19.5 Yaşındaki Oğlumun Sorunu Nedir, Potansiyelini Gösteremedi ve Olgunlaşamadı?

Srf

peki siz bunları nasıl aklınızda tuttunuz ?
çünkü proje cocuk, kac aylik iken yurudugu kac aylik iken konustu ayakkabisini kac yasinda bagladi vs dikkat edin duygusal anlamda tek bir yazi yok,cocuktan sadece potansiyel ve aylık olarak bahsediyor.
19.5 derken bile ay hesapliyor aslinda kendimi cocugun yerine koyuyorum da çok zor ya pekdr şaşırmamak lazım haline

Mesajı yanlış alintiladim silemedim mune yardımcı olursan sevinirim.

Sırf şu konuya cevap yazmak için kaç yıldır girmediğim kkya şifre sıfırlama talebi gönderip girdim.

Öncelikle söyleyeceklerim sadece kendi deneyimlerim lütfen uzmandan görüş almadan tanı koymayın.

Şu an 18 yaşında olan kızım ile birebir aynı şeyleri yaşamış oğlunuz. O kadar ki şaşırdım aynı aseksuellik aynı olaylar ayakkabı baglamasına kadar ben de bir dönem hemcinsine ilgi duyuyor sandim hatta .

Biz cok ama çok psikoloğa gittik sürekli dolandım hepsinde de başka şeyler dediler.

En son çok iyi bir pskiyatriste gittik alanında isim yapmış birisi. Malesef son hastası biz olduk isim vermeyeyim şimdi çünkü başka alana yöneldi biz de yeni doktor arayışına girdik. Belki bilen vardır yeri Bağdat caddesi. Herneyse bu doktor bize tanı koydu. Kızım a tipi kisilik bozukluğuna sahip. Yani sizoid kişilik bozukluğu var. Ama lütfen sizde uzmandan yorum almadan kendi kendinize tanı koymayın. Sadece hepsi o kadar tanıdık ki bir an kendim yazdım sandim. Tedavisi de var merak etmeyin. Zamanla yavaş yavaş. Ama eğer sizoid ise bir an önce terapi görmesi lazım. Bize ilaç önermedi kendi yaşına yakın bir psikolog bulmamizi istedi. İsterseniz bir uzmana danisin sizoidler evlenmiyor arkadaşlık kurmakta zorlanıyor okul ve iş hayatında başarılı olamıyor ve bunlar yaş ilerledikçe daha da belirginlesiyor. hayat onlar için çok zor ama kesinlikle anlayışlı olmak lazım sınırına saygı duymak lazım umarım sizoid degildir ve lütfen uzmana danisin belki çok başka bir sorun vardır

Son düzenleme:
Ay doğru gerçekten

Ay doğru gerçekten
bir dönem bende ay pandemi oldu krese veremedim aha yasitlari gitti geri kalacak diye 3 yasinda cocuga nerdeyse okuma sökturecek dereceye geldim.
sonra burdan bir arkadas filmdelisi beni uyardı, proje cocuk yetistirmeye calisiyorsun diye çokda haklıydı o an anladım ve çocugu serbest bıraktım.
benim amacim proje cocuk degil geri kalmasındi ama insan hızını alamiyor çocuklar ne versen alıyor, o aldıkca senin veresin geliyo vs.ve gercekten çocuk icin zor ya

Bence siz bir kafa doktorundan randevu alın sizin gibi bir annenin çocuğu anlattığınıza göre gayet iyi dayanmış
Bu ne ya tebrik ederim çocuğu vallahi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…