17 Mays Fetih Paa Korusu- skdardayz

slm bayanlar bende üsküdardayım üsküdarda buluşma olacağına sevindim fakat perşembe daha iyiydi sanırım pazar eşimi kandırabilirsem gelmek istiyorum haftasonu yanlız kalmak istemior malesef inş sorun olmaz gelebilirim:Saruboceq:

:nazar:canım karcım bana inat mı fethi paşa korusunu seçtin...orası benim mekanım...çocukluğum orda geçti benim...okullar kapanmış olsaydı atlar gelirdim kesin...çok özledim oraları...benim için de eğlenin boğaza karşı bi sigara da benim için için olur mu???senağlama

Canımcım orada çay bahçesi falan varmıydı ne yiyip içicez... Ben aç aç duramam yane

kar söz verdiğim gibi geliyorum :)
sanırım istanbulda ki son pazarımı kk hatunları ile geçireceğim :)
bende avrupa yakasından gidicem
birleşip gidelim burdan:)

slm bayanlar bende üsküdardayım üsküdarda buluşma olacağına sevindim fakat perşembe daha iyiydi sanırım pazar eşimi kandırabilirsem gelmek istiyorum haftasonu yanlız kalmak istemior malesef inş sorun olmaz gelebilirim:Saruboceq:
gel canımkandır esını hem havada guzel olcak bogaza karsı eglenırız :)
:nazar:canım karcım bana inat mı fethi paşa korusunu seçtin...orası benim mekanım...çocukluğum orda geçti benim...okullar kapanmış olsaydı atlar gelirdim kesin...çok özledim oraları...benim için de eğlenin boğaza karşı bi sigara da benim için için olur mu???senağlama
yakmammı ablammmm sana canlı baglantı bıle yaparım :)
oo tam süper yeni gördüm pazar olursa inş. oradayım
tamam canım beklıcem :)

kar söz verdiğim gibi geliyorum :)
sanırım istanbulda ki son pazarımı kk hatunları ile geçireceğim :)
bende avrupa yakasından gidicem
birleşip gidelim burdan:)

gel canım beklıcem dedıgın gıbı bulusup gecerız :)..ozaman sana veda partısı olsun buda :)

Canımcım orada çay bahçesi falan varmıydı ne yiyip içicez... Ben aç aç duramam yane

ay gulmekden catladım tabııkıde sosyla tesıslerınde oturcaz canım hem cok uygun hemde bol seceneklı menusu var :) kımse yemeden ıcmden oturamaz canem :)

Ya ben niye hatırlamıyorum yaa bu tepedeki yerden bahsediyos dime sırtını Üsküdara verip Hisara doğru dümdüz devam ediyon sağ taraftaki tepe...heralde galüba sanursam

Buluşmayı pazara almışsınız sevindimhihoyyyt bu durumda gelebilirim ben de .....hihoyyyt

Ya ben niye hatırlamıyorum yaa bu tepedeki yerden bahsediyos dime sırtını Üsküdara verip Hisara doğru dümdüz devam ediyon sağ taraftaki tepe...heralde galüba sanursam

canım bu koru fıstıkağacında...üsküdardan bi dolmuş on dakika sonra ordasın...çok müstesna bi yerdir..en yakınında üsküdar kız lisesi var...Şeniz

ayıpsın arkadasım yaparız bahane ıle bulsuruz artık :) avrupa yakasında emınonundemı bulusak canem?

eminönü ortak bi yer
bana uygun 1 vesaitle gelirim.
küçükköyden gelicem.
saat söyleyin yeter :)

X