2,5 litre su

10 var nurcum ya kışın alıyorum yazın veriyorum hatta 10 kilodan fazla veriyorum ama kışın alıyorum
Maalesef
Ayyy aynı bendennn bi tane daha tek değilmişim. Kışın bi 10 kg alıyorum yazın rahat rahat veriyorum.Keşke verdiğim kiloyu koruyabilsem de her yaz diyetle uğraşmasam😏

Dün 3 tane yedim.
Ayy ekşi ekşi 😁 sevmem aslında.
Ama beni aciktirdi. Sindiriyor, aciktiriyor elma beni. Yeşili de öyle yapti. Ama yerim yine.
Çeşit çeşit meyve yiyorum, vitamin bol.
Benim bagirsakları küstürmemem lazım, onların çalışkan olması lazım, ona dikkat ediyorum hocam 👍🏻
Canım evde smoothie makinası varsa onunla yoksada robotla 1 yeşil elma,bir tutam maydanoz,limon ve tercihe göre salatalık ile taze naneyi bi güzel çek çok lezzetli bi içecek oluyor + yağ yakıyor

Ayyy aynı bendennn bi tane daha tek değilmişim. Kışın bi 10 kg alıyorum yazın rahat rahat veriyorum.Keşke verdiğim kiloyu koruyabilsem de her yaz diyetle uğraşmasam😏
Ben yazın pire gibiyim ordan oraya durmam bahçe var bahçe işleri koşturmaca iyi geliyor bana bütün yaz çalışıp kışın inzivaya çekiliyorum emeklerimin karşılığını alıyorum resmen
Girip çıkıp yiyorum hele bide.pandemi.oldu harekete yok gelsin kilolar lop lop yağlar :KK45:

Ben yazın pire gibiyim ordan oraya durmam bahçe var bahçe işleri koşturmaca iyi geliyor bana bütün yaz çalışıp kışın inzivaya çekiliyorum emeklerimin karşılığını alıyorum resmen
Girip çıkıp yiyorum hele bide.pandemi.oldu harekete yok gelsin kilolar lop lop yağlar :KK45:
Aynen canım yazın bende çok hareketliyim ama kışın tam tersi

Günaydın kızlar:KK68: benim spor belli bahçede ordan oraya koşturuyorum
Suyu cok içiyorum çünkü terliyorum işlerden dolayı sıcak altında iyi geliyor
Yürüyüş zaten bol bol var
Nedense teli bir kenara.koyma huyumu bir türlü ayarlayamadım gün içerisinde 10 bin adımı çoktan geçiyordur
Ama akşam olunca mesela dün koca tabak kızartma yedim
Yemesem daha iyi olucak ama yedim iste

Neyse kızmayın tamam tamam dövmeyin ben gideyim :KK67::KK67:
Bahceni cok merak ediyorum, açık hava bi sey olmaz deyip bi gün gezintiye gelecegim senin o tarafa. ☺️

Ayni sehirde misiniz?😍
Nasıl verdiğini de anlatırsın o zaman bize 😊

Hemen anlatayım sabah 6:30 gibi kalkıyorum bahçenin fidelerin erken sulanması gerekiyor suluyoruz koca bahçe ağaçlar güller çiçekler var sulama yaklaşık 9 gibi bitiyor sonra kahvaltı yapıyorum sonra asmalar var büyüyen yaprakları topluyorum bu bazen bütün günümü aliyor
Araya bazen yemek kaynıyor bazen kardeşim komşular geliyor yardıma ikindi bir çay yanında bir şeyler bu arada ben 10 bin adımı çoktan tamamlıyorum asma işi yoksa daha rahat oluyorum
Akşam oluyor benim isim bitiyor istediğim bir bardak cay duşa girmek ve yatak uyku
Benim diyet listem bu 🤣🤣🤣

Su an istedigim sey bahceli bir eve tasinmak.. sanki butun agirligim hafifleyecek..

Evet canım aynı demirdeyiz konya da

Gel bizim bahçeye tasin yukarda yazdim herşeyi iş yaparım dersen yarın atla gel 😅😅

Sabah tartılmadan 1.5 lt su ile güne başladım.
4 küçük baklava kahvaltıdan önce uyku sersemi yedim😔
Kahvaltımı güzel yaptım bol domates salatalık

1 sade kahve

Öğle ve akşam toplam 4 küçük sıkma yedim

Toplam 3-4 lt su içtim
Ama şimdiden daraldığımı hissediyorum sanki

Günaydın kızlar 😍😍🥳🥳 acayip mutluyum
i p e k i p e k canım geçen hafta sadece 300 gr vermiştim ya bak bu haftakine😍😍 tamm
2 kilo 200 gram gitmiş 🥳🥳
Aslında o hafta demiştim adet döneminin şişliği var tam belli edemedim kaç kilo verdiğimi. Bu hafta o şişlikte gitti.

62.6 ile başladım diyete
2 hafta sonra yani bu sabah 60.1 olmuşum🥳🥳🥳🥳🥳🥳💃💃💃💃💃💃💃💃💃

Günaydın kızlar 😍😍🥳🥳 acayip mutluyum
i p e k i p e k canım geçen hafta sadece 300 gr vermiştim ya bak bu haftakine😍😍 tamm
2 kilo 200 gram gitmiş 🥳🥳
Aslında o hafta demiştim adet döneminin şişliği var tam belli edemedim kaç kilo verdiğimi. Bu hafta o şişlikte gitti.

62.6 ile başladım diyete
2 hafta sonra yani bu sabah 60.1 olmuşum🥳🥳🥳🥳🥳🥳💃💃💃💃💃💃💃💃💃
Düşman çatlatırsin kız 🤣🥰

X