2,5 litre su

Oo iste bu yaaa gece fln iyi oluyo kızz 😀😀 bide yemekleri az yesek tamamdirr😀
Egzersiz calisip dinlenmek kasi gelistirmenin en iyi yolu bilio musun?
Cunku egzersiz sirasinda kas yirtiliyor ve buyumek icin dinlenmeye ihtiyaci var.
Kas buyudukce de yag yok oluyor hali ile.
Vucut guzellesiyor.

@Niloyatospikk @Minnosssprensess @dut agaci @Catlak-kurabiye @H M Cookiie Cookiie @Minik Meleklerim @morportakal @ASSOSyal @Assos32 Summer-girl Summer-girl @baby girlL @Kahve __Kokusu clara clara @Hale yada lale @Mintimint @Pembe Lotus @morpapatya_ @BereliPenguen @Ahtapot Anne @N u r MssPARE MssPARE Jou Jou defne-28 defne-28

Huuuuu nerdesiniz bakim???
Diyeti asıp tatliya borege gomulmek yok!
Aci cekerek zayiflicaz!
3 lt su en once.
Daha sonra doymadan sofradan kalkicaz!
Sağlıklı ve guzel beslenicez, tabiki egzersiz de yapicaz aci çekmeden olmaz!!! Hadiiii kogusssss uyannnnn
Hedef selülitlerden kurtulmak 😂😂

Egzersiz calisip dinlenmek kasi gelistirmenin en iyi yolu bilio musun?
Cunku egzersiz sirasinda kas yirtiliyor ve buyumek icin dinlenmeye ihtiyaci var.
Kas buyudukce de yag yok oluyor hali ile.
Vucut guzellesiyor.
Evettt kuzumm buyüzden leslie yapmak iyi oluyo yorulana kadar yapip birakiyorum :rolleyes: :rolleyes:

Kizlar popo icin hip thrust hareketini denemelisiniz. Glute bride diye de geciyor yazin youtoube a.
Ozellikle ayaklarimi duvara dayayip yapiyorum inanilmaz yakiyor cok yakıyor :KK70:
Aci cekerken beni hatirlayin :KK70::KK70:
O nasıl oluyor ki o ne ki

Kizlar popo icin hip thrust hareketini denemelisiniz. Glute bride diye de geciyor yazin youtoube a.
Ozellikle ayaklarimi duvara dayayip yapiyorum inanilmaz yakiyor cok yakıyor :KK70:
Aci cekerken beni hatirlayin :KK70::KK70:

Deneyecegim. 😍

Bu videoyu 1.44 saniyeye ilerletin duvara ayagini dayayip yatigini yapiyorum en etkilisi
Karniniz icerde olacak yaparken!

X