onu yemeği planlıyorum. Onu yedikten sonra pazar günü diyete devam edicem. Asla bir kere bozdum amaan devam bozmaya moduna girmemek gerekiyor

Raporumla geldim

Kahvaltida ceviz avokado yumurta peynir yesillik ve köz biber yedim, 2 dilim esmer ekmek de yedim

Ögleden sonra 🤦‍♀️ ıslak hamburger yedim. ⛔⛔⛔Sevmem aslında ama sembolik bi anlami vardi bugün icin, hayır diyemezdim ve yedim.
2 bardak da limonata ictim 🤦‍♀️

Aksam iki koca tabak yuvalama corbasi yedim zaten yemek gibiydi. Ekmek vs yemedim.

3 lt suyu tamamladim.

Uzun uzun da yürüdüm 🙏

Eklentiler

• Screenshot_20210521-213740_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20210521-213740_Samsung Health.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 22
Benim ortam yok bacilar kilo aldim mi aliom verdim mi veriom:KK70: 68i gormustum en son sal cayira mevlam kayira modundaydim.. hicbir zaman 100 olmadim. Hamile kaldiysam 90a kadar cikmisimdir ama hep en kilolu halim bile mesela emzirirken 85 82 falandi tabi sonra 2 sene icinde verdim ama bu sefer de 69 70 falandim.. ay is yerinde koca lavasin arasina tantuniyi soganla yiyip ustune tahinli cevizli kemalpasa yiyip cayda bir de ozellikle cikolata alip yedigimi bilirim 🤦‍♀️🤣🤣🤣 eve gelince yemeyi de saymiyorum.. salmak da hos degil iste, cok sıkmak da.. bana oldugun kiloda kalma taktiği lazim:KK70:
Ay aynı bennn zayıflamak değilde o kiloyu korumak bana zor geliyor😏Buda ne ki zamanında ben son 1 tane kalan lahmacunu ekmek arası yapıp yemiş insanım🤭

Spor+sağlıklı beslenme 2 gündür yüzümü güldürüyor.
Yine eksilerek uyandım.
Artik kac kiloda olduğumu soylemicem pazartesi surpriz kiloyla karşınıza çıkıcam.
Bu şekilde gidersem 1 aya hedeflediğim kiloya ulaşırım erken mi mezun olucam ne?

En çok sorulan sorulardan sonra kilomu nasil koruyacağım?

hemen anlatıyorum.
Artik kendimizi aşırı sıkmicaz ama aşırı serbest de birakmicaz.
Mesela bugün 5 baklava yedim diyelim.
Yarın 0 şeker . Ekmeksiz bir gün olacak. Bol yesillikli bir gün olacak.
Bir gün diyet bir gün canımızın istediği şeklinde ilerlersek kilomuz sabit kalacak.
Tatlıyı haftada bir yiyebiliriz
.
Herkes hedefine ulaşsın.
Mezun etmeden önce sizleri 1 ay da sabit kiloda kalma kampına alicam sonra o da başarılı bir şekilde geçerse Artik herkes nasıl beslenmesi gerektiğini bildiği için ve vücudunu ona alıştırdıgi için mezun olacak.
Aramızdan onur belgeleriyle ayrilanlar da olacak.

⭐⭐⭐⭐⭐

Niloyatospikk Niloyatospikk
@Minnosmeliss
Dutt Dutt
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
H M H M
Cookiie Cookiie
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
M GeyikliGece GeyikliGece
athena athena
ASSOSyal ASSOSyal
Meybuz Meybuz
Summer-girl Summer-girl
B baby girlL
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
clara clara
H H Hale yada lale
Chocolita Chocolita
Mintimint Mintimint
Pembe Lotus Pembe Lotus
M M morpapatya_
BereliPenguen BereliPenguen
Ahtapot Anne Ahtapot Anne
i p e k i p e k

Son düzenleme:
Spor+sağlıklı beslenme 2 gündür yüzümü güldürüyor.
Yine eksilerek uyandım.
Artik kac kiloda olduğumu soylemicem pazartesi surpriz kiloyla karşınıza çıkıcam.
Bu şekilde gidersem 1 aya hedeflediğim kiloya ulaşırım erken mi mezun olucam ne?

En çok sorulan sorulardan sonra kilomu nasil koruyacağım hemen anlatıyorum.
Artik kendimizi aşırı sıkmicaz ama aşırı serbest de birakmicaz.
Mesela bugün 5 baklava yedim diyelim.
Yarın 0 şeker . Ekmeksiz bir gün olacak. Bol yesillikli bir gün olacak.
Bir gün diyet bir gün canımızın istediği şeklinde ilerlersek kilomuz sabit kalacak.
Tatlıyı haftada bir yiyebiliriz .
Herkes hedefine ulaşsın.
Mezun etmeden önce sizleri 1 ya da sabit kiloda kalma kampına alicam sonra o da başarılı bir şekilde geçerse Artik herkes nasıl beslenmesi gerektiğini bildiği için ve vücudunu ona alıştırdıgi için mezun olacak.
Aramızdan onur belgeleriyle ayrilanlar da olacak.

Niloyatospikk Niloyatospikk
@Minnosmeliss
Dutt Dutt
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
H M H M
Cookiie Cookiie
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
M GeyikliGece GeyikliGece
athena athena
ASSOSyal ASSOSyal
Meybuz Meybuz
Summer-girl Summer-girl
B baby girlL
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
clara clara
H H Hale yada lale
Chocolita Chocolita
Mintimint Mintimint
Pembe Lotus Pembe Lotus
M M morpapatya_
BereliPenguen BereliPenguen
Ahtapot Anne Ahtapot Anne
i p e k i p e k
Günaydın nuruuumm😘😘😘😘 senin adına sevindim . Ramazanda verdiğim kilo beni yeteri kadar motive etti hatta hedef kiloma çok da yaklaştım. Ama dün annemdeydim . Diyeti bozdum 😪😪 suyu az içtim.
Amaaaa bugün hepsini telafi edicem söz 😍✌🏻

Günaydın nuruuumm😘😘😘😘 senin adına sevindim . Ramazanda verdiğim kilo beni yeteri kadar motive etti hatta hedef kiloma çok da yaklaştım. Ama dün annemdeydim . Diyeti bozdum 😪😪 suyu az içtim.
Amaaaa bugün hepsini telafi edicem söz 😍✌🏻
Diyet bozma falan yok.
Yaramazlık yaptım bir defaya mahsus kabulumuz 🤣
Bugün sana güveniyorum. Hadi aslanım 💪💪💪🤜🤛

X