2,5 litre su

İnşallah canım benim Rabbim şifalar versin

Bazı hastalıkların genetik olması ne üzücü ama sen böyle düşünüp sakın bırakma kendini Rabb'im bile diyor biz herkezin kaderini kendi çabasına göre kıldık sen ufku açık akıllı bir kadınsın bununla ilgili makaleler oku canim kitaplar oku..

Bu adamı takip et videolarını izle Youtube dan faydasını görenler çok olmuş.birde telkin yapmayı öğren ben mesala artık atakları tanıyorum ve kendime diyorum ki gecicek kahve beyninin bir oyunu bu sana geçen ağaç tepesine çıktım dud yemek için aşağı bir baktım eyvah dedim sonra derin nefes aldım telkinle indim aşağı. nefes egzersizlerini öğrenmeye çalış canım çok faydasını görürsün Allah'ım bu hastalık kimde varsa şifa versin herkeze

Korkuların üstüne gitmek lazım canım ablan çok iyi yapmış. bir dönem namazları bile bu hastalık yüzünden hep bıraktım şimdi yine nuksediyor ara ara defol git diyorum artik bu hastalıkta iyileştim diye birşey yok kuzu, hayat boyu ensemizde malesef sadece bilip tanıyıp atakları cobuk atlatmak önemli. eskilere gittim senle dertlesince acile gitmiştim bir kere carpintidan nefes alamamaktan test birşey yapmadan iğne yapacaktı doktor ona bile karşı gelmiştim nasil yaparsın ne olduğunu bilmiyon ya yan etki yaparsa diye doktor eşime sabır dilemişti sende Varol güzel arkadaşım

Ben artık zirvedeyim, takma konusunda üstüme yoktur emmoşum hiç memnun değilim ilaç içmekten ama işe yaradı meret bu aralar salmamin faturası, iki hafta bırakınca belli oldu bencede kendimiz için zaman ayırmalıyız artık

Süper, muhteşem, hiç kaçamaksız, bol su, yeşil çay ve yürüyüşle dolu iki gün geçirdim. Bence bir 5kg falan vermiş olayım artık

bende ehh iştee diyet beni yorgunluk düşürüyorya motivasyonumu eksiye düşürüyorr hiç bana göre değillll
Kendini şartlandırdın o zaman. Yani çok sıkı başladın illa şu olacak bu olacak diye. Vücut tepki vermiştin. Dolapta bitter çikolatan olsun küçük bir parça at bazen.
Spor ya da yürüyüşü zorla yapma keyif alarak yap. Ben takıyorum kulaklığı çok güzel bir yol var ağaçlar çiçekler onların arasında müzik eşliğinde çok zevkli oluyor
Bide kilo verdikçe ben çok mutlu oluyorum motivasyonu artırıyor

Reactions: Jou
Evettt cok haklisinn burdada oyle coceklerr agaclar orman icinde yasiyorum son 2 gundur yuruyudum yok havalar bozuk evett bitter var allahtan kucuk bir parca yedim canlandim unutmusum onu ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…