17 Mays Fetih Paa Korusu- skdardayz

kar

içim buz tutmuş..
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
5.279
10
hadın kk guzel bayanları 17 mayısda saat 1,30 da fetıh pasa korusunda sosyla tesısınde bulusalım..harıka bı mekan denız manzaralı nefıs hadın bulusmaya:9
ben avrupa yakasından gıdıyom kızlar avrupa yakasından gelmek ısyteyenler emınonunde bulusup gece bılırız..

Son düzenleme:
ayyyyyyyyyyyyy ßen gelemem yaaaaaaaaaa senağlama sınava kadarrr zuzu sana da söyLemi$tim........ :çok üzgünüm:

ayyyyyyyyyyyyy ßen gelemem yaaaaaaaaaa senağlama sınava kadarrr zuzu sana da söyLemi$tim........ :çok üzgünüm:

bak bulusma ayagınıza gelmıs ne olcak bıkac saatten hem sınav oncesı c vıtamını olur sana..

bak bulusma ayagınıza gelmıs ne olcak bıkac saatten hem sınav oncesı c vıtamını olur sana..

Ke$ke canımcım. Geleßilsemmm..... ama temmuza kadar maaaLeseffff :sm_confused: ßu sefer de ßensiz ßuLu$un

yahu anlamadım.desibel ablam izmirde deil miydi.fethipaşaya mı gelcek:)

:)))))))))) eyttt beeaaa:) ablaların şahııı .. Arzular şelaleeeee bi yerde

Şimdiden bişi diyemiyorum ama bende gelmeye çalışıcam:uhm:

14 mayıs haftaiçi mi oluyo, haftasonumu

pazar günü ise gelebilirim tabi hava güzel olursa:)))kaydirigubbakcemile5

ne çok kapris yaptım gibi oldu ama kızlar eşim bırakabilirse gelebilirim ancak 2 yavrukuşumla tek gelemem çünkübenneyaptımki

sanırım pazara alıcam bulusmayı..kesın gelırmısın arkadasım :)

Kar 14 mayıs perşembe'ye geliyor:1shok:
benim katılmam çok zor:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…