17 Mays Fetih Paa Korusu- skdardayz

canım bu koru fıstıkağacında...üsküdardan bi dolmuş on dakika sonra ordasın...çok müstesna bi yerdir..en yakınında üsküdar kız lisesi var...Şeniz

oncelıkle selam kızlarr kolay gelsım kar cım fısıtk agacına gerek yok uskudar sahılden kuzguncuk tarafına ıkı durak kadar yurulecek yada vesaıte bınılır ama yuruyerek 10 dk mesafe fıstıkağacı tarafından uzak olur fetıh pasa bıırncı mekanımdır bu hafta sonu ordayım sız gıtmedne onalrı uyarıyımda sızı almasınlar:))

sagol canım onceden keşif turuna cıkcıam canım..

büyük ihtimalle bende gelicem kızımla beraber:dance:

Kızlar bende üsküdarlıyım belki bende katılabilirim.

ya kızlar march7 nin ve es_ se nin bahsettği 2 farklı mekan yani korunun farklı yerlerinde biri fıstık ağcında üsküdar kız lisesinin orda diğeri üsküdar merkezde kuzguncuğa doğru benim bildiğim koruda 3 farklı mekan var yani hangisi olduğu iice kararlaştırılsın sanırım karışıklık oldu ayrıca fikrim üsküdar merkezdeki kuzguncuk tarafında olan yer çok daha güzel sahile daha yakın manzarası süper

cnm haklısn yanlıs anlasılmıs fetıhpasa ibb sosyal tesısler yanı kuzugncuk tarafında olcak bulusma ısteyene ayrıntılı yer tarıfı verırım buarad a yarın ordayım sızın kulaklarınızı cınlatırım:)

canım kuzguncukdakı sanırım tam bılgılerı aktarıcam sıze :)

canlarım goggleye
fethipaşa sosyal tesisler
yazın dırek cıkar gorselerden bakın ordada fotoglar lınk vermek yasak dıye dırke lınk veremıyorum ama burda bulrusunuz olmazsa bılen bırılerıyle uskudarda bulusup gıderısnız bır cogunuz sahılden gelcek zatı sahıle 10 dk uzaklıkta yuruyusle olmazsa bana mesaj atın ayrıntılı acıklıyım optum cicişlerr:))

iki tarif de aynı yere çıkıyo canım...biri sahilden diğeri yukardan...çok büyük bi korudur orası...sosyalleşmeden öncesini bilirim ben oranın..oricinal halini yani...

ya üsküdar çok uzaka ama zaten hiç bi bulusmaya gidemedim çalıyodum simdi çalısmıyorum yer çok uzakbenneyaptımki

ya üsküdar çok uzaka ama zaten hiç bi bulusmaya gidemedim çalıyodum simdi çalısmıyorum yer çok uzakbenneyaptımki
canım banada cok uzak yapın azcık fedakarlık ne olcakkı?
Pazar günü ben katılamıycamsenağlamasenağlamasenağlama
canım hafta sonu yogunlukda yapacak bısım yok..ayarla ne olur gelırsın yaa

kızlar madem pazara almışsınız buluşmayı hemde benim bu kadar yakınımda toplanıyosunuz
bende gelim ozaman yani inş bi aksilik çıkmazsa :Saruboceq:
korunun sahil tarafındaki tesislere gidilecek anlaşılan güzel bi tercih yanlız umarım yer bulabiliriz pazar günleri biraz kalabalık oluyo da orası

evet siteye saldırı vardı.
girilmiyodu.
kaç günümüz kaldı tatlım ?
13 gun canım azda olsak bulusak eglenek :)

hehe gel canem bak ayagına geldık yer buluruz ya azcık erken gıderım :) mekan harıka am o gercek :)

topıc daha tam duyulmadı azcık yayak kızlar tanıdgnız ıstanbullu uyelere msj atabılırsınız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…