2,5 litre su

Tamam canım benim. Aynen bazen rakamlar sinir bozucu oluyor ama vücudun sıkılaşması daha güzel bence. Bende zaten artık tartı odaklı gitmiyorum mezura daha önemli benim için

Hahah kız o cezalar çok fena oluyor ya bende Bi ara yaptım 2 kilo verdiğim hafta. Sonra baktım olmuyor daha fazla yürüyüş yaparak spor dakikasını uzatarak cezalandırmaya karar verdim
Bugün öyle boş bir gunumdeyim ki ne Spor ne başka birşey yapmak istemiyor canım namazı kılıp devrilicem büyük ihtimal canım

Nasıl yapıyosunuz bu kadar su içmeyi bende içtiğini zanneden ama su içemeyenlerdenim
Su şişesi yanında olsun, mutfağa gidip bardakla az içiliyor.

Bir de kendine kurallar koy. Kahvaltıdan önce iki bardak, gün içinde iş yaparken azıcık bile terlediğini fark edersen aklına hemen su içmek gelsin, çay kahve içtikten sonra mutlaka iki bardak çünkü onlar idrar söktürücü.
Bir de bir şeyler izlerken şişen yanında olsun, az az ama sürekli su iç. Çünkü birden içilen sudansa yavaş yavaş içilen su daha faydalıymış.
Ben bunlara dikkat ediyorum, 3 litreyi geçiyor

Bende hemen bir su şişesi değilde 3 litrelik bir bidon ediniyim önce sonra da tavsiyelerinizi uygulamaya başlıyım teşekkür ederim önerileriniz için inşallah uygulayabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…