17 Mays Fetih Paa Korusu- skdardayz

12, veya bucukda orda olalım canem yaw bu pazar degıl bıdahakı pazar hem telden haberleşırız :)

olsun şimdiden belirleyelim ki gelecek olanlarda ona göre hazırlar kendini 12.30 iyidir bana göre lülülülülülü

olsun şimdiden belirleyelim ki gelecek olanlarda ona göre hazırlar kendini 12.30 iyidir bana göre lülülülülülü

ıyı ozaman tamam canım 12,30 da ıskelede emınonu uskudar ıskelesınde bulusalım :) yakanada kırmızı guıl tak oldı :)

buluşmaya varım :lepi: ölmezsem işim çıkmazsa tabi -tatlicadiarzu-

eda abla sende geell.. Ben bir aksilik olmazsa gidiyorum çünkü bu sefer yer çok yakın...

inşallah bende ordayım, bari tamamlarım forumda olmadığım günleri...
lady gel canımmm lütfen, özledim seni

şimdi demek 17 mayıs ha severim o tarihi bende özel bir anısı var nede olsa :jeyyar:
o hafta sonu annemlere gitmezsem direk eminönündeyim saat 12:30 da yok annemlere gidersem ilk önce ben orda olurum herhal üsküdarda oturuyorlar :lepi:

buluşmaya varım :lepi: ölmezsem işim çıkmazsa tabi -tatlicadiarzu-

Anammmm ladymmmm de geliiiii benimde gelmem lazım.

Kar sosyal tesisler pazar günleri kalabalık oluyor önceden rezervasyon yaptırmayı düşünüyor musun?

hey millet burcum's la bende geliyorum
ama önce sabahtan beykoz'daki hz.yuşa tepesi'ni ziyaret edicez

Evetttt bizde geliyoruzzz ben annecimi de getiricemmm ama kabul ederseniz. :)

bana uyar zaten kaç yıldır gitmedim...Kızlar havalar iyice ısınınca boğaz turuna çıkalım ne güzel olur valla...

Eylül (ablamı demeliyim bilmiyorum ama) sen kesin gel. Şu editörlüğüm püf noktalarını soracağım sana bana tüyo verirsin değelmi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…