2,5 litre su

Ya vardir elbet de ; dogru gida alimi ve egzersiz cok onemli.
Makinelerle falan calisio bunlar biz evde yerde dosek uzerinde nekadar olursa artikin :KK51:
Ben merdiven çıkıyorum 🤣bide squat oda çok faydalı tabi devam edersen benim arkadaşım squatla baya kas yapmıştı popoya bile ama tabi çok sıkı çalışıyordu o polislik sınavı vardı öyle düzenli olursa tabikide olur :KK68:

Şekersiz çikolata aldım. Artık onu yerim 😄😄
Ya şu hayatta tek şansım çikolatayı aramamam galiba 🙈
Benim de JLo’dan büyük popom var 🤦‍♀️ Hiç sevmiyorum. Eşim diyor ki diyet yapınca bu da küçülecek mi 😄 bu dediği popo 😂😂😂
Hahaaa ya benim jeton düşmedi küçülsün mü istiyor yoksa kalsın mı🤣🙈
Simdi bir kase yoğurt yedim.
Ve spor yapıcam.
Şimdi hem spor hem dans vidosu bakıyorum buraya da gönderirim ben de onunla dans edicem.

Hadi herkes kopsun 💃🧗‍♀️🏄‍♀️🏋‍♀️🤸‍♀️🤾‍♀️
Kız anam yok ya bende kendime pratiğim diyorum şu ev işlerini bi düzene koyim oğlanın çiş mevzusunu hafifletim bende evde spora başlayim. Belki çocuklarda benimle beraber yapar yorulurlar🤪🤩🤩
Yürüyüşten geldim 9 bin adım attım bend eherseyi yürüyerek yapanlardanimn🤭🤭
Be densin baby🤩

D DuT ağacı

Mesajları dışarıdan da okursun diye düşünerek yazıyorum. Lütfen diyetlerine su alımına dikkat et geldiğinde 4 günlük rapor isteyeceğim ona göre 🤭

Her gün yapamam zaten haftada bir yapsam kafi.
Tansiyonum hep düşük benim.
Limon da ekleyince çok düşürmüştü benimkini. Benimki de düşüktür normalde her zaman, 3 gün üst üste yapinca yatıp kalkamamistim ☺️ sağlıklar dilerim baby.

Limon da ekleyince çok düşürmüştü benimkini. Benimki de düşüktür normalde her zaman, 3 gün üst üste yapinca yatıp kalkamamistim ☺️ sağlıklar dilerim baby.
Bilgi alisverisine bayılırım.
Yeni bir sey öğrendim. Teşekkürler baby 🤭

Gec kaldim ama günaydın 💜

Uyandik, kahvaltidan önce yürüyüse gittik. Ormanda 14 bin adim, oksijen de boldu ama cok aciktik 😅

Uzun, büyük bir kahvaltı ettik ama sagliksiz hic bisey yemedim 🙏

Sanirim biraz uyurum, su az ictim aksama tamamlamam lazim. Bu maddeden kendime eksi veriyorum ⛔🚫

Uyandik, kahvaltidan önce yürüyüse gittik. Ormanda 14 bin adim, oksijen de boldu ama cok aciktik 😅

Sanirim biraz uyurum, su az ictim aksama tamamlamam lazim. Bu maddeden kendime eksi veriyorum ⛔🚫
Suyu çok iç.
Spor yapıp su icmeyenlerde böbrek hasar görür.
Sağlıklı olmak için her şeyi eksiksiz yapmalıyız 😊

Suyu çok iç.
Spor yapıp su icmeyenlerde böbrek hasar görür.
Sağlıklı olmak için her şeyi eksiksiz yapmalıyız 😊

Ben normalde rahat iciyorum suyu. Sabah sırf 750 ml gibi uyanip kahvaltiya kadar icerim :) bugun yuruyuste sıkısmayayım diye icmedim 😅😝
Aksama tamamlarim mutlaka 💜

Bende 2.litreyi bitirdim bi c life kullanıyorum onun için de yürüyüş su bol içmek gerekiyor benim için iyi oldu buraya katılmak🤗🥰

Bizde kaldırımda yürüyoruz işte çoğu zaman işin ucunda bim aktüel var diye motive edip çıkıyorum ben yürüyüşe🤣🤣

X