2,5 litre su

Ya vardir elbet de ; dogru gida alimi ve egzersiz cok onemli.
Makinelerle falan calisio bunlar biz evde yerde dosek uzerinde nekadar olursa artikin
Ben merdiven çıkıyorum bide squat oda çok faydalı tabi devam edersen benim arkadaşım squatla baya kas yapmıştı popoya bile ama tabi çok sıkı çalışıyordu o polislik sınavı vardı öyle düzenli olursa tabikide olur

Şekersiz çikolata aldım. Artık onu yerim
Ya şu hayatta tek şansım çikolatayı aramamam galiba
Benim de JLo’dan büyük popom var Hiç sevmiyorum. Eşim diyor ki diyet yapınca bu da küçülecek mi bu dediği popo
Hahaaa ya benim jeton düşmedi küçülsün mü istiyor yoksa kalsın mı
Simdi bir kase yoğurt yedim.
Ve spor yapıcam.
Şimdi hem spor hem dans vidosu bakıyorum buraya da gönderirim ben de onunla dans edicem.

Hadi herkes kopsun 🏋‍
Kız anam yok ya bende kendime pratiğim diyorum şu ev işlerini bi düzene koyim oğlanın çiş mevzusunu hafifletim bende evde spora başlayim. Belki çocuklarda benimle beraber yapar yorulurlar
Yürüyüşten geldim 9 bin adım attım bend eherseyi yürüyerek yapanlardanimn
Be densin baby

D DuT ağacı

Mesajları dışarıdan da okursun diye düşünerek yazıyorum. Lütfen diyetlerine su alımına dikkat et geldiğinde 4 günlük rapor isteyeceğim ona göre

Her gün yapamam zaten haftada bir yapsam kafi.
Tansiyonum hep düşük benim.
Limon da ekleyince çok düşürmüştü benimkini. Benimki de düşüktür normalde her zaman, 3 gün üst üste yapinca yatıp kalkamamistim sağlıklar dilerim baby.

Limon da ekleyince çok düşürmüştü benimkini. Benimki de düşüktür normalde her zaman, 3 gün üst üste yapinca yatıp kalkamamistim sağlıklar dilerim baby.
Bilgi alisverisine bayılırım.
Yeni bir sey öğrendim. Teşekkürler baby

Gec kaldim ama günaydın

Uyandik, kahvaltidan önce yürüyüse gittik. Ormanda 14 bin adim, oksijen de boldu ama cok aciktik

Uzun, büyük bir kahvaltı ettik ama sagliksiz hic bisey yemedim

Sanirim biraz uyurum, su az ictim aksama tamamlamam lazim. Bu maddeden kendime eksi veriyorum

Suyu çok iç.
Spor yapıp su icmeyenlerde böbrek hasar görür.
Sağlıklı olmak için her şeyi eksiksiz yapmalıyız

Suyu çok iç.
Spor yapıp su icmeyenlerde böbrek hasar görür.
Sağlıklı olmak için her şeyi eksiksiz yapmalıyız

Ben normalde rahat iciyorum suyu. Sabah sırf 750 ml gibi uyanip kahvaltiya kadar icerim :) bugun yuruyuste sıkısmayayım diye icmedim
Aksama tamamlarim mutlaka

Bende 2.litreyi bitirdim bi c life kullanıyorum onun için de yürüyüş su bol içmek gerekiyor benim için iyi oldu buraya katılmak

Bizde kaldırımda yürüyoruz işte çoğu zaman işin ucunda bim aktüel var diye motive edip çıkıyorum ben yürüyüşe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…