17 Mays Fetih Paa Korusu- skdardayz

bu haftasonu ordaydım harika bir yerdir orası. :asigim: deniz ayağının altında..

hele de çıkarken koruya sağda ahşap bir ev var benim hayal-et evim orası. :asigim:

o hafta İstanbu'da olursam acil bir durum oluşmazsa, ben de katılacağım kızlar inşallah buluşmaya.

bu haftasonu ordaydım harika bir yerdir orası. :asigim: deniz ayağının altında..

hele de çıkarken koruya sağda ahşap bir ev var benim hayal-et evim orası. :asigim:

o hafta İstanbu'da olursam acil bir durum oluşmazsa, ben de katılacağım kızlar inşallah buluşmaya.

gel canımcım beklıyom hadı bakalım kızlar bulusmayaaaaaaaaaaaaaaa

Kar canım davetin için çok teşekkür ederim elimden geldiğince gelmeye çalışıcam ilk buluşmam olacak hehe ne güzel

bir aksilik olmassa serayy'ımı kapıp geleceğm bende:sm_cool::sm_cool:

bende sıze kırılmısdım valla :KK43:hıc ses vermedgnız ıcın hadın beklıyom ıstanbullu uyeler gelın bulusmaya:)

Canım kırılmana gerek yok, ben sana söylemiştim sebebini ama Beyzacım gidelim diyor, eğer ayarlayabilirsek gelicez.
Senin tüm çabalarını yürekten kutluyorum, kendine iyi bak canım...:1hug:

hava ısınıyor inşallah o gün güneşli bi gün olur :)
tabi benim dişlerin yapımıda bitmiş olur inşallah.
yoksa konuşamam valla :)

saati de belirleyelim kızlar, birde mekan kesin fethi paşa korudu değil mi , karışıklık olmasında;
kar cnm başlığıda değiştir istersen , başlık farklı, konu farkll

eşimle son bi görüşme yapayım, pazar gününe işimiz çıkmazsa bende sıpalarımla beraber yanınızdayımmmmmmm inşallah

gelenler isimlerini yazarsa iyi olur kızlar, kimlerin kesin geleceğini görürüz bu durumda

Ya şimdi farkettim 14 mayıs yazılı 17 mayıs biliyordum ben hafta içi gelemem ki çalışıyorum ben gün ve tarihi tam olrak nedir biri yazarsa sevinirim a.s

1 dk yaa bi yanlışlıkmı var yoksam benmi çözemedim. 14 mayısmı 17 mayısmı kesin bir tarih yazında sonra ortalarda kalmayım...

Kızlar buluşma 17 mayısta sanırım kar başlığı değiştirmemiş o yüzden karışıklık.

Pazar günü yani 17 mayıs
kar gelsin gerekli düzeltmeleri yapar.
benim anladığım o

hee 17 mayıs olursa gelebilirm ancak birde tam adres verilirse ii olur... Benim bildiğim fethipaşa korusu sizinkinden farklı geliba...

pazara alınmıştı buluşma benim bildiğim 17 mayıs yani ama saat konuşuldu mu onu kaçırdım sanırım
korunun sahil tarafındaki tesislere gidilecek
sahilde vapur iskelelerinin karşısında otobüs durakları var ordan kuzguncuk istikametine giden
her hangi bir otobüsle iki yada üç durak sonra korunun önünde olursunuz
yürüyerekte gidilebilir sahil kenarından çok bi mesafe yok arada
korunun girişi biraz merdivenli onları çıkınca zaten tesisin önünde buluyosunuz kendinizi
ben inş bi aksilik olmazsa gelicem ilk buluşmam olcak hihoyyyt

evet kızlar 17 mayıs pazar gunu fetıh paşa koryusunda olucaz yerımız kesın avrupa yakasından gelenler ıle emınonun ıskelesınde bulusalım...
ben bugun gıttım valla bıttım mekana yalancı cennet gıbı resmen..saat 1,30 da ordayız erkende gıden olursa katılırım gene cunku kalabalık oluyo bıraz ama degıyo herseye..

bende sıze kırılmısdım valla :KK43:hıc ses vermedgnız ıcın hadın beklıyom ıstanbullu uyeler gelın bulusmaya:)
darılacak bişi yok tatLım :) ben sana durumu izah etmiştim. işleri yoluna koyabilirsem geleceğim:sm_cool:gelemezsemde telefonla sizi taciz edeceğim:roflol::roflol:

evet kızlar 17 mayıs pazar gunu fetıh paşa koryusunda olucaz yerımız kesın avrupa yakasından gelenler ıle emınonun ıskelesınde bulusalım...
ben bugun gıttım valla bıttım mekana yalancı cennet gıbı resmen..saat 1,30 da ordayız erkende gıden olursa katılırım gene cunku kalabalık oluyo bıraz ama degıyo herseye..

eminönünde kaçta buluşalım ?

X