2,5 litre su

Ya sen ne tatlisin seni yasam kocum ilan ediyorum nurum dediklerini inan cok dikkatle dinliyorum dun kvdemgilde salatada roka vardi ahhaha maydanoza benziyor diye yemedim

Yulaf yendi.
Bir adet ceviz hupletildi.
Geriye bol su icmek var...

Popoyu kasli ve de yusyuvarlak hafif iri hale getirmek istiyorum.
Genetik acidan sansliyim sukur ki yani dumduz degil..
Ama en iyisi olsu kafasi calisiyor bende.
Baktim sadece egzersizle olacak is degilmis.
Beslenme de cok onemliymis..
Yoksa kuculup ufalirmis...
Yabanci kaynaklarda popo buyutmek icin egzersiz yani sira yenmesi gereken yiyeceklerin listesi;
Ekran aldim

Icinden sectiklerim;

Fistik ezmesi.

Her yerde fistik yada fistik ezmesi deniliyor popo inşaa etmek icin... sekersiz fistik ezmeleri mevcut. 1 yada 2 kasik kalorisine katlanabilirim diyorum gunluk..

Yulaf

zaten her gun tuketiyorum.

Sut , yumurta alimimi hafif arttirdim.

Patates

ama en yararlisi ve dusuk glisemik endeksili olan tatli patatesi oneriolar. Buyuk marketlerde vardir belki bulursam hemen alicam.

En çalışkan olmaya adayımm

Bende sabah saat 10.00 da
2 tane haşlanmış yumurta
4 tane yuvarlak küçük peynirlerden
3 tane ceviz
7 tane zeytin yedim
Ekmek yok
Şuana kadar 1 litre su 2 litre daha içecem gün içinde
Telefonuma egzersiz programı indirdim 30 dk da ordaki hareketlerden yapacam evi işi sayılıyormu bilmiyorum bide ev işi yapıyorum

Şekersiz çikolata aldım. Artık onu yerim

Benim de JLo’dan büyük popom var Hiç sevmiyorum. Eşim diyor ki diyet yapınca bu da küçülecek mi bu dediği popo

Tabi ki sayılıyor. Ben bazen sabahtan aksama kadar bir ev işi yapıyorum kan ter içinde kalarak her yeri dip bucak sabaha 400 gr eksik uyanıyorum.
Ufak ev işleri sayılmaz ama derin ev isleri acayip güzel yag yaktırıyor .

Şekersiz çikolata aldım. Artık onu yerim
Sen var ya sen

Simdi bir kase yoğurt yedim.
Ve spor yapıcam.
Şimdi hem spor hem dans vidosu bakıyorum buraya da gönderirim ben de onunla dans edicem.

Hadi herkes kopsun 🏋‍

Süper canım bende istiyorum da sadece sporla değil sanki bunların ki belki müdahale vardır
Ya vardir elbet de ; dogru gida alimi ve egzersiz cok onemli.
Makinelerle falan calisio bunlar biz evde yerde dosek uzerinde nekadar olursa artikin

Yürüyüşten geldim 9 bin adım attım bend eherseyi yürüyerek yapanlardanimn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…