2,5 litre su

Merhaba kızlar

Gece hic uyku tutmadi, sabaha dogru uyudum öglen 3te uyandim
Bir muz yedim ve sade kahve ictim, artik sabah öglen ara ne derseniz :)

Aksam da izgara köfte yedim, salata, 2 dilim esmer ekmek.
Amaa 1 kutu da gazoz

10000 adimi gectim
Su henüz 1.5 lt. Gec uyur ve tamamlarim.

Eklentiler

• 20210520_205716.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 20
Bugün çok kötüydü kızımı okula götürüp getirdim, geldik evde yemek yok. Öğlen pizza, akşam tavuklu makarna yedik
Yaz geldi, ben ne yapıyorum offf. Yarın tek öğün besleneceğim. Bu gece salata malzemelerini falan hep yıkayıp dolaba koyacağım yarın yıkamaya üşenmeyeyim diye. Tek öğünde et ve salata yiyeceğim

Gunlerim cok yogun geciyor ve harekete zaman ayiramiyorum ama onumuzdeki gunlerde iyi bir programa girecegim.

Hareket olmasa bile yediklerime dikkat ediyorum. Abur cubur, tatli, vs. yok.

Daha iyi olacagim umarim.

Bugün çok güzel geçti. Ve şaka gibi ama 7 gündür şekersiz besleniyorum.
1.000 ip atlama
30 dakika bölgesel hareketler
şekersiz kaçamaksız bir gün
3.5 litre su içtim

Yedin mi doğru söyle?

Evet

Ay inşallah bizi de mutlu eder güzel gidiyorsan

Sen de çok başarılısın valla
Başarı derken? İyi mi gidiyorum? :)
Varlığın, kontrolün bana iyi geliyor, destek veriyor, esprili ve eğlenceli diline hastayım
Temmuzda düğün var, azcık kilo versem süper olurum :) Kocam, 55'e kadar izin verdi de ben durumuma bakarım, begenmezsem daha veririm :)))

Üzülme canım bugünün acısını yarın çıkarırsın midenden
Bugün çok güzel geçti. Ve şaka gibi ama 7 gündür şekersiz besleniyorum.
1.000 ip atlama
30 dakika bölgesel hareketler
şekersiz kaçamaksız bir gün
3.5 litre su içtim
Ya sen varya diyecek iltifat bulamıyorum artık lugatimda kelimeler kifayetsiz kalıyor ❤
Hadi bakim hedefler hemen hemen aynı su an kac kiloydun.
Ben bu günü daha az kiloyla kapatıcam gibi bugün az yemek cok hareket bol su ile geçirdim.
Sekerli bir şeyler canım çok istedi o zamanlarda meyve tükettim geçti gitti o tatlı isteği.
Ramazanda her gün farklı tatli yemeye alışmıştım ben yapmasam esim dışarıdan alıyor illa ki evde tatli oluyordu. vücut tekrar o alışkanlığa dönmek istiyor ama ben istemiyorum.
Eşimi de uyardım eve tatli alma artik diye. Şimdilik istikrarlı ilerliyoruz bakalım

Ya Nur çok güzel motive ediyorsun. Harika birisinn harikaaa

Bugün hergunkinden daha eksik kiloyla uyuyorum.
Sabaha ac karnıma kilomu cok merak ediyorum.
Artik kilo paylaşımı yapmicam.
Sadece giden gramdan bahsedicem
Bu mutluluğu herkes yaşamalı.
Bir güncük dikkat neleri değiştiriyor

Arkadaşlar aradı, sabah simit alıp kahvaltı yapalım diyorlar Yarım simit yiyeyim di mi

Ye kiz ye ama sonra sporunu yap.
Pazartesi 1. Olma şansını kaybedersin ama üzülme. Diger haftalarda belki 1. Olabilirsin
Bol peynir ve söğüş götüreceğim, yarım simit yiyeceğim. Yaz geldi, yaz için aldıklarımı hep bir beden küçük almıştım. Onların içine girmeliyim

Şu anda 60 kilo, inmek istedigim 55 kilo.
Esim diyetimizin ilk günü aşure alıp getirmis, hâlâ yemedim, dolapta bekliyor. Ev yapımı sekerpare geldi annemden, yemedim, şükür ki esim yedi bitirdi. Tutuyorum kendimi.

GeyikliGece
O ifadeyi buraya yazarken icimden "esim ne karisir, ona ne benim kilomdan" diyerek yazdım Ben ne istiyorsam o. Onun lafını maksat muhabbet olsun diye aktardım.
Yaşım 37. Boyum 1.54
Fikrin ve tavsiyen nedir sportmen ve atletik insan?

Niloyatospikk
@Minnosmeliss
Dutt
Catlak-kurabiye
H M
Cookiie
Tenceresiz kaldim anne
M GeyikliGece
athena
ASSOSyal
Meybuz
Summer-girl
B baby girlL
Kahve __Kokusu
clara
H H Hale yada lale
Chocolita
Mintimint
Pembe Lotus
M M morpapatya_
BereliPenguen
Ahtapot Anne
i p e k
mavispreyboya

Bugün çok mutluyum her sabah tartıliyorum ya Bugün verdiğim emeğin karşılığını aldim.
Tartım 300 gr verdiğimi söylüyor.
58.3 çıktım.
Bu beni çok mutlu etti.
Bu mutluluğumun devamı için beni kisa süreli mutlu eden tatlı, abur cubur tarzi seyleri elimle itip uzun süreli mutluluk için sabretmem gerek.

Kizlar bir şeyleri aşırı canınız istiyor ve sonrasının gelmeyeceğinden eminseniz tadına bakın ama devamını getirmeyin.

C
Canım elbet olur inanki veremesem ben vermezdim yılkarfır bünyemde kilo hiç 80 den aşağı düşmemiştim

C

Canım elbet olur inanki veremesem ben vermezdim yılkarfır bünyemde kilo hiç 80 den aşağı düşmemiştim
Ben de eskiden çok kolay kilo alıp verirdim.
Yaşla alakaliymis.
Ne zaman ki 30 yaşına girdim.
Metabolizma yavaşladı . Kilo vermem zorlaştı.
Yediğim hemen kiloya çevirir oldu. Kendimi frenledim .
Kendimi biliyorum eğer durmazsam 100 ya da daha fazla olabilirim bünyem kilo almaya çok yatkın.
Kendimi bildiğim için ne zaman 60 a çıksam kendimi silkeliyorum.

Bundan 5 yıl önce çok kilom vardı soylemim şimdi

Ama isteyince insanın basaramayacagi bir sey yok

Şimdi 55 in üstüne izin vermek istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…