2,5 litre su

@Catlak-kurabiye
Meybuz Meybuz mezun olmuş
Haberim yok🙈
Tebrik ediyorum kızlar darısı geride kalanların başlarına.
Birazcık bizimle paylaşır mısınız nasıl zayifladiginizi?
Engin tecrübelerden azıcık yararlanalim 🤗
Kuzum önceden söylediğin gibi güzel bir kahvaltı diğer öğünlerde ekmeksiz yemek pek hareketim yoktu benim. Ama yapsaydım çok güzel olacaktı. Suyumuda 3 litre olmasada 2 litreyi geçirdim. Hedef kilom yoktu zaten çok zayıflayınca yüzümdende çok veriyorum o zaman sevmiyorum ben 🤗Yalnız buda çok kilolu arkadaşta yok gayet güzel kilo verirsiniz hepinize 🤗🤗

Önce ben açılışı yapayım. Geçen hafta 60.2 kilo olduğumu bildirmiştim.
Bugün 58.2 yi gördüm.
Yani 2 kilo verdim.
Hızlı bir giriş ve başlangıç oldu biliyorum ama sanırım nasıl ve ne zaman yenilmesi ve yenilemesi gerektiğini kavradigim için kilolar hızlı gidiyor.
Akşam yemeğim neredeyse yok gibi.
Ama sabah kahvaltımi ve öğle yemeğimi oldukça çok yedim bol su bol hareket de eklenince
Saat ikindi 5 ten sonra ağzıma su haricinde hiç bir şey koymadım ve sonuç Bu.
Meyvemi de kahvaltıdan 1 saat sonra yiyorum.
Bu şekilde ilerlicem. Hedefim 53.

Tartım sizlere ömür kocise aldirma çabalarındayım. erken geldiği aksam alicak söz verdi,yoğun çalışıyor ..,🙂
kilom bir hafta önce 58 .600 idi oynadığını sanmıyorum
acuk vermiş bile olabilirim😅 yüzüğüm artık parmağından düşmek üzere verdiğimi oradan anlıyorum 2.tartim oldu benim 😅 bugün sabah menüsü 2 yumurta bol yeşillik şekersiz çay ...öğle menüsü yok iki öğün besleniyorum ,çok acikirsam eti form bisküvi bir paket. akşam
menumde fırında köfte, zeytin yağlı Taze fosulye bol yeşillik ve cacık olucak , salatayı ve cacığı aynı anda tuketeniliyorsaniz birlikte yemeye çalışın bağırsakları çok güzel çalıştırıyor küçük bir tavsiye 🤗 bende durumlar bu i p e k i p e k cum 😘

Tartım sizlere ömür kocise aldirma çabalarındayım. erken geldiği aksam alicak söz verdi,yoğun çalışıyor ..,🙂
kilom bir hafta önce 58 .600 idi oynadığını sanmıyorum
acuk vermiş bile olabilirim😅 yüzüğüm artık parmağından düşmek üzere verdiğimi oradan anlıyorum 2.tartim oldu benim 😅 bugün sabah menüsü 2 yumurta bol yeşillik şekersiz çay ...öğle menüsü yok iki öğün besleniyorum ,çok acikirsam eti form bisküvi bir paket. akşam
menumde fırında köfte, zeytin yağlı Taze fosulye bol yeşillik ve cacık olucak , salatayı ve cacığı aynı anda tuketeniliyorsaniz birlikte yemeye çalışın bağırsakları çok güzel çalıştırıyor küçük bir tavsiye 🤗 bende durumlar bu i p e k i p e k cum 😘
Ama bizi merakta bıraktın olmadı bu şimdi 🥺

Ben günlük tartılıtım genelde canım ne güzel -800 gitmişti hafta sonu misafir falan derken abarttım bugün bi tartıldım giden geri gelmiş bi değişiklik yok yani😔
En çok senden ümitliydim. 🙈
Neyse sağlık olsun .
Bu hafta senden çok güzel bir performans bekliyorum

En çok senden ümitliydim. 🙈
Neyse sağlık olsun .
Bu hafta senden çok güzel bir performans bekliyorum
Ya kuzum bu yıl niye böyle konsantre olamıyorum anlamadım. Son 3-5 yıldır vucudumu o kadar iyi tanıdım ki neler yaparak zayıflıcağımı çok iyi biliyorum ama yapmıyorum kendime sinir oldum.
Mesela ben bol salata ağırlıklı beslenerek,yoğurtlu zencefilli karışım,limonlu soda yeşil çay bunlatı kullanınca hızlıca süzülüyorum kahretmesin şu basıt şeyleri yapmaya elim gitmiyor. Tek yaptığım bol bol su 😔

X