2,5 litre su

Mis gibi kasarli poaca.. toplamda 220 kalori.. ama yiyorum cunku yedikten sonra karbonhidrat ihtiyacimi baya karsiladi bak🤣🤪
Topu topu sabah beri 600 kalori almisim pogaca ile birlikte

Haslama tavuk gogsu yedim ama bi tavuk gogsunun ceyregi. Sizce kac gramdir? Yani avuc kadar kismini yedim. Oyle tuzlayip biber dokup ekmeksiz. Bu arada gunluk protein alimim %204 oldu:KK70::KK70: olsun protein candir. Okadar spor yapiyok:KK66:

Ya şu hayatta tek şansım çikolatayı aramamam galiba 🙈

Hahaaa ya benim jeton düşmedi küçülsün mü istiyor yoksa kalsın mı🤣🙈

Kız anam yok ya bende kendime pratiğim diyorum şu ev işlerini bi düzene koyim oğlanın çiş mevzusunu hafifletim bende evde spora başlayim. Belki çocuklarda benimle beraber yapar yorulurlar🤪🤩🤩

Be densin baby🤩
Türk erkeği ne ister sence 😄 Küçülmesini istemiyor 😄😄

Gündüzler sıkıntı olmadan diyet listeme uyuyorum. Akşam olunca içimdeki canavar ortaya çıkıyor sanki direk liste dışına çıkıyorum. Nedenini anlamadım ama çözücem bunuda. Her şey sırayla
♦️20 dakika hafif koşu
♦️1.000 ip atlama
♦️30 dakika bölgesel egzersiz
♦️3.5 litre su içtim

Gündüzler sıkıntı olmadan diyet listeme uyuyorum. Akşam olunca içimdeki canavar ortaya çıkıyor sanki direk liste dışına çıkıyorum. Nedenini anlamadım ama çözücem bunuda. Her şey sırayla
♦️20 dakika hafif koşu
♦️1.000 ip atlama
♦️30 dakika bölgesel egzersiz
♦️3.5 litre su içtim
En tehlikeli zaman aksam saatleri tüm yapılan sporu çöp eder sagliksiz yediğin zaman.
Aman dikkat et.
Sabah gerekirse canavar çıksın ama aksam uyusun.

Bilgi alisverisine bayılırım.
Yeni bir sey öğrendim. Teşekkürler baby 🤭
Ben de severim bilgi alis verisini. Sende 2 bilgi bende 2 bilgi olur Caponların hesabı ☺️ Gelisim psikolojisi filan demistin tuvalet eğitimi konusunda. Ne okudun bacim sen merak ettim ben 🙃

Mis gibi kasarli poaca.. toplamda 220 kalori.. ama yiyorum cunku yedikten sonra karbonhidrat ihtiyacimi baya karsiladi bak🤣🤪
Topu topu sabah beri 600 kalori almisim pogaca ile birlikte
Karbonhidrat sormustun.
Patateste var degil mi? Dengeli almana yardimci olur belki. Gecen de sarı patates bulursam alayim dedin sanırım degil mi?

X